Lietotājvārds
Parole
Šī "profesore" ir labi zināmās, vienu brīdi Eiropā plaši izplatītās "indigo bērnu" sektas darbiniece un šīs sektas ideoloģijas bīdītāja Latvijā. Tas, kādu vietu viņa ieņem informatīvajā telpā un Latvijas izglītības sistēmā, norāda uz to, cik dziļi un pamatīgi sektantisms ir pārņēmis mūsu valsti. "Indigo bērnu" sektas ideoloģijā balstīta arī sektas vajadzību apaklpošanai radītā t.s. humānā pedagoģija, uz kuras bāzes Latvijā mēģināja nostādīt Latvijas izglītības sistēmu. Vēlāk no šī nodoma atteicās par labu t.s. "kompetencēs balstītai izglītībai". Tagad šīs un vēl dažu citu sektu ideoloģiju kompilāciju Latvijā realizē caur t.s. "kompetenču izglītību".
Hei!Kāds brīnums!Šodienas uzņēmēji ceļ trauksmi par to,ka ir uzaudzināta paaudze ,kas negrib strādāt.Kāds brīnums?Šī paaudze negrib arī mācīties!Nu un kur tad tālāk!?
热Historic City of Firsts头ReseñReseñ 15.08.2018. 01:57:24
Facebook मFacebook मAntivirus Best 10 - Compare the industries best antivirus software
Tukšs raksts, autore- pašapzinīga dāmīte, nezin ko no sevis taisa. Pazīstu, nepatīkama. tēlo baigi gudro. Raksts- fakta konstatācija, ta uz jauno paaudzi ir atskatījusies ikviena vec. paaudze. Skaidrs, ka vecie netiek līdzi jaunajiem. Bet mūžīgi būs tā, ka vecā paaudze izglītos jaunos.
Ja godīgi, man tik ļoti ir apnikusi šī cilvēku šķirošana un kaut kādu birku karināšana. Te es esmu ielikta kastītē, kurā esošie nemāk pielāgoties pārmaiņām, krīt izmisumā aiz sava pesimisma un pilnīgi noteikti panikā spiedz, ja ierauga modernās tehnoloģijas. Īstenībā es visu savu pieaugušā cilvēka mūžu esmu to tik vien esmu darījusi kā pielāgojusies visām pārmaiņām, kas tik nav nākušas, esmu optimiste - pilnīgi un galīga un tehnoloģijas lietoju daudz jēgpilnāk un ar lielāku atdevi nekā mani vidusskolēni. Ak, jā ... un es esmu tas nevajadzīgais dzimums skolā - sieviete un jau pēc 50. Man tagad līst bedrē un mirt nost? Kā tad!!!
nu ko var muldēt un tukšas konstrukcijas veidot! Protams, ka paaudzes atšķiras!
Mums liek "izglītot" bērnus tādus, lai viņi būtu viegli vadāmi, kontrolējami, negribētu risināt problēmas. Diezvai kāds no viņiem dotos uz barikādēm, lai aizstāvētu Rīgu un savu dzimteni. Maz, maz. Agrāk par to nedomāja. Tad mums bija jāklusē, tagad mūsu demokrātija ir pārprasta un reizē absolūti neeksistē.
Mums x paaudzei viss nāca ar pārcilvēcisku darbu.Angļu val,datori ,uzņēmējdarbība utt.bija jāapgūst ātri un par lielu naudu kursos pa vakariem.Vairs cieņā nebija melnais darbs.Arī saskarsme,laika menedžments un imidžs.Bērni audzinājās pa telefonu.Labi,ja bija vecmāmiņas kas palīdz.Bet reti kura ģimene bija pilnā-ar tēvu bērniem.Vientuļās mātes 2-3 bērnus vilka un izvilka līdz pilngadībai.Tēvi -alkoholiķi un citās ģimenēs bērnu radītāji, lielākoties,bexatbildīgi vairojās no alimentiem un savu bērnu uzturēšanas.Nereti audzinot svešu bērnu.
Nespriediet,ja neesat speciālisti! Es savu dēlu audzinu stingri un viņš ir pieklājīgs.Bet arī viņam gribas ķēmoties līdzi pārējiem z paaudzē.Tā nav tikai skolotāju vaina vien!Partiju vadoņi ir tie,kas nav ieinteresēti jaunas gudrākas paaudzes veidošanā.Jo tad nevarēs ilgi baudīt vispārējos labumus!
