Lietotājvārds
Parole
Būšu pateicīga, jo fonds uzticējās. Biju vienīgais bērns, mamma skolotāja, tēvs- nelielas p/s īpašnieks. Liekas naudas nebija, bet vidusskolā izlasīju par fondu un pieteikšanos. Bija motivācija vidējo atzīmi uzdzīt no 8uz 9, iesaistīties dažādos valstiska mēroga projektos un nodrošināju sev iztiku ar stipendiju sev iztiku. Ja esi mērķtiecīgs, ne to vien vari. Izņēmumi eksistē. Arī fonds tādus pieļauj, bet tad ir jāizceļas. Nebiju no mazturīgas ģimenes. Visādi gadās. Svarīgi nepadoties. Visi viena mecenāta stipendiāti pašlaik strādājam labi atalgotos darbos tepat, Latvijā. Nedrīkst padoties, tas arī viss!
Man atzīme ir ap 7,5 un es esmu lohs. Ko man darīt, lai iekļūtu budžetā, proti, četrus gadus mācīties bez maksas un nestresot par to, ka būšu krāvējs maximā līdz mūža beigām?
Paldies par atbalstu, Arī mans mazdēls, pateicoties šai stipendijai, varēja veiksmīgi mācīties augstskolā.
nu ja
>>>mamma laukos 28.02.2016. 11:25 28.02.2016. 11:54:11
Jā, manam dēlam arī vidējā bija gandrīz 9 balles, panākumi mācību priekšmetu olimpiādēs, sabiedriski aktīvs dažādās jomās, no daudzbērnu ģimenes, bet... Mēs abi vecāki strādājām, un ienākumi uz vienu ģimenes locekli bija virs iztikas minimuma (nerunājot par trūcīgo statusu). Tā arī toreiz teica - pienāciet vēlāk, pagaidām mums jādod bāreņiem un trūcīgajiem, un tiem, kur tikai 1 vecāks audzina u.c. Neapvainojāmies, jo patiešām šis fonds jau sākotnēji tika radīts, lai palīdzētu tiem, kam materiāli ir grūti. Varbūt, ka pēdējos gados kaut kas nosacījumos ir mainījies, bet toreiz bija tā.
mamma laukos 28.02.2016. 11:25:56
Arī mana meita ir stipendijas saņēmēja. Visus skolas gadus cītīgi mācījās, piedalījās olimpiādēs, bija sabiedriski aktīva, bez tam dziedāja un spēlēja ansambļos, dejoja tautas deju kolektīvā, startēja novada sporta sacensībās, piedalījās militārajās nometnēs un mācībās. Tas viss viņai netraucēja skolu beigt ar vidējo atzīmi krietni virs 8. Tā kā paspēt var visu. Vēl gribu piebilst, ka šādas sekmes nebūt negarantē iekļūšanu augstskolā budžeta vietās, jo daudzās fakultātēs budžeta vietu skaits ir niecīgs. Un vidējā atzīme virs 8 arī negarantē Vītola fonda stipendijas saņemšanu, jo tiek izvirzīti vēl daudzi citi kritēriji....
Bijusī stipendiāte 26.02.2016. 10:39:00
Jā, ikmēneša stipendija tiek piesķirta ikdienas izdevumiem.
Nesaprotu. Ja skolènam ir augstāk par 7,5 viņš tāpat tiek visās augstskolās, viņi piešķir naudu dzīvošanai?
Esmu aktīva skolniece, piedalos konkursos, esmu sabiedriska gan skolā, gan ārpus tās, bet diemžēl vidējā atzīme līdz ar to ir 7,2. Nav kā klases "smadzenēm" , kuras ir smadzenes tikai klasē un olimpiādēs, līdz ar to nevaru pieteikties šai stipendijai, kas veiksmes rezultātā man ļoti palīdzētu. Tik ļoti žēl :(
par ko mes runnajam es nesaprotu
Paldies par labo darbu. Cilvēks nekad neaizmirst tos, kas viņam darījuši labu. Pat, ja to nevar redzēt, pat, ja viņš to neizrāda - sirdī tas paliek.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.