Lietotājvārds
Parole
ko
wooooooooooooooooooow
Nevajag mīl tiesības kad tu esi Jūrmalā Jāņu naktī s arī esmu bijusi j7rz
Fui cik pretīgām cenās
Viņi tiešām saņem maz. 21.11.2018. 11:04:06
Ar mūsu nenormālajām cenām uz visām precēm un sadzīves,medicīnas pakalpojumiem viņi 100% saņem maz....Lūdzu nenodarboties ar populismu.Pat Lietuvā un Igaunijā vairāk.Par ko te lepoties?????
>> Ja tā padomā 02.11.2018. 20:06:54 17.11.2018. 14:36:30
Jums patīk strādāt par "paldies"? Par smaidu? Par to, ka pret jums izturas... labvēlīgi? un tikai? Ziniet, skolā tā nav... Nav nekā no tā, ko uzskaitījāt... Tas bija KĀDREIZ. Sen senos laikos. Varbūt jūs arī savā (mediķa, policista, advokāta, sētnieka, menedžera, inženiera, ierēdņa u.c. ) profesijā VĒLATIES ATLĪDZĪBU SAŅEMT ar PALDIES un SMAIDU pa visu seju, bet ne tā, kā pieņemts norēķināties par darbu - ar naudu? Tad nāciet uz skolu, sapņotāj! Ilgi gan neizturēsiet, sevišķi, ja jums pašam ir bērni, bet būsiet vismaz laimīgs to laiku, kad jums smaidīs un teiks paldies! :) :) :)
Ogres 1. vidusskolā vajadzīgs fizikas skolotājs!
Tas 700 un 900 eur pierakstītājs - tāpat kā valdība- aizmirsa piebilst, ka šī alga ir UZ PAPĪRA!!!! Uz rokas tas ir 580 un attiecīgi - 640!! Ja tā ir tā lielā alga - tad es esmu kosmonauts!!!! Bez tam - paskatieties uz to atšķirību - no 700 tie nodokļi vēl kaut kā, bet no 900 - jau uz rokām tikai par 100 vairāk paliek. Un neapliekamā minimuma vispār nav!!!
Пользовательское соглашение сайта Track24.ruПользовательское соглашение сайта Track24.ru 11.11.2018. 19:37:05
Пользовательское соглашение сайта Track24.ru
KĀRTĪGI padomāju to hmm 07.11.2018. 23:55:27
Zini, bet es kārtīgi padomāju par to, ko teici jau pirms dažiem gadiem. Un secināju - neesmu pasaules lāpītāja un savas dzīves ienaidniece! Ne man vajag, lai mani apspļauj kurš katrs, ne es vēlos par to saņemt zem minimālās algas, ja parēķina uz darbam patērēto laiku! Neesmu skolā jau 2 gadus!!! Un zini - kā akmens no pleciem novēlās! Tagad daru darbu, par ko saņemu 2x lielāku samaksu, visi pret mani izturas ar cieņu un pēc darba laika varu vairs nedomāt par darbu. Kas notiks, ja vairums skolotāju attapsies, ka dzīvot un strādāt var arī citādāk, ar daudz vairāk patīkamām emocijām, jūtot, ka tevi novērtē? !
Taisni jābrīnās, kādēļ sevi (un bērnus) tā mocīt, ja šī profesija tik ļoti nepatīk? Varbūt tā KĀRTĪGI padomājiet par to?
Skan jau skaisti, bet pamēģini nesagatavoties.... Aizvadot desmit gadus šajā profesijā, varu teikt, ka mūsdienu skolotājs ir multitaskers – spēj darīt daudz un dažādas lietas, turklāt vienlaicīgi. Un mudināt darīt arī skolēnus! Tuvojoties skolēnu brīvlaikam, es vēlos saviem kolēģiem atgādināt, ka arī vislabākajam skolotājam ir jāatpūšas. Nav jēgas gatavot stundas līdz diviem naktī, ja nākamajā rīta būsi noguris un nespēsi to pienācīgi realizēt. Atpūties skolotājs tomēr bērniem var dot daudz vairāk!
ja tā KĀRTĪGI padomā 06.11.2018. 21:29:23
Tad skolotāji tiešām saņem daudz - saīgušus, neizgulējušos bērnus, kas nevēlas teikt labrīt, jo uz stundu būs jānoliek savs glaudāmtelefons; nervozus un agresīvus pusaudžus, kas nevēlas pakļauties nekādām prasībām, jo neuzskata grašus saņemošo skolotāju par sev līdzvērtīgu; saņem lamuvārdu plūdus vismaz 10 reizes dienā no personām, kas pat nesaprot to nozīmi, bet saprot, ka tos lietot ir stilīgi, jo skolotājam nepatīk; saņem pārmetumus no agresīvām un ar visu neapmierinātiem vecākiem, kam nešķiet, ka viņu mīlulim esat veltījis pietiekoši daudz uzmanības, ka nepietiekoši daudz strādājat un vispār - neprotat iemācīt, neprotat atrast pieeju, neprotat neko; pārmetumus, un draudus no skolas administrācijas, jo uz jūsu vietu jau stāv skolotāju rinda no likvidētās skolas - pirmspensijas kundzes, kurām tie pēdējie gadi nepieciešami kā sirdsdrapes kaut par visminimālāko algu.... .Nopelnīt var, nekāda naudas bedre šī profesija nav - tas arī jāsaprot. Laikam gan par skolotāju kļūst citu vadmotīvu dēļ. Vai ne?