Pilnīgi piekrītu Kaijai (10.04). Mana paaudze piedzīvoja vislielākās izmaiņas, kādas vien iespējamas - PSRS sabrukšanu, agresīvo kriminālautoritāšu kapitālismu, vairākas krīzes, visu vērtību sabrukšanu. To nekādi nevar salīdzināt ar laisko Rietumu valstu maniem vienaudžiem, kuriem ir bijusi mierīga, nodrošināta dzīve, stabilas sociālas garantijas, pensijas. Varbūt var spriest par "īpašo ceļu, situāciju" Austrumeiropā, bet Latvijā papagailiski spriest par mierīgu apstākļu un stabilitātes ieaijāto X paaudzi - nu tas nav īpaši gudri. Pie tam - jaunieši vienmēr vairāk riskē un nemeklē kompromisus. Visos vēsturiskajos laikos.
ReliefWeb Blog 09.05.2018. 04:56:53
Department of Housing
lūk ar ko nodarbojas universitātes - izstrādā mileniāļu teorijas un baida pedagogus un vecākus ar to, ka mums šiem puņķiem būs jāpielāgojas
Vispār jau vajadzētu atcerēties, ka Latvijas milleniāļi nav gluži pielīdzināmi pārējās Rietumu pasaules vienaudžiem. Pārāk atšķirīgās vidēs auga viņu vecāki un viņi paši - vecāki vēl padomju laikā, paši mūsu milleniāļi vistrakākajos deviņdesmitajos. Tā ka te Rietumu gudro slēdzieni var arī nederēt 1 : 1.
Man tētis vienmēr ir teicis kad nākamajā klasē tātad tagad (5) būs ļoti svarīgas atzīme es viņu klausu jau 5gadus! Tagad man viss no iepriekšējajām klasēm ir mainījies! Atzīme no 4 uzaugušas uz 8-9! Savādāki uzzkati uz mācībām utt! Man ļoti patīk kad es dabūju kādu labu atzīmi! Pati zinu kad ja nemācīšos būs sliktāk!
..it kā nebūtu bijis gadsimtu un gadu tūkstošu pirms milleniāļiem un pēc Xun Y!
FC2 - Free Website, Analyzer, Blog, Rental Server, SEO Countermeasures, etc. - 05.04.2018. 12:53:55
Verificação de segurança necessária
Milleniāļi ir visštruntīgākie vecāki: viņuprāt, viņu čabulīšu un bumbulīšu augstprātība un visatļautība ir spēcīgas personības un individualitātes izpausmes. Elementārs pieklājības trūkums! Bet no X paaudzes nācis skolotājs - tā ir anomālija! Taču visčaklākie Y skolotāju pamācītāji - jūs ne tā darāt, kāpēc nepielāgojaties manam saulstariņam?!
Es neatbalstu tādu "vispārināšanu"... T.sk secinājumus par to cik ļoti "cilvēks mainās" un tā daudz ko tml.. Manuprāt autorei vajag vēl un vēl piestrādāt jau par to ko izteikusi te un turpināt... Vai vismaz stingri definēt izmantotos jēdzienus... Piemēram "izglītība". Kāds te šī temina lietotais saturs. Jāpiekrīt ja par izglītību uzskatām tādu kā "mugursomu" kuru bērns savās skolas gaitās PIEKRAUJ ar visu ko, tad daudz kas ir tā kā te pausts, bet paliek jautājums vai IZGLĪTĪBAI patiesi tādai jābūt!? Vai tas "tā" ir tieši tas kas mums VISIEM vajadzīgs. Manuprāt pamata vaina tā ka gan cilvēks vispār kā tāds un pavisam noteikti bērns kā radība ir bijis un joprojām tiek IZSLĒGTS, IGNORĒTS no procesiem, darbībām kuras valsts tā vai citādi organizē, atbalsta, veido; un tas tā ir arī par IZLĪTĪBU kā procesu kopumā. Un/vai piemēram. Ar to vien ka deklarējam vardarbības nosodījumu un mēģinam pat kriminalizēt tās atsevišķas izpausmes ir pavisam nepietiekami lai pāriet citā kvalitātē - kvalitātē kas atbilst cilvēkam kā tādam par bērnu vispār nerunājot. "Atminējums" tam kā vajadzētu būt nav tālu jāmeklē, bet "ak vai"! laikam jau tieši tāpēc ka ir kaitinoši tuvu realitātē no tā pat bēgam.
