Pieslēdzies E-klasei

Lietotājvārds
Parole
Bezjēdzīgs teksts, kas noformēts kā palīgmateriāls audzināšanā. Pateikt, ka jānoliek bildītes, kur drīkst lietot mobilo, pulksteņa laiku iezīmēt, u.c. element.lietas, ir sīkums. Visi vecāki zina, ka jānosaka robežas, noteikumi u.tml. Kā rīkoties ja bērns tos neievēro, tieši tā ir problēma, jo (pēc šinī rakstā teiktā) atņemt nedrīkst.
Paši vainīgi, neviena no tām ieteiktajām idejām (vel pie tam sūd*gajām) nederēs, tikai padarīs nervozāku utt. Kad bērns pārnāk mājās viņš jau ir noguris un vairs negrib neko darīt, tāpēc arī sēž datorā, zinu ka kāds teiks ''ko viņš tur skolā noguris ?'' ,bet kad gandrīz katru nedēļu ir pārbaudes darbi un katru dienu mājās darbi, citas problēmas (piem. starp klases biedriem u.c.) , nav brīnums ka bērns paliek noguris, īgns un negrib neko darīt, negatīvas atzīmes arī nepalīdz, tikai pasliktina dienu, bieži ir tā, ka skolēns dabū vairākas sliktas atzīmes un vairāk neredz jēgu / zaudē motivāciju mācīties, tas viss sākas ar to ka pietrūkst brīvā laika atpūtai un mācībām, kā arī gulēšanai. Protams daudziem jau nav problēmas ar pārbaudes darbiem, mājas darbiem u.c., bet vaig atcerēties ka visi nav perfekti skolēni ar desmitniekiem, deviņniekiem un astoņniekiem.
Telefonus un citas lietas, kur teksti iziet plašākā sabiedrībā, dotu tikai tiem, kas māk gramatiski pareizi rakstīt. Savādāk telefons ir dzīve, bet gramatika VAIG krietni uzlabot. :D
to legendary 20.03.2018. 12:43:56
telefons ir ka sakaru lidzeklis. eksiste televizors . pārējais ir suds. jo nu jadzivo realaja pasaule.
Vaig telefonu jo ta ir dzive
varbut vispar soses vietā telefonu? Ir citas nodarbes iznemot ka telefons vasara ravet laistit set, peldeties. Ziema celt sniegavirus slepot. Nav ko bērnus radinat virtualai dzivei. Kadi nafig skārienjutīgie telefoni... murgs.
prieškam bērnam vajag skārienjūtīgu telefonu?
Manam dēlam ir 800$ dators. Pats sakrāja,uztaisija un salika un daudz ko iemācijās. Angļu valodu no spēlītēm iemācijās. Viņam ir 13. vidējā atzīme 8 un sporto 2 stundas dienā. Viņš var pirkt ko grib un darīt ko grib ( izņemot nerkotikas utt.) Viņš uzināja kā strādā pasaule, ekonomika, un kā veidot savu biznesu. JO viņam bija brīvība. Skatāties ko viņi dara un ļaujiet viņiem izpausties. NAV mana vaina ka jūsu bērni ir izlutināti un izlaisti. :)
Nekādas vienošanās un noteikumi nelīdz, ja bērns pēcpusdienā pārnāk no skolas un līdz vakaram, kad atgriežas mājās vecāki, netraucēti var "burties" savā planšetē, telefonā vai pie TV. Un tieši to viņs arī dara. Ja vecāki aizņemti algotā darbā un nevar nolikt bērnam blakus policistu/uzraugu, tad vienīgais risinājums ir vai nu atņemt visas viedierīces, vai samierināties.
datoros vismaz windows 7 var iestatt laiku kad var lietot un kap dot SKĀRIENJŪTĪGO TELEFONU , vienreiz redzu kādu bērnu rauam , jautāju kas ir noticis pasaka ka no rokām ir izrauts Iphone 7 plus tad tas bija jaunākais telefons.Es 6 klases skolnieks 5 klasē ieguvu pirmo skārinjūtīgo telefonu jo man vajadzēja priekš skolas un tas pats vecs samsung pa 50 Eiro
Maksims Kļaviņš 05.03.2018. 10:02:36
krievu reperi ir papagaiļi
Šajā rakstā nav neviena vērtīga padoma!
Labāk būtu ja bērnam jau no 1 gada vecuma nedotu planšeti, traki dargos telefonus utt. un sākt dot tos tikai tad kad sākas skola un kad tas arī ir tiešām vajadzīgs

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
* E-KLASE neatbild par komentāriem, kas pievienoti rakstiem, tomēr aicina portāla lasītājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, kā arī iztikt bez rupjībām.