nu Mārupe! Tas būtu pat dīvaini, ja nebūtu pieklājīgas algas pedagogiem tik turīgā pašvaldībā
Ja tā padomā 02.11.2018. 20:06:54
Skolotāji patiesībā saņem ļoti daudz: priecīgus bērnu smaidus, simtiem "labrīt" un tūkstošiem "paldies". Ne visu var un vienmēr vajag izmērīt naudas vienībās. Nopelnīt var, nekāda naudas bedre šī profesija nav - arī tas jāsaprot. Laikam gan par skolotāju kļūst citu vadmotīvu dēļ.
Atslēgas vārdi- skolotājs-vīrietis, fiziķis... es ar savu mākslu nevaru savākt slodzi skrienot pa divām trim skolām , un neviens jau nav teicis ka visi skolotāji maz nopelna, vai visi mediķidzīvo no algas līdz algai....
Tas laikam ir speciāls IZM raksts, cik labi būt skolotājam pie mums.....
jau atkal - 02.11.2018. 06:38:17
Ko darīt, ja par muķībām gribas rakstīt tieši tādiem vārdiem kā diem var uzrakstīt - čakarēt!!!!!!!!!! Jūsu komentārs ir pievienots pārskatīšanai E-klases portāla moderatoriem. Iespējamie iemesli: Jūsu komentārs satur vārdu vai frāzi, kas neatbilst E-klases definētajām pieklājības un morāles normām, vai Jūsu komentārs pārsniedz 2000 zīmju garumu.
stereotips? 02.11.2018. 06:35:49
Mācu latviešu valodu otro gadu. Jālabo murgaini rokrakstu un kreceļu blāķi apmēram 220 skolēniem. Apmaksātas stundas labošanai? Smieklīgi maz - sēžu mājās pa naktīm un visus diktātus jau zinu no galvas. Bet visbriesmīgāk ir ar domrakstiem! (domu maz, lielākoties tādi sacerējumi vien ir). Slodzes aprēķins - mistika pat man, kaut arī pati esmu rēķinājusi tās slodzes kādreiz. Tāpēc vēl otrs darbs vajadzīgs - kādiem 60 skolēniem ar visām viņu burtnīcām. Viena pilna slodze nenodrošina cilvēka cienīgu dzīvi. Pat tad, ja skolotājus apčakarēs vēlreiz un noteiks 40 stundu darba nedēļu, tās būs manipulācijas, lai nemaksātu normāli. Stundām gatavojos agri no rīta vai vēlu vakaros. Tad vēl kā milzu labvēlība - projekti - stundu apmaksa niecīga, LIAA papīru kalni, kas tiek uzspiesti, lai piesegtu savas pēcpuses, tā vietā, lai argumentētu vienkāršotu atskaišu sistēmu. Nu baigi tam skolotājam būtu jācenšas, lai fenderētu šajos projektos kapeikas, nav jau atjaunojamā enerģija. Rezultātā - cenšos nopelnīt vairāk, pārsniedzu mēneša ienākumu slieksni un maksāju lielākus nodokļus. Lai visu paspēpētu, nevaru atļauties braukāt ar sabiedrisko transportu. Arī dators un burtnīcas (ap 20 kg) jāvadā līdzi. Bieži mācību materiālus gatavoju mājās - nevaru iztikt bez drukas iekārtām. Skolās pie tām ir rindas, ja vien tās nav salūzušas. Lielākajai daļai skolotāju sava dzīve un ģimene paliek kaut kur "starp rindiņām". Tā ir "nopelnīšanas "cena - uz rokas vidēji 4 eur x 12h x 21d.d.+ 1008 eur - izdevumi par transportu, papīru, orgtehniku, u.c.kanc.precēm. Un vēl - man nav veselības apdrošināšanas!.
Nu jā, visi skolotāji nesaņem maz, bet lielākā daļa gan.
Es arī esmu entuziastiska skolotāja. Bērni patīk, priekšmets patīk. Bet alga nepatīk. Lauku vidusskola. Ko lai dara...
Ja skolotājam darbs patīk, tad entuziasms tiešām aug kādus 20 - 25 gadus. Mēs visi aizejam uz skolu, lai kaut ko mainītu, daudz izdarītu. Kad paliek vecāks, tad vienkārši sāk fiziski nogurt no darba klasē, no visiem papidus pienākumiem, entuziasms zūd, vairāk gribas pavadīt laiku ar ģimeni. Tāpēc skolās jāienāk jaunajiem. Vecākie ar lielāku pieredzi, jaunie ar entuziasmu.
