Lietotājvārds
Parole
Es vēlos dalīties ar savu brīnišķīgo liecību par to, kā es atgriezu savu vīru no manas dzīves, es vēlos pateikt cilvēkiem pasaulē, ka tiešsaistē ir īsta pareizrakstības ritma, un tā ir spēcīga un patiesa, Viņa vārds ir Baba Wale Wiseman, viņš palīdzēja es nesen atkal apvienoju savas attiecības ar manu vīru, kurš mani izgāja, kad es sazinājos ar Vissemanu, viņš man un manam vīram nodeva mīlestības burvestību, kurš teica, ka viņam nav nekāda sakara ar mani, kas mani sauc, un sāka mani lūgt. Ikvienam, kas lasa šo rakstu un kam nepieciešama palīdzība, Wiseman var piedāvāt arī jebkāda veida palīdzību, piemēram, laulības un attiecību atjaunošana, visu veidu slimību ārstēšana, tiesas lietas, grūtniecības burvestība, tagad mēs esam ļoti apmierināti ar mūsu pašu. Wiseman liek viņam saprast, cik daudz mēs mīlam un vajag viens otru. Šis cilvēks ir īsts un labs. Man bija vīrs atpakaļ! Tas bija kā brīnums! Nav mīlestības laulībā un mēs ļoti labi darām, mūsu mīlestības dzīvē. Sazinieties ar šo lielo cilvēku, ja jums ir kādas problēmas ar ilgstošu risinājumu izmantojot e-pastu: babawalewiseman01@gmail.com WhatsApp: 2348129806153
Kāda jēga vispār piespiest ja negrib tad neit nevienā pulciņā.
Skatītos uz kādiem pulciņiem tu ej kas tevi aizrauj peim mani vecaki mani spieda iet vieglatlētika, vieglatlētikā nogāju piecus gadus tagad eju kautkur kas man padodas kas patīk un tas ir florbols. Vajag redzēt to lietu kas tev patīk. :)
mazliet var paspiest, bet ne ļoti.
Nevajag gan ja pats negrib nu tad ejat prom no tā pulciņa
pulcinus vajag savadak bus ka man es nekur negaju un neeju un tapec ir gruti kur iesakt iet esmu antisocials un pasdiagnozeti depresivs viss paldies tam ka negaju pulcinos un nesocializejos ar vienaudziem tagad sezu majas deldeju kreslu un saulojos pie monitora
kāda jēga to darīt?! ja bērns to negrib tad lai neiet ! >^<
Nejau visi dzivo pilsētas ,un var tik uz pulciņiem
NEPIESPIEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja bernam neintrese piemeram dziedasana vinam uz to nevajag iet bet gan jaiet cita pulcina JO PULCINU VAJAG ....................GAN PUISIEM GAN MEITENEM:)
Jēkabs Ģipslis 12.09.2018. 17:17:44
Es nespiestu... ...bet man patīk pulciņi
jaaaaaaaa
Tas viss ir atkarīgs no bērna. Ir bērni, kuriem ir vajadzīga rutīna un tā patīk, bet ir arī bērni, kam visu laiku vajag kaut ko jaunu. Tas ir normāli. Pieaugušie jau arī ir dažādi. Tad kāpēc bērniem visiem būtu jābūt vienādiem?
Sports. Bērniem musdienas vajag datoru izglitību jo nakotne bus ta ka vajades berniem palidzet nezinas neko
vecmāmiņa 01.07.2018. 08:07:42
bērns ļoti grib apmeklēt pulciņus ,bet nav jau pašu pulciņu ,nedzīvo jau visi RĪGĀ
mazmeita no dejām atteicās partneru dēļ. Skolotāja slavēja, ka dejo (tautiskās) ar degsmi, precīzi, un skaisti, bet partneri vienmēr vajadzēja "bakstīt", iemainīja pret citu, tāds pats slaists. Pateica, ka nedejos un viss. Ceru, ka varbūt pāries pusaudža maksimālisms un pārdomās, jo ir gan muzikāla, gan plastiska.
lai iet uz zalumballi
Kā var negribēt ko tādu, ko vispār nepazīst. Tas tāpat kā ar teātri, koncertu utml. Ja ģimenē ir dota vēlme pēc darbošanās, izzināšanas, tad interešu izglītība ir pašsaprotama, vēlāk pat kļūst par nepieciešmību.
Manuprāt bērnam pašam ir jāizvēlās kādi pulciņi. Pavadod laiku pie datora vai telefona bērns bojā savu veselību. Bērniem ir jācenšas būt AKTĪVIEM.
