Līdztekus satiksmes drošības un autobūves vēstures tematiem, Rīgas Motormuzejā iespējams caur eksperimentiem un interesantiem piemēriem apgūt arī fizikas un ķīmijas tematikas. Lai radītu izpratni, ir jārada interese, tāpēc, šajās tehniskajās nodarbībās īpaši tiek uzsvērta praktiska darbošanās un eksperimentēšana. “No kvēlspuldzes līdz elektroauto” bērniem ir iespēja iejusties pasaulslavenā izgudrotāja Edisona lomā un atkārtot elektriskās spuldzītes eksperimentu, kā arī noskaidrot, kāpēc elektrību var ražot citroni. Ar īstu azartu un interesi bērni iesaistās darbnīcā “Vēja enerģija”, kur bērni izgatavo paši savus vēja ģeneratora spārnus un piedalās komandu sacensībās. Vairāk par nodarbību saturu un norisi var uzzināt motormuzeja mājas lapā.

Pēc nodarbības bērniem iespējama doties izzinošā ekskursijā, iepazīstot vairāk kā 100 unikālus spēkratus un auto pasaules nozīmīgākos vēstures notikumus, ko pavadīs zinoša gida stāstījums. Ekskursijas ilgums 60 minūtes, un tā piemērota dažāda vecuma bērniem. Vairāk par ekskursijām gida pavadībā iespējams uzzināt šeit.

Rīgas Motormuzejs skolēnu grupām piedāvā iespēju piedalīties satiksmes drošības nodarbībā, kā arī nokārtot velosipēda vadītāja eksāmenu un saņemt velosipēda vadītāja tiesības. Velosipēda vadītāja apliecību var iegūt no 10 gadu vecuma, nokārtojot teorijas eksāmenu (testu). Vairāk par velosipēda vadītāja tiesību iegūšanu var uzzināt šeit.

Nodarbībām un ekskursijai gida pavadībā var pieteikties, zvanot uz Rīgas Motormuzeju +371 67025888 vai 67025858.

Papildu informācija: www.motormuzejs.lv, tel.: +371 67025888