Lietotājvārds
Parole
Visi šādi raksti ir vienādi. Visi to jau zina, bet tāpat dara. Bet kurš skolotājs katru dienu skatās Facebook? Nu labi, varbūt kādreiz, bet ne katru dienu. Tāpēc skolotājs/a nepamanītu Facebook ierakstu par ballīti vai koncertu.
smirdigs anits 26.03.2014. 14:34:31
yoo
kas tas par sviestu ko ? murgs pedejais, taka maziem berniem maca, nedrikst to, nedrikst šito :D :D
lol
Kāpēc uzreiz "nedrīkst"? Ja nedrīkstētu, tad jau sen būtu izdoti kādi likumi. Nevajadzētu - ir īstais vārds. Ko gribu, to rakstu, tāpēc jau internets ir dzīves alternatīva. Rēali tu vari būt Klarks Kents, naktī lidot - Supermens, un facebookā tāds, kāds vēlies būt, kā jūties. Tur jau tas prieks. Protams, dažas lietas darīt no šī saraksta būtu pašsaprotami stulbi, bet lielākā daļa, manuprāt, būtu pat ieteicama - kas uzlabo dzīvi. @Yolo - nepazīstu nevienu skolotāju, kas kādreiz ir bāzis degunu Facebook vai Twitter :D (ja ir, tad noteikti melo pa labi un pa kreisi arī).
nedriikst melot un kraapties :D:D a kas ir ja uzprasa kur dziivo ? :D
negribas lasiit bet taa jau skolotaaja zastawila ;D
Reāli-Po#uj.
Tas tachu ir pash saprotami
"savā Facebook lappusē ievieto fotogrāfijas no koncerta vai ballītes, ko šajā laikā apmeklējis, bet Foursquare piereģistrējies, ka atrodas stadionā vai naktsklubā." ... Block ALL the teachers xD
Sava taisnība jau ir. Vēl punkts, ka nevajag paspīdēt ar savu "pareizrakstību". Tju, nau, listt, p0k3m0nu rakstība un tamlīdzīgi jaunvārdi. Tas daudz pasaka par cilvēku.
stulbiba
Man garso ljoti
Man garso saldumi - 7.a
Čaks Noriss 19.09.2012. 11:28:08
Ko?!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.