Pieslēdzies E-klasei

Lietotājvārds
Parole
Es saviem bērniem ļāvu izvēlēties virzienu, kurā darboties. Bet Tas kas iesākts jānoved līdz galam. Vismaz mācību gada ietvaros. Virzienu bija vairāki, bet kas iesākts tas jādara. Bija vairākas reizes, kad gribējās piekāpties, bet mēs ar vīru noturējāmies. Piespiešana jau nenozīmē, ja bērnam dara pāri. Tas nozīmē, ka vecākiem ir gudras metodes, kā to panākt. Sarunāt, vienoties utt. Tā jau ir katra paša izdoma. Kaut vai deju partneris, kuru šogad pievilsi, ja neiesi uz dejām. Var jau vienoties, ja tik ļoti nepatīk ši nodarbe, tad šogad izdaram līdz galam un nākamgad izdomāsi citu nodarbi. Ar laiku bērns pierod, ka viņam traucē pilnīga bezdarbība un pats iesaistās bez piespiešanas.
>Mamma 23.04.2018. 14:35:40 24.04.2018. 23:04:34
Esmu 3 bērnu mamma. Nevajag piespiest, vajag sarunāt, un ļaut bērnam pašam izvēlēties, ko īsti viņš grib darīt pēc stundām (ar pamatojumu, ka diena gara, ka noteikti ar kaut ko vēl pēcpusdienā vajadzētu nodarboties). Un, tad jājautā bērnam, kas viņu interesē visvairāk no piedāvātā. Kaut kā tā. Vienkārši vecākiem pašiem izlemt un piespiest - neloģiski.
Es vispār to neatbalstu piespiest bērnu kautko darīt ko viņam negribas.
Protams, ka vajag. Bērns saprot, ka arī tad, ja negribas darīt, tomēr rezēm sevi jāpiespiež. Bērnam veidojas raksturs. Bērns mācās plānot savu laiku. Bērni, kuri apmeklē pulciņus ir nodarbināti un nedara muļķibas, jo tām neatliek laika. Viņos veidojas apziņa, ka darbu jāizdara līdz galam. Ir ļoti daudz pozitīvā, pret vienu negribu.
Kādu pulcinu ja vajag,tikai nevajag pārspīlēt!ir redzēti pārguruši sākumskolas bērni,kurus māminas pieteikušas ntajos pulc un skolās,bet vēl jau ir parastā skola+mājas darbi!
Nu un, ka maina pulciņus??? Neko sliktu tur nesaskatu! Mans puika kādos tik nav gājis :) ..... Tāpēc tagad ir vispusīgs, prot un piedalīties var dažādās jomās!!! Nearbalstu tos vecākus, kas caur bērnu grib piepildīt savu bērnības sapni! Lūk tas ir stulbāk par stulbu!!! Piem. mamma gribējusi spēlēt vijoli, bet vecāki nav atbalstījuši....tad nu grūž par visām varītēm to bērnu mācīties vijoli. Māte koncertos tik laimīga un lepna par savu atvasi, bet bērns kā nelaimes čupa čīgā mātei par prieku....ne sev! Tāpat ar mākslas skolām..... kā kaut kāds modes kliedziens..... Lai bērns iet, kur viņš grib! Un....nekas, ka kādreiz grib iepauzēt! Tikai tā cilvēks sapratīs, ko viņš vēlas...un tikai tā iemācīsies izvēlēties to, kas padodas un, kas vajadzīgs!
Нельзя отправлять ребенка туда, куда он не имеет желание ходить. Понятное дело что возраст не защищеный, но если родитель нормальный, и обьяснять своему ребенку многие вещи в свое время, то ребенок уже сам сможет понять что хорошо в этом возрасте, а что плохо. Родитель должен уметь разглядеть в ребенке талант, и уметь направить его мысли и энергию на то, что у него получается и что ему может понравиться.
Manuprāt nevajag piespiest un tas ka bērns negrib ir normāli jo tas ir tāds neizvēlīgs vecums
cik forša fotografija lai jums veicas ari talak unlikat ara tik pat labas fotografijas.
Es ta profesijas mainiju... ja butu bijis teatra kaut kas iet tur. a ta saku nimfa ar sekretari tad pavariem ta interjera dizains. Nu nekas nebija mans. Pulcinus visu pulcinu nav. Ar varu sevi varot nav prata lieta.
piespiest nevajag,bet iedrošināt,ieintresēt,pārrunāt... palīdzēt bērnam izprast un atklāt viņa intreses.
protams ka vaig

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
* E-klase neatbild par komentāriem, kas pievienoti rakstiem, tomēr aicina portāla lasītājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. Noteikumu neievērošanas gadījumā, E-klase patur tiesības komentāru nepublicēt vai rediģēt. Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes.