Pieslēdzies E-klasei

Lietotājvārds
Parole
kāpēc tās notiek es domaju ka es gribeju ilzes jautajumu
Stabilā laikā dzīvojuši? Kas varēja būt nestabilāks, kā 20-30 gados zaudēt iespēju garantēti un apmaksāti strādāt. Bija jāmeklē risinājumi, jāsaprot, kas ir uzņēmējdarbība, jāapgūst tehnoloģijas, jāizvairās no nāvējošas privatizācijas un noziedzīgu grupējumu ietekmes. UN jāaudzina bērni. Kad ministrs un citi viņam līdzīgie apgalvo, ka mūsu bērniem būs jābūt gataviem nezināmajam, un tāpēc jāsajauc galva jau no bērnības, jāiemet bedrē, kas neizrāpsies, pats vainīgs. Vai man x paaudzes cilvēkam uzreiz pēc augstskolas bija kaut mazākā nojausma, ka pēc gada būs jāstrādā ar datoru. Ka 25 gadu laikā būs jāapgust pilnīgi jauna finanšu, likumu, saimniekošanas sistēma. Ka būs jāizvairās no maldinošām reklāmām, finašu piramīdām un visāda veida burbuļiem. Visa tā jezga izglītības sistēmā ir tikai tāpēc, ka ierēdņi nav kompetenti, lai izstrādātu saprātīgu, stabilu sistēmu. Ļoti gribas paņemt ES naudu, bet nezina, kā ar labo roku pakasīt kreiso ausi tā, lai nepamatoti liela daļa finansējuma no dažādiem projektiem paliktu pašai ierēdniecībai.
ilze 23.02.2018. 10:11:33 Ja milleniāļi dzimuši līdz 2000.gadam, nu viņi ir pilngadīgi, un izglītības reforma uz viņiem vairs neattiecas. Tad par ko ir šis raksts? Es arī šo nesapratu. Raksts varbūt ir par milleniāļu bērniem ar iemācīto bezpalīdzību?
Tūkstotgadnieks 04.03.2018. 12:57:58
Ja tiešām nav nekā labāka ar ko nodarboties kā čīkstēt un stāstīt visiem par to cik nākamā paaudze ir sliktāka par savējo - un mani nepārsteidz ka vaina tajā ir nogrūsta uz visu iespējamo izņemot pašas iepriekšējās paaudzes audzināšanu vai kļūdām - tad es vismaz cerētu ka cilvēks izdarītu nedaudz vairāk kā trīs google meklējumus par tēmu, jo citādi diezgan ātri paliek skaidrs ka kāds vakar pirmo reizi vispār izdzirdēja ka tāds apzīmējums eksistē. Sadzirdēja vārdiņu kas liekas interesants un tagad jāiet rakstīt rakstus (zem doktora titula) par lietām ko pats īsti neizprot. Nu vismaz tik daudz kā saprast ka vārds "millenium" un "millenial" nav viens un tas pats. Man būtu kauns. Liekas arī interesanti ka runā par izteiktu narcisismu, bet aktīvi meklē jebkuru attaisnojuma salmiņu kuram pieķerties tikai lai cilvēki noticētu ka tas ka savi bērni ir iznākuši ne tādi kā iecerēti nav jūsu pašu vaina bet gan ekrānu, sabiedrības un vēl nezin kā.
Nav ko brīnīties! Kādreiz bērniņus atnesa stārķis vai māmiņa atrada kāpostos. Tagad bērnus atsūta e-pastā.
visas viedierīces bērniem rokās iedod vecāki, saturu viedierīcēs neviens nekontrolē kopš dzimšanas...un bērnu vecāki vēl joprojām ir arī X paaudze. Ģimenes vērtības nāk no X paaudzes!!!
