Pieslēdzies E-klasei

Lietotājvārds
Parole
Attiecībā uz armiju nu gan nav patiesība. Ikvienam jaunietim bija izvēle-labi mācīties, iestāties augstskolā un armijas "jaukumus" izjust vien kā vienu nedēļas dienu t.s. "kara katedrā", kur paralēli mācībām gatavoja jaunāko virsnieku sastāvu. Un arī tikai no otrā līdz ceturtajam kursam. Un vēl pēc ceturtā kursa visa vasara kaut kur tepat netālu (parasti Kaļiņingradas apgabalā) militārā nometne kādā armijas daļā. Bet arī kopā ar saviem kursa biedriem.
Es arī esmu augusi un skolā gājusi 80.-to beigās. Bet man šī filma "Paradīze 89" ne visai patika. Viss padomijas laikiem raksturīgais samests vienā katlā un nedaudz pārspīlēts. Un tiešām - kā Baltijas ceļu var pielīdzināt tīkliņiem:) Vēl šajā rakstā piemirsuši pieminēt pankus, kuri figurēja filmas kadros:)
Manuprāt šīs lietas par atmodas laiku neko nepastāsta. Vienīgi Baltijas ceļš! Vai slikti, ka uz veikalu gāja ar tīkliņu? Sanāk, ka, izlasot šo rakstu, ir baigi labi, ka ir plastmasas maisiņi, kuri pasauli ved postā!!!! Milicis -policists - kāda tam starpība? Nosaukumu nomainīja - tikumu nē!!! Magnetola.... - tehnoloģijas nestāv uz vietas - tā drīzāk ir klasika! :) utt.
80-to gadu skolniece 12.03.2018. 20:31:06
Par skolas formām gan nebūs patiesība - visā PSRS gan nebija pilnīgi vienādas skolas formas - Krievijā tās bija savādākas, tur bija pat tumši brūnas kleitas ar baltām apkaklītēm, turklāt ar tām nēsāja arī priekšautus. Un šīs kleitiņas, kas ir attēlā, pie mums tika ieviestas ap 1985. gadu, līdz tam (pati sāku iet skolā 1981.) mazākām meitenēm bija t.zili sarafāniņi +strīpaina blūze+jaciņa, lielākām - svārki, blūze un padīvaina izskata jaka(?).
kā arī neprecizitāte 12.03.2018. 11:02:58
lati tika ATJAUNOTI, nevis IEVIESTI, tāpat kā valsts neatkarība
Savāds raksts. Dažas nopietnas, vajadzīgas lietas. Bet nesaprotu, kāpēc skolēniem būtu tik svarīgi zināt, kas ir "tīkliņš" un " čoini", un vēl daži... Vienā kategorijā ar "Baltijas ceļu".. .??

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
* E-KLASE neatbild par komentāriem, kas pievienoti rakstiem, tomēr aicina portāla lasītājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, kā arī iztikt bez rupjībām.