Lietotājvārds
Parole
Wyszukiwarka połączeń - www.intercity.pl 26.01.2019. 17:03:09
Conditions générales d'utilisation | GMX Caramail Synchrony - Fortunes shall be told. And earned. Let... | Facebook
ka mūzikas, sporta skolotājam ir samērā viegli būt elkam, bet fizikas, ķīmijas, matemātikas skolotājam tas ir daudz grūtāk, jo skolēmam ir arī pašam jāmācās....
skolotājs jautā: Kāpēc jūrā ūdens sāļš? Skolnieks atbild : Jo tur siļķes dzīvo!!!! HI HI HI HI HI
Bing Maps - Directions, trip planning, traffic cameras & more
dusmīgais džeks 15.11.2018. 15:25:30
nomest nomes neeee var tomēr man nepatī šī idea
Patiesībā skolotājam vajadzētu būt bērna elkam, jo tas rada tikai mācīšanās prieku,interesi un vēlmi apgūt ko jaunu! Lai visi skolotāji būtu bērnu elki! :)
nu nez
Pilnīgi piekrītu. Ar elkiem esam jau aizgājuši...... Žēl, ka arī e -klases rakstos kā visur citur sabiedrībai mēģina skalot smadzenes ar to, ka ir elki, ka valdība ir vienīgais darbarūķis Latvijā , ka ir skolotāji, kas ir ekstāzē no lielo pienākumu jūras skolā, ka skolotājiem ir lielas algas, vajag tikai strādāt un visādas citādas ne-garīgas MUĻĶĪBAS.
Kāpēc elks? Bērniem nevajag elkus, pietiek ar iedvesmojošiem paraugiem, vadītājiem un pozitīviem līderiem. Kas tā par ELKU būšanu?
Cien. mūziķi! Atkal sevis slavināšana. Kā deputātiem. Vai nav jau sakāpis galvā? Mūzikas skola ir mūzikas skola! Nāc un pastrādā vispārizglītojošajā skolā. Izveido trīsbalsīgu kori. Ar vienu mūzikas stundu nedēļā sagatavo neskaitāmus priekšnesumus dažādiem pasākumiem. u.tml. Ejot uz KOM PITENCĒM (kā daži kolēģi raksta ar i), beigās saņem kompitenču skolotāja "lielo" algu.
Tas krisrers visu laiku atkarto krister ja tu to lasi tu esi debibīls muļkis ha, ha, hāaaā!!
Domaju izdevigi macities
ļoti izdevīgi 33333

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.