Jēkabs Ģipslis (10 gadi) 17.05.2018. 16:21:19
Tā ir bērna dzīve-Varbūt viņam pašam ir savi plāni uz dzīvi?
200 grami interneta 16.05.2018. 18:37:34
Es īsti nesapratu. Kāpēc pavadīt laiku pie datora ir nelietderīgi? Man dators palīdzēja kaut stundu nepievērst uzmanību visam negatīvajam man apkārt. Un sūtīt bērnu uz tik daudziem pulciņiem ka nav brīvā laika arī nav pareizi.
es domāju,ka visiem pulciņiem būtu vajadzīgas izmēģinājuma nodarbības,lai bērni var saprast,kas viņiem patīk un kas ne.
Nepiespiest. Ja negrib, lai neiet, bet tad jāiet uz kaut ko citu. Pieņemsim, ja nepatīk dejas, var iet uz mākslas pulciņu, bet nevajadzētu palikt bez ārpusskolas nodarbēm.
Arī mamma. Ir jau traki, ja bērns dara daudzas lietas, kaut kādā brīdī vairs nevar visu paspēt, un tad ir jāizvēlas prioritātes. Un, ja prioritāte nav kolektīvais pulciņš? Tādēļ ir sarežģīti ar deju kolektīviem vai koriem, vai ansambļiem. It īpaši jau dejas - tur vajag pamatīgi izdomāt, vai vispār sākt. Mans bērns arī jaunākajās klasēs darīja ļoti daudz, un nācās no kaut kā atteikties. Un atteicās vispirms no dejām (jo brīvdienās bija sporta sacensības, kurām deva priekšroku). Bet, ir atbildīgs un daudz dara ārpus stundām joprojām. Jautājums - kādēļ tieši no dejām atteicās? Tas ir jautājums deju pedagogu lauciņā.
Cien. MAMMA! Ar Jūsu attieksmi tikai bezatbildīgu cilvēku var izaudzināt. Piekrītu, ka iesāktās lietas jāmācās novest līdz galam. Tie "staigàtāji" tikai grauj darbu pulciņos. Parasti viņiem sākumā arī bezizmèra ambīcijas. Deju kolektīvā nez kādu partneri vajag, teātra pulciņā galveno lomu, sporta sekcijā būs kapteinis un pēc mèneša visus uzmet, bet pavasarī klīst apkàrt pa parku bezdarbībā. Individuālā disciplīnā dari kà vēlies, bet arī šajà situàcijā pedagogs ir izkàrtojis savu laiku. Kolektīvā jāmācās būt atbildīgam arī pret citiem dalībniekiem.
Nekādā gadījumā bērnu nedrīkst piespiest!!! Bet vajag bērna talantus atklāt! Katram ir savs talants un viņš tad arī gribēs iet uz pūlciņiem!
Nedrikst Bernam piespiest
Nu, būsim godīgi - pulciņus nevar salīdzināt ar iešanu uz darbu. Bērni arī iet uz savu darbu - uz skolu. Pulciņi ir hobijs. Arī pieaugušie ārpus darba neiet un neapmeklē kaut kādas papildus lietas, kas tiem riebjas. Ja Jūs kāds piespiestu ārpus darba regulāri darīt to, kas nepatīk, tad mazākais ļaunums būtu psihiskas saslimšanas. Bet bērnus vajag ieinteresēt, lai viņiem rodas hobiji, kas patīk un izraisa patīkamas emocijas. Viens no veidiem tiešām ir tāds, ja vecāki paši nodarbojas un ņem bērnus līdzi.
Nevienam nedrīkst spiest darīt to kas viņam neinteresē.
Ja "nepiespiedīsim" bērnu apmeklēt pulciņus un nesekosim tam līdzi, tad viņi arī uz tiem neies un izvēlēsies sēdēt telefonos un datoros, jo tur nav jāsadarbojas, jāmācās teksts vai jādejo utt. Un jāsāk ar sevi..... pašiem vecākiem jārāda bērnam priekšzīmi un jāapmeklē kāds pieaugušo pulciņš. Intereses- telefons un internets ar māti googli. Paskatieties apkārt, visur pat ekskursijās braucot, izstādēs, visur visur lielākai daļai cilvēku ir nepārtraukti rokās telefons. Ko tur pazaudējuši??? Ekrānā savu DZĪVI??? Tāpēc obligāti, katram bērnam ir jāapmeklē pulciņš un viena mācību gada garumā līdz galam. Piemēram: Jūs, pieaugušie, ejat katru dienu uz darbu. Jums gribās to darīt katru dienu. Jums arī negribās, bet jāiet, jo no tā atkarīga izdzīvošana un labklājība. Kā tad tas bērns iemācīsies strādāt, ja šodien gribu, rīt negribu. Šodien patīk, rīt, nepatīk. Un tad iznākumā, kad pieaug, skraida no viena darba uz otru, meklē labāku, vieglāk, aizbildinoties ar visu ko, bet tas ir tikai bērnībā atļautā patvaļa- darīt tikai to, ko grib.
es pēteris 25.04.2018. 17:39:25
šo lasot aiz katras frāzes nācās teikt: muļķības.
