PIESLĒDZIES E-KLASEI

Trešdiena, 2024. gada 22. maijs

Emīlija

Aizved klasi saliedējošā piedzīvojumā kopā ar Latvijas lielāko pieredzes un piedzīvojumu izglītības organizāciju “Piedzīvojuma Gars”
Aizved klasi saliedējošā piedzīvojumā kopā ar Latvijas lielāko pieredzes un piedzīvojumu izglītības organizāciju “Piedzīvojuma Gars”
Foto: Piedzīvojuma Gars

Biedrība “Piedzīvojuma Gars” jau 13 gadus veido piedzīvojumiem bagātus klašu un komandu saliedēšanas pasākumus. Biedrības darbu novērtējuši jau simtiem Latvijas skolotāju, ar kuriem kopā esam strādājuši pie viņu klašu un pašpārvalžu stiprināšanas, par ko esam saņēmuši arī vairākus nozīmīgus apbalvojumus, tai skaitā balvu Cilvēka Izaugsmei - kategorijā par izcilu ieguldījumu izglītībā.

Arī šajā pavasara ekskursiju sezonā aicinām Jūsu klasi doties pie mums uz kādu no šīm piedzīvojumu saliedēšanas programmām:

  • Vienas un divu dienu pasākumi mūsu Piedzīvojumu Parkā. Aizraujošs piedzīvojums ar pārgājienu, nakts spēli, stratēģiskiem saliedēšanās uzdevumiem, kā arī virvju uzdevumiem uz zemes un 10 metru augstumā, iespēju izbaudīt brīvo kritienu no 10 metru augstuma, gatavošana uz ugunskura, un citām aizraujošām aktivitātēm Ogres novadā.
  • Saliedēšanās Mangaļsalas Bunkuros
    Iepazīsim Mangaļsalas militāro mantojumā atstātos bunkurus un fortus, pildot un risinot aizraujošus komandu uzdevumus. Rāpsimies, līdīsim, risināsim šifrus, atbalstīsim viens otru, pārvarēsim bailes un pētīsim. Mēs to saucam par SADZĪVO un IZDZĪVO
  • Pārgājieni un Ekspedīcijas
    Iepazīsti Latvijas upes, džungļus, ezerus un purvus kopā ar mums. Mūsu maršrutos mēdzam līst un pētīt Latvijas alas un šķērsot upes pa balķiem, kā arī apskatām dažas no Latvijas ainaviskajākām vietām. Mūsu pavadošie instruktori parūpēsies par jautriem un izaicinošiem uzdevumiem pa ceļam, kā arī to, lai beigu beigās grupa nonāktu savā galapunktā sveiki un veseli.

-Nestandarta programmas prasīgām klasēm un grupām

Kopā ar mums klases var doties vienas vai vairāku dienu laivu ekspedīcijā, doties apgūt āra dzīves iemaņas, spēlēt pilsētorientēšanās spēles, vai arī varam doties pie jums uz skolu un tur uzburt piedzīvojumu jūsu klasei, vai pat visai skolai.

Saliedēsim klases, skolotājus un pašpārvaldes.

Uzzini par visām mūsu programmām un piesakies piedzīvojumam šeit.

Mūsu panākumu atslēga

Tas, kas izceļ mūsu ekskursiju programmas, ir, ka visas no tām tiek veidotas balstoties uz neformālās izglītības un pieredzes izglītības metodēm. Mēs izaicinām komandas, un mūsu instruktori kopā ar dalībniekiem reflektē par paveikto un paveicamo, lai varētu gan izpildīt, gan vairāk iemācīties savā starpā komunicēt un vienam otru tiešām atbalstīt. Pasākuma laikā dalībnieki attīsta spēju sadarboties un ieklausīties; mācās par viena otra stiprajām/vājajām pusēm un lomu kolektīvā; kā arī rod izpratni par savu un apkārtējo motivāciju un kolektīva mirkoklimata ietekmējošiem faktoriem.