Pieslēdzies E-klasei

Lietotājvārds
Parole
Ceļā uz mūsdienīgu izglītību – skolotājs kā mācību procesa vadītājs 18.10.2018. 22:13:48
A kas tagad skolotājs ir??? UN mēs esam ceļā??? Mums jau sen planšetes, mikroskopus, datu kameras u.c. izmanto stundās. Sen jau strādā pāros, grupās un kā tik vēl nē. Sen jau skolotāji kopā saštuko visādas interesantas stundas, pasākumus u.c. Kādā mežā tie reformisti dzīvo???
Tos miljonus, kurus iegrūda Oliņas projektā, varēja samaksāt skolotājiem, lai darbojas: domā metodes, tiekas, projektē, iet kursos. Igaunija paņēma somus par dažiem miljoniem, uztaisīja reformu, viss strādā. Toties Latvijā, 14 milj. tiek tērēti bezjēdzīgos skolas 2030 murgos. Kāpēc murgi? Jo viss, ko tur ierosina darīt, notiek jau 15 gadus skolās!
PĀRSTĀJIET TE PUBLICĒT TO, KO LV SKOLĀS DARA JAU GADIEM !!!! 15.10.2018. 13:23:44
Interesanti tad - dara vai nedara? Slikti jo dara, tāpēc ka nedara :)
Velns parāvis, cik var murgot par pāru un grupu darbiem??? Latvijā jau gadiem tā vien strādā klasēs, stundās! Apriebies jau!!!!!!!! Katram pašam vispār vairāk domu nav, aug viduvējības, pāriskā un komandas domāšana. Ja pārī vieng gudrs, otram neiet, tas tiek izvilkts aiz ausīm un ielikts 9, lai gan patiesībā nejēdz ne būu, ne bēe....maniem bērniem piem.riebjas šī sistēma. Individualitātes nav...kaut ko bubina pāros ! Pati valsts audzina viduvējības, štancē vienādus dārzeņus pēc vienas klišejas. Radoši strādāt komandā....ha, kā cilvēkam, kurš piem. ir tendēts uz Vadīšanas stilu, tas vispār var būt noderīgi? Ne visi cilvēki strādās radošaos kolektīvos un komandas darbā. Valstī līderu nav un viss tiek joprojām grauts, mums nevajag gudrus jauniešus, mums nevajag indivuduālistus, kas spēj ko sasnaiegt vairāk, nekā vidējais klases 6 balles saņēmējs. Riebjas. Kompetences atraduši. PĀRSTĀJIET TE PUBLICĒT TO, KO LV SKOLĀS DARA JAU GADIEM !!!!
Kāda kolēģe dalījās par nesen notikušo konferenci kompetenču sakarā. Dīvaini esot bijis, ka kāda ārzemju speciāliste par pāru darbu stundās runāja kā par kaut ko latviešiem nezināmu un jaunu. Kāpēc tiek maldināta ne tikai latviešu sabiedrība, bet arī ārzemju speciālisti? Nav Latvijas skolotāji dumji! No viņiem daudz var mācīties arī ārzemju speciālisti. Tikai atbildīgajiem tas būtu jāatzīst.
Pirms 17 gadiem man viena laba profesore mācīja, ka labs skolotājs ir padomdevējs, atbalstītājs, mācību procesa vadītājs. Esmu šos principus visus šos gadus savā darbā ievērojusi. Tagad Oliņiete izliekas, ka atklājusi izglītībā jaunu Ameriku!Ka līdz šim tikai muļķi strādājuši. Nemūsdienīgi!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.