Lietotājvārds
Parole
Kosmonaute Tereškova 22.02.2018. 13:44:13
"Patīk ", ka LV skolās jau no pirmās klases uzdot grupu darbus un projektu darbus, bet neviens nemāca kā tos darīt, tikai uzdod! Tas ir kaut kas no kosmosa murgiem. Vispirms taču ir jāiemāca, lai kaut ko varētu prasīt.
Putns kā putns 22.02.2018. 13:39:55
Dincei -> jā skolotājas ir mātes un pārējās nav mātes?, kad skolotājas uzdod tos kārtējos bezsakarīgos, darbietilpīgos un laikietilpīgos mājasdarbus, vai viņas domā, ka arī citām mātēm nav vakaros laika un ir jākrāmējas ar viņu bezsakarīgiem izdomātiem mājasdarbiem. Tā ka nav ko te vaimanāt. Skolotājas saņem to, ko iegulda bērnos, to arī saņem no bērniem un aī vecākiem. Dots pret dotu!
Omei -> ko var sūdzies, varētu domāt, ka citās sfērās strādājošiem algas maksā ne par ko. Tracina tā skolotāju mūžīgā vaimanāšana par atalgojumu. Atalgojumam pieplusojiet savu garo vasaras atavļinājumu...un galu galā var arī nestrādāt skolā. Nav ko indēt bērnus ar savu mūžīgo negatīvismu.
nah no sadarbibas ta neko nedo
Doma jau laba
man loti patik 1. komentars
Ome. :D nezinu vai ome esat, bet tas tā. Daudzi jau cilvēki nesaprot, ka skolotājas arī ir mātes. Un viņām ir sava atvase jaaudzina. Nevis tikai jāvelta uzmanību skolēniem. :( nožēlojami, ka lielākoties rodas jautājums vai Tev to bērnu vajadzēja? Ja Bērns dārziņā pēc dārziņa planšetē vai telefonā. Kā ar izglītošanu? Kā ar disciplīnu?
Man 29 kontaktstundas + 4 stundas pavadu konsultācijās + darbu labošana un gatavošanās stundām. Kad sadarboties? Drīz skolotājiem personīgās dzīves nebūs!
Runājot par grupu darbiem... Ne visiem tie patīk. Un arī absurds. Jo viens zin mazāk otrs vairāk un trešais vispār neko nedara. Es nekad nepiedalījos grupu darbos. Es vislaik. visu viena pildiju. Un nedomāju, ka esmu vienīgā uz pasaules, kurai nepatīk grupu darbi.
Vecākiem ir liela loma bērnu izglītībā. Jo viņam ar līdz ar bērnu jāmācās. Jāsaka trīs reiz padomā pirms dzemdē. Jo ir starpība, kad dzemdē 18 gados un kad 30. Kaut gan atkarīgs arī no cilvēka. Jo ir cilvēki, kuri apzinās, ka jaupurējas būs ar daudz ko dēļ bērna un jāvelta bērnam laiks. Bet daudzi diemžēl uztver bērnu kā darbu... par kuru nemaksā. Un līdz ar to arī skolotājiem grūtāk to bērnu iemācīt. Sadarbībai jābūt ar bērna vecākiem. Protams jā skolotājiem maksā. Bet nu sorry tas ir TAVS bērns. . .
Pa kuru laiku???? Kāpēc varneši iedomājas, ka par apkopējas algu skolā strādā gaismas nesēji un misijas apgarotie???? Visām skolām tādu jefiņu nepietiks, reāli 21. gadsimta cilvēks, kuru drīkst laist pie bērniem strādā tad, ja par to samaksā, nevis ziedojas kā komunisma atlieka uz brīvprātības principiem. Reālās skolās ir ļoti maz ap,maksātu studu konsultācijām, labošanāsm un stundu gatavošanai, kur tur vēl apspriedes iespiest??? Jau tā katru nedēļu uzdāvinam pus stundu sava laika rīta apspriedei par kuru nevienam nemaksā.