Es saviem bērniem ļāvu izvēlēties virzienu, kurā darboties. Bet Tas kas iesākts jānoved līdz galam. Vismaz mācību gada ietvaros. Virzienu bija vairāki, bet kas iesākts tas jādara. Bija vairākas reizes, kad gribējās piekāpties, bet mēs ar vīru noturējāmies. Piespiešana jau nenozīmē, ja bērnam dara pāri. Tas nozīmē, ka vecākiem ir gudras metodes, kā to panākt. Sarunāt, vienoties utt. Tā jau ir katra paša izdoma. Kaut vai deju partneris, kuru šogad pievilsi, ja neiesi uz dejām. Var jau vienoties, ja tik ļoti nepatīk ši nodarbe, tad šogad izdaram līdz galam un nākamgad izdomāsi citu nodarbi. Ar laiku bērns pierod, ka viņam traucē pilnīga bezdarbība un pats iesaistās bez piespiešanas.
>Mamma 23.04.2018. 14:35:40 24.04.2018. 23:04:34
Esmu 3 bērnu mamma. Nevajag piespiest, vajag sarunāt, un ļaut bērnam pašam izvēlēties, ko īsti viņš grib darīt pēc stundām (ar pamatojumu, ka diena gara, ka noteikti ar kaut ko vēl pēcpusdienā vajadzētu nodarboties). Un, tad jājautā bērnam, kas viņu interesē visvairāk no piedāvātā. Kaut kā tā. Vienkārši vecākiem pašiem izlemt un piespiest - neloģiski.
Es vispār to neatbalstu piespiest bērnu kautko darīt ko viņam negribas.
Protams, ka vajag. Bērns saprot, ka arī tad, ja negribas darīt, tomēr rezēm sevi jāpiespiež. Bērnam veidojas raksturs. Bērns mācās plānot savu laiku. Bērni, kuri apmeklē pulciņus ir nodarbināti un nedara muļķibas, jo tām neatliek laika. Viņos veidojas apziņa, ka darbu jāizdara līdz galam. Ir ļoti daudz pozitīvā, pret vienu negribu.
Kādu pulcinu ja vajag,tikai nevajag pārspīlēt!ir redzēti pārguruši sākumskolas bērni,kurus māminas pieteikušas ntajos pulc un skolās,bet vēl jau ir parastā skola+mājas darbi!
Nu un, ka maina pulciņus??? Neko sliktu tur nesaskatu! Mans puika kādos tik nav gājis :) ..... Tāpēc tagad ir vispusīgs, prot un piedalīties var dažādās jomās!!! Nearbalstu tos vecākus, kas caur bērnu grib piepildīt savu bērnības sapni! Lūk tas ir stulbāk par stulbu!!! Piem. mamma gribējusi spēlēt vijoli, bet vecāki nav atbalstījuši....tad nu grūž par visām varītēm to bērnu mācīties vijoli. Māte koncertos tik laimīga un lepna par savu atvasi, bet bērns kā nelaimes čupa čīgā mātei par prieku....ne sev! Tāpat ar mākslas skolām..... kā kaut kāds modes kliedziens..... Lai bērns iet, kur viņš grib! Un....nekas, ka kādreiz grib iepauzēt! Tikai tā cilvēks sapratīs, ko viņš vēlas...un tikai tā iemācīsies izvēlēties to, kas padodas un, kas vajadzīgs!
Нельзя отправлять ребенка туда, куда он не имеет желание ходить. Понятное дело что возраст не защищеный, но если родитель нормальный, и обьяснять своему ребенку многие вещи в свое время, то ребенок уже сам сможет понять что хорошо в этом возрасте, а что плохо. Родитель должен уметь разглядеть в ребенке талант, и уметь направить его мысли и энергию на то, что у него получается и что ему может понравиться.
Manuprāt nevajag piespiest un tas ka bērns negrib ir normāli jo tas ir tāds neizvēlīgs vecums
cik forša fotografija lai jums veicas ari talak unlikat ara tik pat labas fotografijas.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.