Lietotājvārds
Parole
ghd45hjf7,cfrmfuihju 04.08.2015. 11:23:08
gfdtmffre,0g.dftno0
5y6utr5tity 04.08.2015. 11:22:21
rdy eop,ceme,lgfode d7mt8 giy6jkg8
Huinja huinjoi.pss
Lai talants mirdzētu pa īstam, to ir arī jāskolo, jāspodrina un jāpilnveido. Viens ir dabas dots vairāk neka citiem, pavisam kas cits ir arī zināšanas specialitātē un citās jomās pēc iespējām. Ir patīkami un labi, ja talantīgs jaunietis prot runāt literāri, saprot kaut ko no sabiedrības un dabas procesiem, nerunā par lietām, kas nav līdz galam saprastas vai ir paša piedomātas un aplamas...Šādiem tīrradņiem īpaši vajag izglītoties un slīpēt talanta dzirksti, lai pašam prieks un citiem. Nevien jau nesaka, ka šajā gadījumā matemātikā arī, piemēram, jābūt visaugstākajā līmenī, tomēr kaut kādiem pamatiem ir jābūt. Skumji, ka mūsu izglītības sistēma vēl nav apjautusi, kas ir pamati un kas ir jau augstskolas līmeņa spriedumi, ko pieprasa jau pamatskolā, nerēķinoties ar bērna attīstības fizioloģiju un paģērēt, ka domāt var iemācīt. Var iemācīt atkārtot to, ko jau kāds ir salicis.
Tāds un tāda atbalstītāji par Latviju mirs tad, kad Baltijas jūras ūdens mutē smelsies, jo bēgs uz Gotlandes salu. Nu neaizbēgs. Lai trinkšķinās tepat. Pumpīši.
Viss kārtībā, es neiebrukšu, neuztraucies.
(visticamāk) puikam Timam 11.02.2015. 11:55:48
Ja lielais lācis pavasrī/vasarā iebruks, sāksies elle, Mildu nomainīs Putina ģīmis... un viss tālāk no tā izrietošais... Tu arī tā teiksi? Jauniešiem viegli uzskatīt, ka viss atkarīgs no uztveres utt., bet kad reāli s**i notiek, tikai tad saprot, ka viss nav tik vienkārši kā sākumā šķita.
Gints: "Ideja principā ir tāda, ka ar patriotismu nevajadzētu tik ļoti nozombēt. Cilvēkiem liek mīlēt valsti par lietām, kuras viņi nav veikuši, un tāpat liek nīst citus par lietām, kuras tie nav darījuši. Tas nepalīdz izaugsmei. Iedomājies, ka mēs dzīvotu vienā lielā valstī, kurai nav robežu, runātu tajā valodā, kurā gribam…" /// Tā jau ir, robežas ir tikai kartēs. Cilvēku veidotas, cilvēku zīmētas.
Viss forši, dziļs un romantisks puisis, ģitāru spēlē vienkārši ekselenti. Par datorspēlēm gan nepiekrītu. Gribu redzēt konkrētus pētījumus. Uzlabot redzi ekrāns - jo datorspēles uztveram, skatoties uz ekrānu, - nespēj. Runa var būt tikai par lielāku vai mazāku bojāšanu, atkarībā no ekrāna kvalitātes, lietošanas paradumiem un datorspēles īpatnībām.
Kristaps. - Inesei 10.02.2015. 12:31:45
Nu, lūk! Tas ir ļoti labi, tātad manas aizdomas apstiprinārs - dziedāt prot! Iemesls tātad ir cits. Es vēlreiz uzsveru, ka vēlu visu tikai to labāko. Tieši tādēļ, ka viņam IR talants, izskatu šo ieteikumu. Lai viņš vairāk varētu sasniegt, tā dziedāšana klāt ļoti palīdzētu. Tikai instrumentāla spēlēšana samērā šauram lokam derēs. Spēlē viņš fantastiski, bet ar tādu sava veida/stila dziedāšanu viņš varētu kalnus gāzt!
