Lietotājvārds
Parole
Vai skolotājas tik nogurušas ka ar skolēniem nevar tikt galā ka liek vecākiem rakstīt iesniegumus soc. darbiniecei lai nesēdētu dīkā.Vecāki nevēlās rakstīt, skolotājas liek . Skolotājām pašām vajag veikt parunas ar savas klases audzēkņiem.Kā kas tā coc. darbiniece.Tā pat lai mazāk bļauj stundās uz audzēkņiem. Ar pieeju vajag un bērni sapratīs. Kā jau saka cieni un cienīs tevi Par ko lai maksā piemaksu pie algām. Skolotājas vajag kaut kādu cieņu pret audzēkņiem.Viss būs labi. Veiksmi darbā, sapratnē ar skolēniem. Vai tiešām jāraksta (IZGLĪTĪBAS MINISTRIJAI). Tā pat Jums kā medus maizes negatīvais ieraksts.
Kāpēc uzvārds tiek rakstīts neatbilstoši latviešu valodas normām?
Veiksmi darbā arī tad, kad tuvosies 50, 60 un 70 gadi
Protams, prieks par skolotāju,lai izdodas!
Tā vairāk bija domāta atbilde Grētai.
Pusaudža gados daudz slimoju un mamma sarunāja ar skolotāju ka iešu mācīties pie viņas mājās.Uz galda bija daudz burtnīcas, kuras bija jalabo- kaudzes. Un sarunā nedzirdēju ne vārda par to ka kādam būtu jamaksā par to ka mājās tās jalabo.Viņai bija bērni, vel saimniecība.Tagad visi un par visu gaida samaksu.
Prieks par Jums, Elena! Lai veicas!
Varu ieteikt šo mācību grāmatu. Grāmatas autori ir Latvijas krievu valodas pasniedzēji. Crossroads: A course for advanced learners of Russian (sk. amazonu, tur četras daļas).
pret IZM bezdarbību 27.11.2018. 10:32:06
Jāveido aktuālo IZM digitālo materiālu datu bāze, atpērkot tos no skolotājiem un labojot, koriģējot, pārskatot. Paskatieties, cik maz un vecs tas ir visc.gov.lv!
ja Latvijā mācību grāmatas krievu valodā ir nederīgas, tad uzrakstiet labu māc. grāmatu!
>>>Kaija Cilvēkam ir Krievijas Federācijas pilsonība un starptautiskajā pasē vārdu un uzvārdu raksta ar latīņu burtiem, nevis kirilicā. Oriģinālajā versijā ir: Елена Кошелева
Elena Kosheleva vai Jeļena Košeļeva? Ko saka valodas normu zinātāji?
Skolotājas Elenas skolēna mamma 13.11.2018. 15:26:39
Skolotājai Elenai ir ļoti interesanta un inovatīva pieeja krievu valodas mācību vielas apguvei, jo bērniem viņas stundās tiešām ir ļoti interesanti. Mācību grāmatas netiek izmantotas, bet mācību process tiek balstīts uz skolotājas izveidotiem materiāliem un praksi (runāšanu, prezentāciju gatavošanu, praktisku uzdevumu pildīšanu), kas ir balstīta uz mērķi ar interesi sasniegt rezultātu. Tēmas ir ļoti interesantas un aizraujošas un pats galvenais - aktuālas mūsdienu jaunatnei, jo skolotāja ar savas dzīves piemēru ir iemantojusi skolēnu cieņu pret skolotāju. Šī skolotāja ir izkāpusi ārpus standarta rāmja, ko diemžēl nespēj un nevēlas izdarīt daudzi skolotāji. Līdz ar to viņa ir spējusi padarīt krievu valodas stundas interesantas un aizraujošas, kas latviešu bērnos ir radījis cieņu pret šo valodu un mācību procesu kopumā!
Vai Tu vēlies arī to, lai šai labajai skolotājai maksā par darbu mājās? Skolotājs ir viena no retajām profesijām, kurai darba diena nebeidzas, pēcpusdienā aizverot klases durvis. Darbs mājās katru dienu savas 2-3 stundas. Neapmaksāts!
Atbildod uz Grētas jautājumu gan jau ļoti ilgi. Es arī vēlētos skolotāju kura taisa pati savus materiālus un interesantas stundas.
It kā jau jauki. Tomēr atkal jautājums- cik laika skolotāja patērē, gatavojot pati savus inovatīvus materiālus. Kad pienāks laiks, kad skolotājiem apmaksās gatavošanās stundas?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.