Tas nozīmē izglītojošu, pusotras stundas garu programmu, kurā bērni un jaunieši gūst iemaņas ritmu pasaulē, iepazīst un izmēģina dažādu tautu mūzikas instrumentus (perkusijas), veido kopējas muzikālas kompozīcijas.


Kas ir perkusijas?
Perkusijas ir mūzikas instruments, kas rada skaņu piesitot pie tā, pakratot, berzējot vai jebkādi citādi izraisot vibrācijas. Perkusijas sevī ietver arī netradicionāla veida instrumentus, kā piemēram, balsi, ķermeni, (dabā iegūtus materiālus) - riekstus, izkaltētus ķirbjus, kokus, akmeņus, ūdeni, zirga pakavus utt.


Ko šī muzikālā ekskursija attīsta bērnos?
Ieklausīšanās prasmi, uzdrošināšanos, spēju sastrādāties komandā, koordināciju, ritma izjūtu, radošo fantāziju, iemaņas improvizācijā, intelektuālo domāšanu.
Laika gaitā esam uzkrājuši iespaidīgu mūzikas instrumentu (perkusiju) kolekciju no visas pasaules, kas ar savu daudzveidību ieinteresē ne tikai zinātkāros bērnus, bet arī pieaugušos. Ekskursijas ietvaros bērni un jaunieši iepazīst dažādus neparastus mūzikas instrumentus un to skaņu daudzveidību.

Ikvienā no mums dzīvo mūzikālas un radošas spējas, atliek tikai uzdrošināties tās atklāt!
Ekskursijas cena skolēnu grupām no 10 līdz 14 pers - 10 EUR no pers.
Ekskursijas cena skolēnu grupām sākot no 15 pers - 7 EUR no pers.

Uz katriem 15 bērniem vienam pieaugušajam ekskursija ir bez maksas.
 

Ļoti priecāsimies Jūsu skolas skolēnus un skolotājus uzņemt mūsu mājīgajā atmosfērā un vest neaizmirstamā mūzikas un ritma piepildītā ceļojumā.

Ekskursija Nila Īles mūzikas studijā pēc iepriekšējas pieteikšanās:
sūtot e-pastu uz nilsilestudio@inbox.lv vai zvanot pa tālruni 29767381.
Studija atrodas Rīgā, Lāčplēša ielā 106/108.

Foto no muzikālajām ekskursijām varat aplūkot šeit.

Atsauksmes no muzikālo ekskursiju dalībniekiem varat aplūkot šeit.

Plašakā informācija mājaslapā un sociālajā tīklā Facebook.

Reklāmraksts