"Millenium paaudze ir dzimuši laika posmā no 1982. līdz 2000. gadam. Īsi raksturojot, varētu teikt, ka tā ir paaudze, kuras vērtības, vajadzības, vēlmes un intereses atšķiras no iepriekšējām paaudzēm. Kāpēc, veidojot izglītības politiku, ir būtiski ņemt vērā milleniāļu iezīmes? " Nudien nesaprotu, kādēļ? Viņi jau vairs nemācās skolā... Svarīgi būtu ņemt vērā nākamās, liekas to sauc par Z paaudzi, mācīšanās īpatnības, jo tieši viņi sēž skolas solā...
man vispar vienalga.
kāpēc tās notiek es domaju ka es gribeju ilzes jautajumu
Stabilā laikā dzīvojuši? Kas varēja būt nestabilāks, kā 20-30 gados zaudēt iespēju garantēti un apmaksāti strādāt. Bija jāmeklē risinājumi, jāsaprot, kas ir uzņēmējdarbība, jāapgūst tehnoloģijas, jāizvairās no nāvējošas privatizācijas un noziedzīgu grupējumu ietekmes. UN jāaudzina bērni. Kad ministrs un citi viņam līdzīgie apgalvo, ka mūsu bērniem būs jābūt gataviem nezināmajam, un tāpēc jāsajauc galva jau no bērnības, jāiemet bedrē, kas neizrāpsies, pats vainīgs. Vai man x paaudzes cilvēkam uzreiz pēc augstskolas bija kaut mazākā nojausma, ka pēc gada būs jāstrādā ar datoru. Ka 25 gadu laikā būs jāapgust pilnīgi jauna finanšu, likumu, saimniekošanas sistēma. Ka būs jāizvairās no maldinošām reklāmām, finašu piramīdām un visāda veida burbuļiem. Visa tā jezga izglītības sistēmā ir tikai tāpēc, ka ierēdņi nav kompetenti, lai izstrādātu saprātīgu, stabilu sistēmu. Ļoti gribas paņemt ES naudu, bet nezina, kā ar labo roku pakasīt kreiso ausi tā, lai nepamatoti liela daļa finansējuma no dažādiem projektiem paliktu pašai ierēdniecībai.
ilze 23.02.2018. 10:11:33 Ja milleniāļi dzimuši līdz 2000.gadam, nu viņi ir pilngadīgi, un izglītības reforma uz viņiem vairs neattiecas. Tad par ko ir šis raksts? Es arī šo nesapratu. Raksts varbūt ir par milleniāļu bērniem ar iemācīto bezpalīdzību?
Tūkstotgadnieks 04.03.2018. 12:57:58
Ja tiešām nav nekā labāka ar ko nodarboties kā čīkstēt un stāstīt visiem par to cik nākamā paaudze ir sliktāka par savējo - un mani nepārsteidz ka vaina tajā ir nogrūsta uz visu iespējamo izņemot pašas iepriekšējās paaudzes audzināšanu vai kļūdām - tad es vismaz cerētu ka cilvēks izdarītu nedaudz vairāk kā trīs google meklējumus par tēmu, jo citādi diezgan ātri paliek skaidrs ka kāds vakar pirmo reizi vispār izdzirdēja ka tāds apzīmējums eksistē. Sadzirdēja vārdiņu kas liekas interesants un tagad jāiet rakstīt rakstus (zem doktora titula) par lietām ko pats īsti neizprot. Nu vismaz tik daudz kā saprast ka vārds "millenium" un "millenial" nav viens un tas pats. Man būtu kauns. Liekas arī interesanti ka runā par izteiktu narcisismu, bet aktīvi meklē jebkuru attaisnojuma salmiņu kuram pieķerties tikai lai cilvēki noticētu ka tas ka savi bērni ir iznākuši ne tādi kā iecerēti nav jūsu pašu vaina bet gan ekrānu, sabiedrības un vēl nezin kā.