Samaksa par slodzi tik ļoti neatšķiras. Nemācēšu pateikt konkrēti par Liepājas rajona skolām, te vajadzēs kādam zinošākam pakomentēt, taču no kolēģiem visapkārt Latvijai zinu, ka arī ne tās turīgākās pašvaldības par slodzi rod iespēju maksāt ap 700 eiro. Mārupē - 900. Samaksa par slodzi gan neizsaka visu. Mārupē un daudzās citās pašvaldībās ir piemaksas, lielā daļā citu skolu tādu nav. Es teiktu tā: ja vēlies konkurētspējīgu atalgojumu, sāc ar konkurētspējīgu darba veikšanu, lai tās nosacīti bagātās skolas aicināti strādāt savā kolektīvā.
Ko māca matemātiskā? Līdz šim bija matemātika. Tā ir, ka nepietiekami apgūst humanitāros priekšmetus.
Pozitīvisma kampaņa turpinās... 23.10.2018. 19:55:01
Oktobrī jau otrais jūsmīgais raksts cik labi būt matemātikas skolotājam... Nepārliecinoši. Rīgā vēl joprojām 17 vakances. Piekrītu, ka alga daudziem skolotājiem izskatās tīri labi, bet zinot, ka šī alga tiek saņemta par it kā 40 stundām, kas realitātē ir vairāk kā 60 darba stundas, tad iespēja atgriezties skolā nevilina. Izturību bijušajiem kolēģiem, lai izdodas skolēnu brīvlaikā starp bezjēdzīgiem kursiem un semināriem atrast kādu brīdi, kas sniedz atpūtu un iedvesmo!
Bez vairākiem faktiem šim optimismam nenoticu. Cik tad ir šis konkurētspējīgais atalgojums? Vai ar šo algu tiek uzturēts tikai pats fizikas skolotājs, vai arī vairāki ģimenes locekļi? Vai dzīvo savā vai vecāku namā?
Es daru visu to pašu, tikai par NEKONKURĒTSPĒJĪGU samaksu. Tas ir Latvijas fenomens.
Lieto visu to, tas forši. Bet 56 gadi ...
es arī lietoju Instagram, Quizziz, Quizlet, Google Sites, Canva... Un? Es arī lietoju, bet atnāk jauns vīrietis(!!!) un viņam ir gan manas stundas, gan piemaksas gan, gan... Jo redz jauns un vīrietis! Tas nekas, ka galīgi zaļš un daudzas lietas vienkārši nesaprot un neprot. Nav ko pirmspensijas tantēm naudu šķiest. Tā lūk ar to pelnīšanu.
Jauki, ka skolā ienāk jaunie. Tas ir ļoti nepieciešams. Žēl, ka visur Latvijā nav clvēkcienīgas algas daudzās profesijās. Bet problēmas ir ar dzīvokļiem, jo īre ir tik dārga, ka jaunais skolotājs to nespēj nomaksāt. Pierīgā vienīgā iespēja ir celt savu mājiņu, bet aldziņa nepilni 600 eiro mēnesī. Plikumus var piesegt, bet dzīvot gan nāksies zem egles. Un vēl ir tāda politiķiem nesaprotama lieta, ka bērni dzimst gados jaunajiem skolotājiem, tās 50 un vairāk gadnieces vaisr ar šo lietu nenodarbojas. Tad nu jaunais skolotājs tomēr nespēj " savilkt galus" kopā un dodas strādāt citā biznesā. Skumji, bet tā nu ir realitāte...
Nu, man ir 56 gadi, un es lietoju Instagram, Quizziz, Quizlet, Google Sites, Canva... Un?
Lai aiziet pastrādā kādā nomales, lauku, skoliņā. Apskatīsimies to viņa - nopelnīt var. Visas pašvaldības tik trekni nedzīvo.
Par cik skolotāju vid.vecums ir ap 50, pat dažās skolās stipri pāri, tad šāds Snapchat un Instagram lietotājs ir superīgs. Rezultāti arī droši vien izcili. Cerams, ka skolās ienāks arvien vairāk jauni, radoši vīrieši!!! Algu nopelnīt var!!!
Liepājas rajons 20.10.2018. 14:10:44
Tā arī no raksta nesapratu, cik ir tā summa,ko iespējams par slodzi nopelnīt. Pēc jaunības eiforijā uzrakstītā un pateiktā piekrītu tikai "Atpūties skolotājs tomēr bērniem var dot daudz vairāk!"Ceru, ka vismaz kaut kur skolēnu brīvdienās skolotāji restartējas darbam.
Mārupes pašvaldība ir rets gadījums. Jā, tur skolotāji saņem pāri štukai uz rokas, bet principā gandrīz nekur citur tādi cipari negrozās.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.