Pieslēdzies E-klasei

Lietotājvārds
Parole
Citibanamex Móvil | Citibanamex.com 16.11.2018. 17:36:54
Поиск по статьям : AdMe — Творчество. Свобода. Жизнь.
Elena Kosheleva vai Jeļena Košeļeva? Ko saka valodas normu zinātāji?
Skolotājas Elenas skolēna mamma 13.11.2018. 15:26:39
Skolotājai Elenai ir ļoti interesanta un inovatīva pieeja krievu valodas mācību vielas apguvei, jo bērniem viņas stundās tiešām ir ļoti interesanti. Mācību grāmatas netiek izmantotas, bet mācību process tiek balstīts uz skolotājas izveidotiem materiāliem un praksi (runāšanu, prezentāciju gatavošanu, praktisku uzdevumu pildīšanu), kas ir balstīta uz mērķi ar interesi sasniegt rezultātu. Tēmas ir ļoti interesantas un aizraujošas un pats galvenais - aktuālas mūsdienu jaunatnei, jo skolotāja ar savas dzīves piemēru ir iemantojusi skolēnu cieņu pret skolotāju. Šī skolotāja ir izkāpusi ārpus standarta rāmja, ko diemžēl nespēj un nevēlas izdarīt daudzi skolotāji. Līdz ar to viņa ir spējusi padarīt krievu valodas stundas interesantas un aizraujošas, kas latviešu bērnos ir radījis cieņu pret šo valodu un mācību procesu kopumā!
Vai Tu vēlies arī to, lai šai labajai skolotājai maksā par darbu mājās? Skolotājs ir viena no retajām profesijām, kurai darba diena nebeidzas, pēcpusdienā aizverot klases durvis. Darbs mājās katru dienu savas 2-3 stundas. Neapmaksāts!
Atbildod uz Grētas jautājumu gan jau ļoti ilgi. Es arī vēlētos skolotāju kura taisa pati savus materiālus un interesantas stundas.
It kā jau jauki. Tomēr atkal jautājums- cik laika skolotāja patērē, gatavojot pati savus inovatīvus materiālus. Kad pienāks laiks, kad skolotājiem apmaksās gatavošanās stundas?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.