Nav ko brīnīties! Kādreiz bērniņus atnesa stārķis vai māmiņa atrada kāpostos. Tagad bērnus atsūta e-pastā.
visas viedierīces bērniem rokās iedod vecāki, saturu viedierīcēs neviens nekontrolē kopš dzimšanas...un bērnu vecāki vēl joprojām ir arī X paaudze. Ģimenes vērtības nāk no X paaudzes!!!
Raksts ir brīnišķīgs. Tas daudz ko izskaidro. Nekas nestāv uz vietas. Kādreiz "lidojošais paklājs" arī pārtapis par lidmašīnu...tā kā...mīļie "stagnāti"- lamājiet ezotēriku, vēl kādu reizi uzbrēciet, ka "Dieva nav, tāpēc, ka vienkārši nav...!", bet viss turpināsies, Visuma likumus neviens neatcels! Par to ir šis raksts, starp citu!
Izcili nesakarīgs raksts - jebšu pamācība, kā bērnus un visu nākotni nolaist uz grunti. Tā tik reformēt tālāk un aiziet, kuram izdevīgi sagraut pēdējo, kas palicis LV attīstībai?
Ļoti zīmīga tendence:" Šie jaunieši atliek pieaugušo dzīves standartu sasniegšanu – mājokļa iegādi, ģimenes veidošanu u.c., tā vietā pagarinot jauniešu dzīves posmu." Viņi patiešām izmanto katru iespēju dzīvot uz citu/x paaudzes rēķina. Vai mums tas jāakceptē, vai tomēr izglītības reforma jāveic tā, lai tas mainītos?
vai ezotērika un pseidozinātne ir tas, par ko tagad LU piešķir profesora statusu?
Sanāk, ka mums pārējiem, nemineaļļiem vajadzētu piekāpties un loti respektēt šos citplanētiešus - milleniāļus. Kāpēc mums pārējiem būtu jāmācās ar viņiem sadzīvot?
Izpildītāja 26.02.2018. 16:36:25
Interesantākais ir tas,ka šīs "milenium"paaudzes staigā arī viens otram pa galvām...
Man būtu interesanti uzzināt - kāpēc visi pasniedzēji,ierēdņi,utt. .......cīnās par izglītības kvalitātes un programmu uzlabošanu,papildināšanu,utt. .......,bet - pašu skolēnu izglītības un arī attīstības līmenis ar katru gadu kļūst aizvien nabagāks un zemāks...........??? Jau tagad viņus visus interesē tikai telefoni un pasaulīgie ,,zemes prieki" visapkārt, kurus visiem uzreiz gribas izbaudīt un izjust.............!!! Par tikumu un tikumību,uzvedības normām un ētiskumu visi sen aizmirsuši.......Kurp tad mēs ejam ar savām ,,gudrajām izglītībām" ...???
Skolnieciņš Latvju Skaudības Dievs 24.02.2018. 07:40:16
Es piedzimumu 1999.g. Es uzaugu strādnieku ģimenē līdz 2006.g., kad mani vecāki palika bez darba. Es augu nabadzībā. Mani nāvīgi kaitina sabiedrības noslāņošanās, es vēlos bezšķiru sabiedrību. Man nepatīk kapitālisms. Es esmu Skaudības Dievs Skolnieņš, Latvju Dievu dēls! Esmu pārāk sarežģīts, lai mani raksturotu ar X vai Y, vai Z, vai A burtu. Vārdu sakot, uz cilvēkiem regurāli eksperimentus taisi. Šis gadsimts ir eksperiments. Brīvība ir ilūzija. ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-( ®Skolnieciņš [Vislatvijas Skaudības Dievs Skolnieciņš]
Piekāpsimies "milleniāļiem" un aizmirsīsim, ka pārējie arī ir cilvēki! Viņiem par pārējiem nekas nav jāzina. Kāds pataisa "milleniāļus" par pasaules centru un padarām iepriekšējo paaudžu dzīvi par elli zemes virsū, jo taču jaunajai paaudzei neesam derīgi, nespējam izdabāt. Patiesībā jaunā paaudze tiek morāli izkropļota un sagatavota lielajam nekam.
Ja milleniāļi dzimuši līdz 2000.gadam, nu viņi ir pilngadīgi, un izglītības reforma uz viņiem vairs neattiecas. Tad par ko ir šis raksts?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.