Raksts ir brīnišķīgs. Tas daudz ko izskaidro. Nekas nestāv uz vietas. Kādreiz "lidojošais paklājs" arī pārtapis par lidmašīnu...tā kā...mīļie "stagnāti"- lamājiet ezotēriku, vēl kādu reizi uzbrēciet, ka "Dieva nav, tāpēc, ka vienkārši nav...!", bet viss turpināsies, Visuma likumus neviens neatcels! Par to ir šis raksts, starp citu!
Izcili nesakarīgs raksts - jebšu pamācība, kā bērnus un visu nākotni nolaist uz grunti. Tā tik reformēt tālāk un aiziet, kuram izdevīgi sagraut pēdējo, kas palicis LV attīstībai?
Ļoti zīmīga tendence:" Šie jaunieši atliek pieaugušo dzīves standartu sasniegšanu – mājokļa iegādi, ģimenes veidošanu u.c., tā vietā pagarinot jauniešu dzīves posmu." Viņi patiešām izmanto katru iespēju dzīvot uz citu/x paaudzes rēķina. Vai mums tas jāakceptē, vai tomēr izglītības reforma jāveic tā, lai tas mainītos?
vai ezotērika un pseidozinātne ir tas, par ko tagad LU piešķir profesora statusu?
Sanāk, ka mums pārējiem, nemineaļļiem vajadzētu piekāpties un loti respektēt šos citplanētiešus - milleniāļus. Kāpēc mums pārējiem būtu jāmācās ar viņiem sadzīvot?
Izpildītāja 26.02.2018. 16:36:25
Interesantākais ir tas,ka šīs "milenium"paaudzes staigā arī viens otram pa galvām...
Man būtu interesanti uzzināt - kāpēc visi pasniedzēji,ierēdņi,utt. .......cīnās par izglītības kvalitātes un programmu uzlabošanu,papildināšanu,utt. .......,bet - pašu skolēnu izglītības un arī attīstības līmenis ar katru gadu kļūst aizvien nabagāks un zemāks...........??? Jau tagad viņus visus interesē tikai telefoni un pasaulīgie ,,zemes prieki" visapkārt, kurus visiem uzreiz gribas izbaudīt un izjust.............!!! Par tikumu un tikumību,uzvedības normām un ētiskumu visi sen aizmirsuši.......Kurp tad mēs ejam ar savām ,,gudrajām izglītībām" ...???
Skolnieciņš Latvju Skaudības Dievs 24.02.2018. 07:40:16
Es piedzimumu 1999.g. Es uzaugu strādnieku ģimenē līdz 2006.g., kad mani vecāki palika bez darba. Es augu nabadzībā. Mani nāvīgi kaitina sabiedrības noslāņošanās, es vēlos bezšķiru sabiedrību. Man nepatīk kapitālisms. Es esmu Skaudības Dievs Skolnieņš, Latvju Dievu dēls! Esmu pārāk sarežģīts, lai mani raksturotu ar X vai Y, vai Z, vai A burtu. Vārdu sakot, uz cilvēkiem regurāli eksperimentus taisi. Šis gadsimts ir eksperiments. Brīvība ir ilūzija. ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-( ®Skolnieciņš [Vislatvijas Skaudības Dievs Skolnieciņš]
Piekāpsimies "milleniāļiem" un aizmirsīsim, ka pārējie arī ir cilvēki! Viņiem par pārējiem nekas nav jāzina. Kāds pataisa "milleniāļus" par pasaules centru un padarām iepriekšējo paaudžu dzīvi par elli zemes virsū, jo taču jaunajai paaudzei neesam derīgi, nespējam izdabāt. Patiesībā jaunā paaudze tiek morāli izkropļota un sagatavota lielajam nekam.
Ja milleniāļi dzimuši līdz 2000.gadam, nu viņi ir pilngadīgi, un izglītības reforma uz viņiem vairs neattiecas. Tad par ko ir šis raksts?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
* E-KLASE neatbild par komentāriem, kas pievienoti rakstiem, tomēr aicina portāla lasītājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, kā arī iztikt bez rupjībām.