Pieslēdzies E-klasei

Lietotājvārds
Parole
Bomžarniks 04.04.2018. 18:56:26
Čau cilvēk! Es tagad populārs! :D
fakts: skolnieki ĻOTI grib brīvdienas. Īstenībā skolnieki grib bakstīties pa telefonu >:(
vispār vajag vecākiem uzlikt paroli uz sava konta un uzstaisīt bērna kontu kuram ir ierebižojums priekš laika Windows operētājsistēmās var to iestatīt mierīgi ,Pag mirkli iestatijomos vajag iet tikai 'Profsināliem' kas par N@h#j cilvēki mostaties izmantojat kas jav ir windows7 un to var uztaisīt jebkura norm. persona Dalabi cilvēki kuri atoru iepazinuši paši to ganjau sprot bet. Ja jūs zināt audz ko un to jūs nezinat piem jūs zinat kā IZDARĪT kautko ko dauzi nemāk tas ir ok bet es nevaru pateikt ko daudzi nezin bet cilvēkam kurš kompi sācis izmantot sākot no Windows 95 un agrāk jo es pats esmu cilvēks kurš pašizglītojies līdz tam ka es jau kautko māku no programēšanas . WTF tauta!!!!!!!!!!11
Katram kat kas cits patīk un katrs grib par kaut ko citu izaugt es pieņemsim par burvju mākslinieku
harijs poters 28.02.2018. 19:17:12
Harijs poters labāks nekā pepa pig
tur sarakstīts viss ko vecāki jau dara, bet tas nemaz nepalīdz. piekrītu Dincei. ja gribi izaudzināt pieklājīgu un jauku bērnu tad arī pašam tā jāuzvedās. ja vecāks sēdēs telefonā vai datorā tad no bērna protams ka nekas labs neiznāks. bet ne tikai vecāki par to ir atbildīgi! ja bērna klasesbiedri visu laiku spēlē telefonus tad bērns arī gribēs. viņš domā ka ja viņš to nedarīs tad visi viņu atstums un domās ka viņš ir vecmodīgs un tādā garā.
Manuprāt, ļoti labs raksts un ieteikumi!
Vai tad bērniem skolās jau brīvlaiks sācies, vai arī te nolasījies bastotāju bariņš, kas izklaidējas ar komentāru rakstīšanu?
dadzz par mūziku 20.02.2018. 09:36:33
Ļoti skumji, ja Mocarts vai Bēthovens tiek uzskatīts par kaut ko labu, bet tautasdziesma par primitīvu un aprobežotu. Laikam līdz tam, ka rupjmaizei un tiramisu katram savs labums un lietojums, vēl ilgi jāaug... Bet par vienu ir skaidrs - maziem bērniem nav labākas mūzikas par šūpuļdziesmām, un galvenais tajās ir vecāka dziedājums. Tas tā, atbildot Dincei. Un rakstā bija uzsvērts - galvenais ir nevis to mazo pārbāzt ar nez cik elitāru "kultūras un izglītojošu" saturu, bet veidot ar viņu attiecības un mācīt ar savu piemēru, kā tas jādara. Ekrānā nomūk, jo nezina, ko citu darīt, un vecāks vai nu dara saimniecības darbus, vai - to pašu.
piekritu Dince bet beidziet rage atlaujiet berniem augt par to ko vini velas
bet 18+ ir slikts tips
peppa ir ļoti smieklīga
Jēkabs ģipslis 14.02.2018. 16:40:13
man ir labi vecāki neļauj daudz pie datora sēdēt
visos tematos ir nenormali salty community :D
STARBUCKSSSSS!!!!!!!!!!
Skumji... Tās ir emocijas, lasot komentārus. Vai tiešām patreizējo skolēnu un pirmskolēnu vecākiem ir (vai nav?) zināšanas par viedierīču konfigurēšanu attiecīgā lietotāja (bērna) vajadzībām un nepieciešamībai? Vai arī es te rakstu kā citplanētietis no nākotnes?
Es nepiekrist! Harijs no modes sen jau izkritis! Tagad trendo pepa pig
Peppa pig ir galīgs braķis tagt topā ir Harijs Poters
Ei. Es dievinu peppa pig. Ljoti skaista multfima. Un vinja mani izglito!!!!VOT Ta tev Dince!
Tieši tā! Ja Tu bērnam veltīsi laiku un no zīdaiņa vecuma liksi Mocartu, Bethovenu u.t.t Tad bērns būs kaut kādīgi normālāks. Nevis sūda Aijā žūžū. Ja Tu audzini džentlmenu vai dāmu. Tad audzini. Un bērni skatās ko vecāki skatās. Tā ir... Es pieņemsim netaisos skatīties tom and jerry.. Es labāk mazajam ieslēdzu National Geografic jeb Animal Planet. nevis ka citi skatas Peppa pig.. fuj

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
* E-klase neatbild par komentāriem, kas pievienoti rakstiem, tomēr aicina portāla lasītājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. Noteikumu neievērošanas gadījumā, E-klase patur tiesības komentāru nepublicēt vai rediģēt. Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes.