Lietotājvārds
Parole
Ko nu cepties par ''deči'', dialekti bagātina leksiku. Labāk satraucieties par krievu valodas nelabvēlīgo ietekmi!Kā ,piemēram , ar frāzi ''viņš ir mīksts un garšīgs'', kā arī pat izglītotu ļaužu runā dzirdamo ''kad'' ''ka'' vietā?
nav vis kropļojums!!!!!!!!!!
Kārtējais kropļojums tie deči, bez šāda vārda zināšanas pilnīgi būtu iztikusi
redz kā ir, kad nezin īpatnības visos latviešu valodas dialektos (vai - kā lai to precīzāk nosauc?). Lasot rakstu pārņēma sašutums - kā! Latviski ir DEĶIS! Kas tie par DEČIEM?! - paldies Leticia par skaidrojumu, nu es esmu par dažiem vārdiem gudrāka :)))
vajag mazak mulkibu
Jauks un interesants cilvēks, brīnišķīgi, ka strādā par skolotāju.
Bet deči ir vīnreizieji skaišķi,interesanti i daudzi ļūti smaržeigi-Latgalis īvys,korkli,kumeleitis,vīgreiži, pelašķi i cytys zolis pateikami kairino nosi na vīnam vīņ izstodis apmaklātojam!!! Malaceite školotoja!!!
Dečs latgaliski ir tas pats, kas deķis čiuliski (latviski). Piemēram minēšu dažus vārdus ar šāda tipa atbilsmēm latgaliski/latviski: začs-zaķis, kačs-kaķis, puče-puķe.
Izlasīju rakstu divas reizes un nesapratu, kas ir deči ?
Izlasiet rakstu, tad zināsiet, ko latgalieši sauc par dečiem.
Var teikt arī "traki laba profesija" . Traki. Traki. Traka traka ir pasaule.
Kas tie deči tādi?
"Par savu skolotāja darbu viņa saka, ka tā ir nenormāli laba profesija." Nenormāli laba profesija. Nenormāli.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.