LietotājvārdsParole  Biežāk uzdotie jautājumi
 
LV
RU
EN
Biežāk uzdotie jautājumi:
VecākiemSkolotājiemSkolēniem
Frequently asked questions:
for parentsfor teachersfor pupils
Часто задаваемые вопросы:
родителямучителямшкольникам

Krievu skolēniem grib liegt izlaiduma ballītes

Viena no Krievijas sabiedriskajām organizācijām mudinājusi Valsts domes deputātus pieņemt likumu, kas aizliegtu vidusskolu absolventiem rīkot neoficiālās izlaiduma ballītes.

Bezmaksas latviešu valodas kursi reemigrantiem

Rīgā un Daugavpilī pieejami bezmaksas latviešu valodas kursi reemigrantiem un viņu ģimenes locekļiem, lai nodrošinātu iespēju pilnveidot latviešu valodas prasmes.  

Drošības nedēļu sāks ar eksāmenu skolēniem

Atklājot drošības nedēļu, Valda Zālīša sākumskolā 4.klašu skolēni varēs papildināt zināšanas par drošības jautājumiem ceļu satiksmes noteikumos. 

Atbalsta grozījumus Profesionālās izglītības likumā

Saeima atbalstīja grozījumus Profesionālās izglītības likumā, kas kalpos par pārejas noteikumiem līdz jauna likuma izveidei un ieviešanai nākamajā gadā.

Trīs Latvijas jaunieši piedalās Eiropas zinātnieku konkursā

No šodienas līdz 24. septembrim Varšavā notiks 26. Eiropas Savienības jauno zinātnieku konkurss.

Vērtēs, vai bērniem mācīt par laulību

Saeima nodeva izskatīšanai projektu Bērnu tiesību aizsardzības likumā, kas paredz bērnu audzināšanu balstīt arī laulībā, tajā pašā laikā izglītības iestādēs aizliedzot seksuālo attiecību popularizēšanu.

Amerikāņu vidusskolēni retāk meklē darbu

Salīdzinot ar samērā nesenu pagātni, amerikāņu vidusskolēni krietni retāk mācības cenšas apvienot ar algota darba strādāšanu - tā vēsta statistikas dati. 


 

Pirmklasīga bilde

E-klase šajā 2014./2015. mācību gadā rīko konkursu Pirmklasīga bilde. Konkursa uzvarētājs tiks noteikts reizi divās nedēļās, kā arī iepriecināts ar balvu un bildes publicēšanu portāla sākumlapā uz divām nedēļām!

“Palīdzi - piemēri klauna degunu!” – bilžu konkursa aktuālā tēma

Pieteikties