Arī šogad izklaides parki “GUNSnLASERS” ir parūpējušies par izdevīgām atlaidēm, lai klases ekskursija būtu vēl foršāka. Uzzini vairāk un brauc ciemos!

Ekskursijas ar atlaidi

Brauc klases ekskursijā uz kādu no “GUNSnLASERS” izklaides parkiem Rīgā - no 09.09.19. līdz 31.10.19. skolēniem izdevīgāka cena!

Klases ekskursijas cenrādis rudenim:

●             Lāzertags 2h spēle 11,50 €/pers. (standarta cena 15 €/pers.)

●             Elektrokartingi 7min. brauciens 5,25 €/pers. (standarta cena 7 €/pers.)

●             Peintbols 2h - 3h spēle 7,70 €/pers. (standarta cena 11 €/pers.)

Cena spēkā pasākumiem no 09.09.19. līdz 31.10.19., ja ir vismaz 15 dalībnieku. Ja esat mazāk, droši sazinieties ar “GUNSnLASERS”, lai atrastu sev labāko un izdevīgāko piedāvājumu!

Vairāk par akcijas piedāvājumu lasi ŠEIT ! Šāda ekskursija ar klasi noteikti paliks atmiņā un vēl ilgi pēc pasākuma gribēsies apspriest spraigākās spēles epizodes.

Izklaides parku adreses

Šī klases ekskursija ir viegli apvienojama ar citu aktivitāti, piemēram, izglītojošu muzeja apmeklējumu vai teātra izrādi. “GUNSnLASERS” parki atrodas 3 ērti sasniedzamās vietās Rīgā:

1.            Andrejostas ielā 8A - peintbola un lāzertag āra laukumi, plaša terase ar malkas pirti un vasaras namiņu atpūtai, piknika vietas ar nojumi un grilu;

2.            Viestura prospektā 2 - peintbola, lāzertag un airsoft āra laukumi meža vidē, piknika vietas ar nojumi un grilu;

3.            Mārkalnes iela 10 - lāzertag un airsoft iekštelpu laukumi, iekštelpu elektrokartingu trase, atsevišķas svinību istabas atpūtai pēc aktivitātes.

Visos parkos ir plašas bezmaksas autostāvvietas autobusiem. Skolotāji tiek cienāti ar kafiju un tēju par brīvu. Ja ir vēlme, droši arī pieaugušie var mesties cīņā par labākā spēlētāja titulu vai cīnīties par labākās komandas godalgu.

Iemesli, kādēļ spēlēt lāzertagu vai peintbolu

Šī nav klases ekskursija, kurā bērni tikai skraida pa spēles laukumu. Aktivitātē ikviens spēlētājs apgūst tādas prasmes kā:

●             darbs komandā;

●             mērķa sasniegšana;

●             stratēģiskā domāšana;

●             līderisms;

●             komunikācija u.c.

Spēles instruktors visu spēles laiku dod dažādas misijas jeb uzdevumus, kas dalībniekiem ir jāizpilda. Tas aktivitāti padara ne tikai interesantu, bet arī māca sastrādāties ar komandas biedriem un nepadoties, kad līdz uzvarai ir palicis pavisam maz. Šī ir mūsdienīga ekskursija ar klasi, kad bērni mācās jautrā un sev patīkamā veidā.

Lāzertags vai peintbols - ko izvēlēties?

Lai gan abas spēles ir aktīvas un azarta piepildītas, tām tomēr ir atšķirība. Iepazīsties ar katru no tām, lai zinātu, kura būs piemērotāka Tavai klases ekskursijai!

Lasertags

●             No 4 gadu vecuma

●             Šaudīšanās notiek ar veselībai nekaitīgiem lāzera ieročiem, kas darbojas pēc tāda paša principa kā TV pultis

●             Trāpījums nav sāpīgs, jo to jūt tikai ar nelielu vibrāciju galvas saitē un skaņas signālu ierocī

●             Spēles cenā ir iekļauts viss vajadzīgais

●             Spēles laikā tiek izmantoti dažādas viedās ierīces - kontroles punkti, bumba ar kodu u.c.

●             Spēles laikā tiek uzkrāta precīza katra dalībnieka statistika - cik lodes izšāva, cik reizes trāpīja citiem, cik reizes trāpīja pašam, kāda ir precizitāte u.tml.

●             Pēc spēles katrs spēlētājs saņem diplomu ar saviem rezultātiem

Peintbols ar krāsām

●             No 10 gadu vecuma

●             Ieročiem ir regulējams stiprums, lai trāpījums būtu mazāk jūtams

●             Papildus jāpiepērk krāsainās bumbiņas

●             Spēles laikā tiek izmantoti papildu atribūti - degvielas kannas, karogi un karogu masti, slepenās kastes u.c.

●             Atkarībā no misijas dalībniekam jādodas malā un jāgaida misijas beigas, kad trāpa vienu vai vairākas reizes

Abas spēles vada pieredzējuši un draudzīgi instruktori, kas gan rūpēsies par kārtību, gan jautrību un mudinās spēlētājus izpildīt misiju līdz beigām. Klases ekskursija noteikti būs izdevusies!

Elektrokartings

●             Minimālais auguma garuma ir 1,20m, lai aizsniegtu pedāļus

●             Kartingu jauda ir regulējama, lai būtu atbilstoši arī mazākiem braucējiem

●             Trasē vienlaikus var braukt 4 - 5 braucēji

●             Katram braucējam tiek uzņemts precīzs laiks, lai beigās noteiktu ātrāko apļa laiku

●             Nav nepatīkamas degvielas smakas

Braucieni ar elektrokartingiem Latvijā vēl ir jaunums, tādēļ šī būs oriģināla un līdz šim neizmēģināta ekskursija ar klasi.

Šobrīd ekskursijas rit pilnā sparā, tādēļ neatliec rezervāciju uz rītdienu! Lai rezervētu pasākumu vai noskaidrotu pieejamos laikus, sazinies ar “GUNSnLASERS”:

●             zvanot pa telefonu +371 27274646

●             rakstot uz e-pasta adresi info@gunsnlasers.lv

●             aizpildot online kontakformu mājaslapā

Kur aizbraukt ekskursijā ar klasi? Pareizā atbilde ir GUNSnLASERS izklaides parki Rīgā. Lai piedzīvojumiem bagāta klases ekskursija!