Pieslēdzies E-klasei

Lietotājvārds
Parole
dadzz par mūziku 20.02.2018. 09:36:33
Ļoti skumji, ja Mocarts vai Bēthovens tiek uzskatīts par kaut ko labu, bet tautasdziesma par primitīvu un aprobežotu. Laikam līdz tam, ka rupjmaizei un tiramisu katram savs labums un lietojums, vēl ilgi jāaug... Bet par vienu ir skaidrs - maziem bērniem nav labākas mūzikas par šūpuļdziesmām, un galvenais tajās ir vecāka dziedājums. Tas tā, atbildot Dincei. Un rakstā bija uzsvērts - galvenais ir nevis to mazo pārbāzt ar nez cik elitāru "kultūras un izglītojošu" saturu, bet veidot ar viņu attiecības un mācīt ar savu piemēru, kā tas jādara. Ekrānā nomūk, jo nezina, ko citu darīt, un vecāks vai nu dara saimniecības darbus, vai - to pašu.
piekritu Dince bet beidziet rage atlaujiet berniem augt par to ko vini velas
bet 18+ ir slikts tips
peppa ir ļoti smieklīga
Jēkabs ģipslis 14.02.2018. 16:40:13
man ir labi vecāki neļauj daudz pie datora sēdēt
visos tematos ir nenormali salty community :D
STARBUCKSSSSS!!!!!!!!!!
Skumji... Tās ir emocijas, lasot komentārus. Vai tiešām patreizējo skolēnu un pirmskolēnu vecākiem ir (vai nav?) zināšanas par viedierīču konfigurēšanu attiecīgā lietotāja (bērna) vajadzībām un nepieciešamībai? Vai arī es te rakstu kā citplanētietis no nākotnes?
Es nepiekrist! Harijs no modes sen jau izkritis! Tagad trendo pepa pig
Peppa pig ir galīgs braķis tagt topā ir Harijs Poters
Ei. Es dievinu peppa pig. Ljoti skaista multfima. Un vinja mani izglito!!!!VOT Ta tev Dince!
Tieši tā! Ja Tu bērnam veltīsi laiku un no zīdaiņa vecuma liksi Mocartu, Bethovenu u.t.t Tad bērns būs kaut kādīgi normālāks. Nevis sūda Aijā žūžū. Ja Tu audzini džentlmenu vai dāmu. Tad audzini. Un bērni skatās ko vecāki skatās. Tā ir... Es pieņemsim netaisos skatīties tom and jerry.. Es labāk mazajam ieslēdzu National Geografic jeb Animal Planet. nevis ka citi skatas Peppa pig.. fuj

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
* E-KLASE neatbild par komentāriem, kas pievienoti rakstiem, tomēr aicina portāla lasītājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, kā arī iztikt bez rupjībām.