Lietotājvārds
Parole
Solo @Rihards, Linda 15.06.2016. 10:50:40
Tas varbūt 2000. gadu sākumā tā bija! Nu jau gan pāspīlējat. :) Eiropas studenti nemaz tik neinformēti nav. Tagad jau Eiropa kļuvusi tik maziņa, ka visi samērā labi zina to dzīves līmeni katrā valstī. Varbūt studenti no tālākām vals'tim ir mazāk informēti, bet ne jau eiropieši.
Linda @Raimonds 15.06.2016. 10:46:11
Jā, man arī šķiet, ka daudzi Latviju redz kā Krievijas piedēkli. Turklāt arī samērā neatsaucīgu, ar neapmierinātiem cilvēkiem.
Domāju, ka visvairāk vajdzētu strādāt pie LV tēla un atpazīstamības. Būtu daudz vairāk ārzemju studentu, jo, cik esmu dzirdējis un runājis ar citiem, vairumam tomēr ir stereotipi par Latviju kā tādu mazliet bīstamu, neattīstītu Austrumeiropas valsti, vēl neattīstījušos pēc PSRS sabrukuma. Man liekas, ka diemžēl daudzi ārvalstu cilvēki mūs tā redz.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.