Aizraujošākā klases ekskursija šajā pavasarī.

Esam vienā paketē iekļāvuši 3 Tallinas TOP atrakcijas un ērtu naktsmītni, lai pavasara klases ekskursija būtu pēc iespējas jautrāka, interesantāka un viegli organizējama:

Ieteicamā programma:

Pirmā diena

- Ziemeļvalstu augstākā televīzijas torņa ar atvērto platformu un restorānu -Tallinas Televīzijas torņa - apmeklējums ar gidu. 314 m augstais Tallinas Televīzijas tornis ir vienlaicīgi arī Igaunijas augstākā celtne, kas, pateicoties interaktīvajai pastāvīgajai ekspozīcijai, aizraujošajām izstādēm un citām iespējām, sniedz interesantus piedzīvojumus kā mazajiem, tā lielajiem. Pēc ekskursijas ar gidu, kas ilgst 35 minūtes, ir iespējams patstāvīgi iepazīties ar interaktīvajiem eksponātiem un apmeklēt nesen atvērto izstādi “ GENE-IUS ”, kas iepazīstina apmeklētāju ar padomju laika ikdienu.

- Nakšņošana viesnīcā “Tallinn Viimsi SPA” ērtās 4-vietīgās istabās. Viesnīcas saunu centra un ar to saistītā Igaunijas lielākā akvaparka “Atlantis H2O” apmeklējums.

Viesnīca “Tallinn Viimsi SPA” atrodas blakus Tallinai, 7,5 km no televīzijas torņa un 10 km no pilsētas centra. Viesnīcas apmeklētāju rīcībā ir 7 saunas un saunu centrs ar baseiniem, caur kuru iespējams nokļūt arī Igaunijas lielākajā ūdens atrakciju parkā “Atlantis H2O”. Šeit ir daudz jautru atrakciju - 8 dažādas šļūkšanas caurules, viļņu baseins, baseins ar apļveida straumi, Arhimēda vanna un citi eksponāti, kas būs saistoši visiem un... nevienu neatstās sausā.

Otrā diena

- Iepazīšanās ar Tallinu. Ziemeļeiropā aizraujošākā jūras muzeja - Tallinas Hidroplānu ostas – Eiropas aizraujošākais muzejs ir Hidroplānu ostā! 
Vēsturiskajā hidroplānu angārā ir ekspozīcija, kas sastāv no 200 īstiem eksponātiem: īsta zemūdene "Lembit", gadsimtu vecs ledlauzis "Suur Tõll", hidroplāns Short 184, vecākā Igaunijas izcelsmes kuģa vraks utt. Darbojas kafejnīca "MARU" un muzeja veikals. Ceļojums apkārt pasaulei ar zemūdeni, fotografēšanās jūras spēku formās, akvārijs, simulatori, papīra lidmašīnu lidināšana, bērnu stūrītis ar zīmēšanas līdzekļiem, celtniecības klučiem un īstu burulaivu, rotaļu laukums ārā - programmas un patstāvīgai apmeklēšanai paredzēti materiāli ir rotaļīgi kino un paplašina redzesloku gan pieaugušajiem, gan arī bērniem. 

Cena: € 48 vienam skolēnam, piedāvājums spēkā 5.04.-05.05., 1.06.- 30.06.2019, ierodoties P-C
Minimālais grupas lielums 20 skolēni un 2 pieauguši pavadītāji
Cenā ir iekļauta:

  • Tallinas Televīzijas torņa apmeklējuma biļete un ekskursija ar gidu (35 min.)
  • Izstādes “Banānu nav” apmeklējums Tallinas Televīzijas tornī
  • “Atlantis H2O” akvaparka neierobežots apmeklējums
  • Tallinas Hidroplānu ostas apmeklējums
  • Nakšņošana un brokastis viesnīcā “Viimsi SPA”
  • Peldmēteļa izmantošana
  • Viesnīcas saunu centra apmeklējums
  • Viesnīcas bērnu centra apmeklējums
  • Visi minētie pakalpojumi diviem pieaugušajiem pavadoņiem (pavadoņi nakšņo atsevišķās istabās)

 
Par papildu samaksu:

Zviedru galda veida vakariņas viesnīcā - bērns € 8, pieaugušais € 16
Pusdienas Tallinas Hidroplānu ostā.

Izvēlies piemērotu ceļojuma laiku, noorganizē transportu un brauc pie mums ciemos!

Rezervācija un papildu informācija spatallinn@spatallinn.ee, tel. +372 6061001.

SPA Tours OÜ

Randvere tee 11, 74001, Viimsi, Igaunija

Reklāmraksts