Lietotājvārds
Parole
Varu pateikt tavā vietā čau meitenēm
Kautrēties nav tas pats kas baidīties 06.02.2019. 17:22:08
Vispar esmu ari kautrigs pusaudzis , neesmu bailīgs , tieši otradi , Nevajg jaukt 2 dažadas lietas .Biali ir piemēram par to ka var nokrist no augstuma bet no ka var baidīties kad meiģina sadraudzēties???? Tā nav , man piemēram nav bail ne no ka , bet esmu kautrīgs , pat nevaru pateikt meitenei čau ;(
Вы все умные
NEKAD.,tas nav problēma
Skolotaja vita 22.01.2019. 15:02:25
Lai jums prieks un laime
smuks bernins
Nav labi ka bērni kautrejas jo slepjas
Dieva dēļ nevajag uzreiz likt pulciņos kautrīgu cilvēku! Viss nav mākonīši un varavīksnītes, tas lielākoties nevis iedrošinās cilvēku socializēties bet tikai situāciju pasliktinās uzliekot pārlieku spiedienu un stresu par iederēšanos uz cilvēka! Pati esmu šitam izgājusi cauri. Cilvēks pats kaut kad sāks "iederēties", bet ja problēmas ar kautrību agri vai vēlu nebeidzas tad ir jāizrunā tas un varbūt jāmeklē palīdzība.
Es domaju kad ja bērns baidas tas ir normāli jo kautrīgi cilvēki ir it visur.
Vinai arii ir bail draudzeeties:(
Mans beerns ir loti kautriigs:(
Izglìtojośs raksts, kas nav garlaicìgs, bet ar piemèriem un ieteikumiem aicina lasìt. Vairàk vai mazàk, nu kautrìgums ir katrà un tas, protams,ir vajadzìgs, bet tik lai netraucè dzìvot un veikt nepieciesamàs darbìbas ikdienà. Paldies!
Labs raksts. Kautrīgs bērns nav pasīvs. Viņš grib, tikai baidās uzsākt.
zaķpastala 25.11.2018. 15:28:33
Tas pavisam normāli ka grib slepties no kautrējuma.!?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.