Lietotājvārds
Parole
tā ir viena no šausmīgākajām sajūtām pasaulē. tu vairs neredzi neko, par ko priecāties, visas dienas liekas vienādas, izjūtama rutīna. un tas viss pārsvarā sākas no skolas, vai arī skola to pastiprina. par visu ir pilnīgi po**j, gribas lietot visas tās aizliegtās vielas ne tāpēc, ka tas ir kruti, bet tāpēc ka ir sūdīgi un tas palīdz. un vecāki - ja bērns negribēs lai jūs to zināt, tad jūs to nezināsiet, jo gandrīz visi to slēpj. kad man un vēl dažiem draugiem bija, gandrīz neviens no mūsu vecākiem pat nemaz nenojauta kā jutāmies, kaut arī visiem mums ir mīloši vecāki utt
es labāk aiziešu pie psihologa. pēdējā laikā stresoju par katru sīkumu un nav gribasspēka pildīt tos visus mājasdarbus un mācīties to visu ko vajag. es vnk vairs neko nevaru iemācīties.
Īsti nesaprotu, vai ētikas un dabaszinātņu standartos kaut kur pa vidu ir ietverti psiholoģijas pamati. Kā sadzīvot un saprast sevi, kā novērot savu uzvedību un vērtēt to. Kā dzīvot grupā. Un pat ne tikai kā, bet kāpēc - kas mēs esam. Laikam ir uzskats, ka tādas lietas spēj abstrahēt, vispārināt tikai pieaugušā prāts, un tad - tajā vecumā mēs arī pastāstām vidusskolā vai, protams, augstskolā. Ar dzīvi jātiek galā ir jau pirms tam. Un diez vai tam ir sakars ar siltumnīcu. Piemēram - Ja informācijas laikmetā nebūs kvalitatīvas, vienlīdzīģas un neitrālas info pašam par sevi, tad daža jūtīga personība var izšķīst no saraustītības un cenšanās izpatikt simtiem standartu uzreiz (māja-skola-mainīgās grupu uzvedības un modes tendences klubos, soc.tīklos). Un otrādi, agresīvajiem ir lielāks potenciāls ātri nobruņoties, atrast informāciju retorikai, tēlam un vēl vairāk "močīt".
nepopulārs viedoklis 16.10.2014. 12:56:57
Ar savu pārspīlēto uzmanības izrādīšanu paši šo veicinām - kā kaut kas, tā "ka tik nav depresija!!!".Tāda siltumnīcas paaudze. Bes sajēgas par realitāti un ikdienas dzīvi. ļaujiet bērniem urbties cauri rūgtajai dzīves pusei, lai brien pa mežiem, lai saprot, ka visu nevar iegūt uzreiz, lai ........... vnk vecāki beidz nīkuļus audzināt.
labi ka var uzzinat savus majasdarbus
Nu nez ar apīļošanu ir krietni pa maz.
Stulbak nevarejat uzrakstit? Ciesam no depresijas tapec ka dzive nekas nemainas! Nekas jauns, burtiski nekas nenotiek!!! Un vel dubulta apzinaties ka beigu beigas nospragsi, nekam nav nekada jega! Kada jega mocities visu muzu, ja beigas tu pat neeksistesi (neko nezinasi, neko nesapratisi, burtiski pamata visam ir ''NEKAS!''
◄▬▬▬▬▬▬▬▬ 21.09.2014. 13:04:23
...
Kàds atbildiet ka pieiet bernam pusaudzim Lai vin§ sàk skolà màcìties. Intrese tik draugi balites.nakt velu maja u.c.lietas.
paldies par info! :-)
Jā, man arī sāp galva un vēders, jo esmu depresijā!!!!!:(
lu vecäks, 17.09.2014. 15:51:14
Ievëro gan bet negrib atzit ka tá ir skolnieka depresija,nau pieejas savam bérnsm, bërns nikojas nemacas katru dienu pa uzvedibas piez.vot ko darit.
Mammai-mamma 16.09.2014. 21:45:55
1:1, kas tagad notiek ar manu bērnu..Nezinu, kāpalīdzēt.Ar samīļošanu vien nekas nav līdzēts
Manai 10. Klases skolniecei bija depresija, un tiešām nevaru teikt, ka viņu par maz samīļoju vai nepievēršu uzmanību. Arī pati tā saka, un depresija -skolas un mācību dēļ. Pārslodze. Pazīmes kā jau rakstā aprakstītas - visu laiku pārgurusi, bet naktī nevar aizmigt, maz ēda, raudāja ik vakaru, pazuda visa motivācija mācīties, nevarēja ari nokoncentrēties mācībam un ko vispār atcerēties utt. Labi, ka laicīgi aizvedām pie psihologa. Bet skolas draudzenes teica, ka ārēji itkā smaidījusi un licies viss kārtība. Laikam jau tiešam tā ir, ka depresiju var arī pietiekami veiksmīgi slēpt, ja vien vēlas.
:(
Vecāki! Apmīļojiet savus bērnus biežāk un nebūs DEPRESIJA.
Labs raksts.
◄▬▬▬▬▬▬▬▬ 10.09.2014. 20:07:18
Atvainojos par brali edvinu vins ir jocigs
Jus zinat visi berni ir Lo**
Šo lietu es zinu. 10.09.2014. 18:11:43
Visbiežāk bērni, kuriem tiešām ir depresija, to neizrāda, bet bērni, kuriem tās nav un viņi grib tikai uzmanību sev piesaistīt, saka, ka viņiem ir depresija, kaut gan neko par depresiju nezina.
Lija, tiešām ir skumji, ka neviens neliekas zinis par šiem bērniem! Esiet drosmīga, izglābiet kaut vienu no viņiem!
Es - kā skolotāja - redzu, ka skolās ir daudz šādu bērnu, kuriem, šķiet, tiešām, varētu būt depresija, vismaz ir depresijas pazīmes. Skumjākie ir tie momenti, kad neviens neliekas zinis par šiem bērniem. Citi bērni šad tad apceļ, bet vecāki to pat neievēro.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.