Gints ir ļoti mērķtiecīgi gājis uz šī sava talanta attīstīšanu. Visu laiku par to priecājos. Kāds te piesauca, ka vēl derētu padziedāt. Bet Gints jau no 7.klases ir dziedājis skolas jauktajā korī un piedevām vēl ļoti labi! Lai veicas arī turpmāk!
Es eju muzikas skolā, šobrīd jau 2kursā, un esmu pietiekami daudz dzirdējusi un redzējusi lai teiktu, ka Tev ir talants! Tā turpināt , laprāt ar tevi pamuzicētu kopā.
Gint, lai viss iecerētais izdodas! Tevī ir tik daudz neatlaidības un spīta, ka sasniegsi visu, ko vēlies! Prieks par Tevi!
Mirt par Latviju. Vai te katrs personīgi ir gatavs m i r t? Vai ir lielāka jēga no nāves..vai jēdzīgi izglābtas dzīves? Tie paši Latvijas vārda nesēji lielākoties strādā ārzemēs - un mēs to nepārmetam, jo Latvijā nav tādas infrastruktūras. Kāda ir jēga, ja mūsu talanti, jaunieši nomirtu par valsti? Lielāka jēga ir domāt, kā izglābt - nevis nomirt - varbūt?
Jā, es arī ceru, ka viņš varētu parādīt sevi plašāk pasaulē un arī taptu sadzirdēts. Vienīgais, kas man šķiet viņam ĻOTI pietrūkst (saku to tikai, vēlot labu) ir dziedāšana. Nedomāju, ka viņš to neprot. Vienkārši, ja viņš vēl arī dziedātu, tad automātiski 100 x vairāk durvju atvērtos. Šādi viņš var arī tikai visādās kafē, kāzās, pasākumos un kafejnīcās uzstāties. Bet, ja dziedātu tādā savā stiliņā līdzi, tad tur būtu tik daudz vairāk iespēju puisim. Nu, iedomājieties, ja tas pats Eds Šīrans tikai spēlētu? Lai cik viņš talantīgs nebūtu, mēs Latvijā tā arī nebūtu par viņu dzirdējuši.
Dzīvajā klausīties ir visforšāk. :) Ļoti ceru, ka izlauzīsies no Latvijas un nesīs mūsu vārdu tālu! :)
...hrestomāts atcerējās Retu Batleru? :D
- Maijai. Hrestomāts 09.02.2015. 17:13:54
Tā varbūt tikai liekās, tā visi jaunieši tikai runā. Ja - ptu ptu ptu! nospļaujies! - kas tiešām atgadītos daudziem ieslēgtos tā mīlestība pret valsti pavisam pēkšņi. Paši nesaprastu - kā un kāpēc. kaut kāda asins balss ir mums katram, bet saprot jau tikai tad, kad kas patiešām atgadās. Šķiet, visos militārajos konfliktos tā ir bijis. Kad redz, ka iesauc draugu, brāli, tēvu, tā pats vairs nav mājās noturams. :) bet ko nu par to! Nospļausimies un domāsim to labāko!
Brīnišķīgs jauns cilvēks! Mūziku es laikam īsti tādu nesaprotu, bet redzu, ka ir talants. Vienīgi man žēl par to patriotismu. Ja mūsdienu jaunieši tā domā, tad nebūs neviena, kas vairs mirtu par tēvzemi, ja būs tāda situācija, kā pirms 60 gadiem... Jauniešiem vairs nav tā patriotisma. Latvietis pasē, latvietis, ja vajag uzlikt kādu karodziņu vai tīkot internetā kādu video materiālu. Tiklīdz kaut kas patiešām būtu jādara reāli, visi aizbrauktu... Tā šķiet. Bet es puisi nevainoju, viņš brīvā valstī uzauga, tā jau domā visi zem 20.
Piekrītu, interesants un radošs, taču mūsdienu (patiesībā jau tur nav sakara ar mūsdienām, bet vienkārši mūsu civilizāciju) pasaulē nāksies vilties. Agri vai vēlu.
Interesants domu gājiens puisim. Visu cieņu.
Dievinu kā Gints spēlē - sanācis dzirdēt pāris mazās kafejnīcās. Dažreiz kopā ar kādu draugu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.