Lietotājvārds
Parole
E-KLASES virtualā vide ir droša bet tad nav jārāda panika. Nav jāstāsta nevienam sava parole. Viss būs droši ja netaisīsi nelaimes.
Skolnieciņš 18.01.2017. 07:22:37
Trūcīgo statuss ir droša vide.
Neko nesaprotu!
labi :\
internet nekad nav bijusi un nav droša vide. Mēs varam likt cik paroles gribam, bet tāpat visu simtprocentīgi nenosargāsim. Hakeris, ja viņam būs vajadzība uzlauzīs jebkuru kontu īsākā vai garākā laika sprīdī. tas ir pesimistiski bet tāda ir interneta vide un informācija nav nosargājama lai kā arī mēs to gribētu.
你在泡
Harambe @ IT zubris 08.11.2016. 09:06:08
Bet tas palīdzēs! Jūsu arguments ir identisks, ja teiktu - var jau mājai pielikt jebādu atslēgu un siganlizāciju, bet tas nepasargās 100% no apzagšanas vai terorisma. Nu un? Labāk neslēgt durvis vispār ciet? :) Tas taču atsijās stipri lielāko daļu noziedznieku, kuri citkārt pavisam viegli ieietu jūsu mājoklī.
Var jau uztaisiit jebkaadu paroli bet tas nenoziimee ka to ir neispejams uzlauzt
IT meitēns 04.11.2016. 14:15:31
Nenovērtējiet hakeru izdomu pārāk zemu - viņi izdomā tādus veidus, kā kādam sabojāt dienu (vismaz), kas "parastajam cilvēkam" nemaz prātā nevarētu ienākt. Lai kādu šantažētu, nevajag daudz - var pietikt ar bildi no web kameras, kur lietotājs redzams savā istabā apakšveļā. Bet ne visi hakeri strādā cūcības, lai iegūtu sev uzreiz kādu peļņu - ir kas tādu attēlu varētu, piemēram, izsūtīt visam upura e-pastu sarakstam tikai tāpēc, lai pierādītu kaut ko sev. Ja mēs runājam par hakeriem (un es domāju Black Hat), tad nevaram mēģināt viņus izprast kā sev līdzīgus - viņu domāšana ir noziedznieku domāšana. Ielaušanās datora kamerā nav tik nenormāli sarežģīts process. Var YouTube atrast video ar paraugdemonstrējumiem. Ne visi to, protams, mācētu atkārtot, bet cilvēks, kas par programmatūrām interesējas, varētu. Par paroļu glabāšanu nevaru piekrist Hugo teiktajam - papīrs tagad jau ir drošāks nekā digitāli pierakstīta parole. Ja liekas, ka kāds to var izlasīt, iesaku izveidot savu kodu, piemēram, aizstājot kādu simbolu ar citu.
Hmm @Annija 13.10.2016. 09:23:29
Var šķist paranoja, jo visticamāk, ka nevienam tā sievietes privātā informācija īsti neinteresē, bet patiesībā tas nav nekas dīvains - tā dara daudzi, jo hakeri var pieslēgties datora web kam. un izspiegot, lai kaut vai redzētu, kādu paroli ievada uz klaviatūras. Protams, tas nav tik vienkārši, un nepieciešāms, lai cilvēks jau būtu neievērojis kādus drošības pasākumus.
Maktena sestklasniece, kurai tādas bildes, ko cit nedrīkst redzēt. ;)
Bērni, domājiet, ko sūtiet citiem un neglabājiet telefonos attēlus un sarakstes, ko negribat, lai redz citi. Anonimitāte nepastāv. Nesen skolā sestklasniecei bija ļoti nepatīkams gadījums - klasesbiedrenes ieraudzīja bildes, kas nebūtu jāredz nevienam. Protams, pati nebija to uzmanījusi, bet tāpat - dikti nepatīkami.
Ja kāds nopietns hakeris kādreiz tiešām būtu nolēmis ko nodarīt, tad nedomāju, ka parasts cilvēks tur varēs ko iesākt. Lieta tāda, ka parastie cilvēki nopietniem hakeriem nav gana interesanti. Protams, jo zemāka ikdienas piesardzība, jo vieglāk arī parastam cilvēkam, pat skolnieciņam ko nelāgu nodarīt - tāpēc ir jādara tās elementārās lietas, nu mainiet tās paroles un nepierakstiet!
Beidzot jāsāk saprast, ka internetā ir tāpat kā uz ielas - savas "somas" ir jāsargā,citādāk apzags. Jādomā ar galvu, tad arī viss būs kārtībā.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.