LietotājvārdsParole  Biežāk uzdotie jautājumi
 
LV
RU
EN
Biežāk uzdotie jautājumi:
VecākiemSkolotājiemSkolēniem
Frequently asked questions:
for parentsfor teachersfor pupils
Часто задаваемые вопросы:
родителямучителямшкольникам

Saskata trūkumus kompetences centra izveidē

Kompetences centra izveidē plānots apvienot vairākas kultūrizglītības vidusskolas, taču skolu vadība centra izveidē saskata daudz neskaidrību un nepilnvērtību.

Pārmaiņas Dānijas skolās

Dānijā mācību gads sākās jau augusta otrajā nedēļā, taču vēl tagad skolēni, viņu vecāki un skolotāji turpina pierast pie jaunās kārtības.

Spriedīs par darba algas samaksas modeļiem

Šodien notiks Latvijas Sporta izglītības iestāžu direktoru padomes (LSIIDP) konference, kurā spriedīs par darba algas samaksas modeļiem pedagogiem. 

Rīgā notiks interaktīvs pasākums jauniešiem

Šodien no plkst.15 līdz pašam vakaram Rīgā notiks akcija jauniešiem Domā globāli, dari lokāli!, kuras laikā tiks atvērtas vairākas pieturvietas, lai izpētītu savu personisko saikni ar pasaulē notiekošajiem procesiem.

Krievu skolēniem grib liegt izlaiduma ballītes

Viena no Krievijas sabiedriskajām organizācijām mudinājusi Valsts domes deputātus pieņemt likumu, kas aizliegtu vidusskolu absolventiem rīkot neoficiālās izlaiduma ballītes.

Bezmaksas latviešu valodas kursi reemigrantiem

Rīgā un Daugavpilī pieejami bezmaksas latviešu valodas kursi reemigrantiem un viņu ģimenes locekļiem, lai nodrošinātu iespēju pilnveidot latviešu valodas prasmes.  

Drošības nedēļu sāks ar eksāmenu skolēniem

Atklājot drošības nedēļu, Valda Zālīša sākumskolā 4.klašu skolēni varēs papildināt zināšanas par drošības jautājumiem ceļu satiksmes noteikumos. 


 

Pirmklasīga bilde

E-klase šajā 2014./2015. mācību gadā rīko konkursu Pirmklasīga bilde. Konkursa uzvarētājs tiks noteikts reizi divās nedēļās, kā arī iepriecināts ar balvu un bildes publicēšanu portāla sākumlapā uz divām nedēļām!

“Palīdzi - piemēri klauna degunu!” – bilžu konkursa aktuālā tēma

Pieteikties