Esmu par sadarbību. Bet lielajā skolā to ir grūti īstenot. Vienam stundas līdz 14.00, citam konsultācijas vai pagarinātā grupa līdz 17.00, cits ekskursijā vai vecāku sapulcē un kopā sanākt vienkārši nav laika. Mūs trenkā jau vēlā pēcpusdienā, kas 'faktiski ir virs darba laika.Katrs savus nepadarītos darbus pie datora vai burtnīcām darām vakara stundās mājās, bet sanāksmēs pa vakariem gan negribētos sēdēt. Lai cik labi mērķi.... bet skolotāja darba laiks jau ir no pirmajiem gaiļiem ( piezvana jau 6.20) līdz vakara jundai( jā, arī zvani brīvdienās un vēlu vakaros).
inovatoriem 22.05.2017. 09:08:42
Kad tad skolotājs nav sadarbojies ar skolēnu? Vai tāds absurds vispār iespējams? Inovacijas nevar izdomāt aiz gara laika, tās rodas ilgā un grūtā darbā klasē kopā ar skolēniem!
Šodien rakstu pēdējo komentāru. Izlēmu atstāt darbu skolā. Ir neiespējami turpināt, jo visa šī ņirgāšanās ar "algu pacelšanu", ar "kompetenču pieeju", skolēnu visatļautība un tā pretīgā tukšuma sajūta vakarā pēc darba un, it īpaši, mācību gada nobeigumā - vairs nav izturama. Ko darīšu? Visticamāk ceļš zem kājām - dēls jau sen aicina pie sevis uz UK. Ir iespēja strādāt par remontatslēdznieku. Vismaz savas mājturības un ķīmiķa zināšanas likšu lietā. Ar sveicienu, visi cīņu biedri un biedrenes! :)
jaunais ritenis 22.05.2017. 07:43:27
Visi tagad grib izspiest no mums-pedagogiem-jaunu riteni izdomāt! Slavē tos,kas taisa,bet dārgie-RITENIS IR SEN IZDOMĀTS! Tās metodes peilietoju kopš pabeidzu augstskolu,jā,pirmajām darba vietām manas idejas nepatika,lika ar degunu braukt tikai pa grāmatu. Nu tad pamodās...
jautājums?????? 21.05.2017. 12:46:48
Kāpēc visi grib pamācīt? Izmantojiet tādas metodes, sadarbojieties u.c. Kāpēc neviens nemin, kā jūtas kolēns? Vai mēs neizmantojam metodes, ar kurām skolēns labāk uztver mācāmo vielu, kura viņam ir svarīga. Runja ir par kompetenču mācību saturu. Kaut vienu piemēru varētu izlaīt!!!!!!!! kĀ MĀCĪS RAKSTĪT AR KOMPETENČU PIEEJU? Domāju, ka esam dziļā purvā, ko negribam atdzīt. Vai tiešām mūsu mazajai Latvijai bērnu nav žēl.?????
Ventspilī ko - tikko no koka nokāpuši? Tak sen jau tādas pieejas tiek izmantotas, kādas tagad viņi paziņo par kaut kādiem nedzirdētiem un neredzētiem brīnumiem..
Kāpēc gan valodu skolotājiem būtu jāizmanto visiem vienādas mācību metodes?!?! Valodas dažādas, pieejas var būt dažādas. Un skolēnam ir iespēja izvērtēt, kura no mācību metodēm viņam šķiet pieņemamāka!
piebilde Vilibaldam 20.05.2017. 18:48:41
Tur savu roku pielikusi Swvedbank, kas uzņēmusies jaunā izglītības satura Patrona lomu, Britu padome un vēl citi brīvprāprātīgie.
Reklāmas materiāla izgatavošana un tiražēšana apmaksāta no : 1) Eiropas Savienības struktūrfondu līdzekļiem; 2) LR nodokļu maksātāju nomaksātajiem nodokļiem . Balso par tavuprāt atbilstošo - 1)smaidiņš, 2) skumjumiņš.
Pārfinansēts PR šim projektam. Jāpadomā, kas ir īstie pasūtītāji, kas un kādēļ cīnās par jauno cilvēku prātiem.
protestētājs 19.05.2017. 15:54:46
Jā, valodās var lietot tās pašas metodes. Bet nevar kā Pāvulas kundze iedomājas , šis pašas metodes lietot eksaktajos priešmetos. Šo priekšmetu specifiku un atškirību Pāvules kundze neizprot.
Sadarboties var tad, ja ir laiks un vēlme komunicēt ar saviem kolēģiem, citādi intrigu klubiņš vien iznāk ( no personiskās pieredzes)...
mamma>>> ciema pūcei 19.05.2017. 13:39:09
Vecākiem jau arī jāseko līdz bērna sekmēm un izaugsmei, bez ģimenes atbalsta nekā nebūs

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.