Lietotājvārds
Parole
Bērnu mācīšanos skolā mēğina panākt ar zemiem novērtējumiem. Dažkārt panākot pretējo efektu- bērni vairs negrib censties, jo uzskata sevi par neveiksminiekiem. Bērniem neveidojas cieņa pret skolotāju, kurš negrib vai neprot iemācīt, meklē vainīgos sev apkārt- bērna uzvedībā, vecākos u.tt. Skolā pārsvarā strādā tie, kas citur nav vajadzīgi. Normāls cilvēks nestrādātu par verga algu. Tādi arī visādi māca mūsu bērnus. Mana bērna klasē lielākā daļa ir knapi sekmīgi. 30 bērni klasē un tāds procents muļķīšu. Tiešām vainīgi bērni? Mācās vienā no centra skolām Jelgavā.
Jūsu profesija ir citādāka! Labs skolotājs nav tas,kas ni,3,ni,1 utt. liek skolēnam!Labs ir tāds,kas panāk,ka vispēdīgais sliņķis stundā spiests apgūt vielu!
Kas gatavo skolotājus?Tie kas nevēlas sev konkurentus nākotnē.Tie,kas ir veci gados un uzskatos.Tie,kam sveša laba pārvaldība un citi. Nu nebrīnieties,ja ir skolotāji,kas atnāk uz darbu tikai "kaut kā novilkt līdz dienas beigām"!
state tutti bene? 03.02.2019. 20:15:31
(tulkojumā no itāļu Vai viss kārtībā?) Vienkārši : mīļie, cik var uz entuziasma par velti un sava brīvā laika, ko nozogam sev, savai ģimenei, draugiem ņemties! Skolu vadības (lielākā daļa!), kuriem pašiem slēptie mazvērtības kompleksi un lieluma mānijas no mīksti iesēdētiem krēsliem, piesedzot savas pēcpuses, tik padotos gruzī, gruzī!! Jo, raugi, rindas stāv jūsu vietā! Un, kam ir ģimenes, žargonvalodā - rukā, rukā līdz spēku izsīkumam! Labi, ka vismaz daļa vecāku saprot, ka izglītības sistēmā kaut kas nav kārtībā :izejot no standartiem, lielas prasības bērniem, bet dotie mācību standarti skolotājiem jāpilda. Standarts, no kura nevar atkāpties. Rezultāts - pārguruši bērni, skolotāji, arī vecāki.
state tutti bene? 30.01.2019. 18:51:02
Nav grūtāka, ja 1) neko neņem galvā, bet citur. Ja vakaros 2) nesēdi mājās pie burtnīcu kaudžu, pārbaudes darbu labošanas. 3) ja negatavojies nākošās dienas stundām; 4) ja katru nedēļu, diendienā nav skolas vadības kontroles, t.i., var nākt uz stundām pārbaudīt, kā vadi stundas; 5) ja katru PPS, informatīvo sanāksmi "nemazgā" visiem galvu par to, ko kāds neizdarījis; 6) ja ir saprotoši skolēnu vecāki; 7) ja neesi klases audzinātājs ar atbilstošajiem pienākumiem. u.t.t. Visu nevar uzskaitīt. Tad, jā, nav grūtāka. Atnāci mājās un atpūties no darba.
Memers jautāja pareizo autājumu visi nolaikojiet
ANEKDOTE: Jānītis Pēterītis un Aleks ir dvīņi kad grib aizbēkt no mājām. Aleks teica ka izdomās plānu. Nākamajā dienā viņš to bija izdomājis. Jānītis teica:" Aleksandr tav plāns ir neprātīgs. Pēterītis rīnijās un turpnāja Jāņa teikto:" Jā! Kurš to izdomāja!!!???
neinteresanti tikai nospļauties par to var neko citu
Nekā cita nav par ko runāt?
Piektdienis 16.01.2019. 10:31:30
Paldies skolotājai par pētījumu. Mazliet siltāk palika ap sirdi.
Skolotāja profesija nav grūtāka kā citas. Tas nozīmē, ka visas profesijas ir vienādi grūtas. Tas nozīmē, ka visi ir pelnījuši vienādu algu. Tikai kādu? Kā apkopējai, sētniekam vai deputātam, ministram un valdes loceklim. Cik esmu noverojis, tās algas tomēr nav vienādas. Vai tas ir pareizi, ka grūtums visiem vienāds, bet darba novērtējums naudā dažāds.
nav jāčīkst, bet nav arī jātēlo varoņus un jārunā visu skolotāju vārdā. nav jāklusē kā dzīvniekiem (zirgiem, piemēram), kuri klusējot strādā pāri saviem spēkiem, kamēr krīt....un tad nevienam vairs nav vajadzīgi. ir jārunā atklāti par problēmām, tikai tad kaut ko var mainīt. tai skaitā, jārunā par pārstrādātām un neapmaksātām stundām dienu no dienas, mēnesi pēc mēneša, gadiem. skolotāja ieguldījums Latvijā tiek novērtēts ar 710 uz papīra? noņemiet trešo daļu un dabūsiet teju iztikas minimumu. jā, pārsvarā skolotājs nopelna vairāk, bet tikai tāpēc, ka strādā pāri spēkiem, lai izdzīvotu, pabarotu ģimeni, izskolotu savus bērnus, nomaksātu rēķinus, iegādātu kādu apģērba gabalu un sadegtu pirms laika....
nu noteikti sporta centra administratores darbs ir tieši tikpat grūts kā skolotāja darbs. un tāpat ministru padomnieces darbs braukāt ceļojumos par nodokļu maksātāju naudu arī ir tikpat grūts kā skolotāja darbs, ne jau velti visi no tāda padomnieces posteņa bēg neatskatoties un drīz vairs nebūs neviena padomnieka ministriem, jo darbs tik grūts un algas tik mazas!!!!! Šādi uzrakstīt (runāt) var tikai cilvēks, kurš skolā pavada ļoti maz laika, neaudzina klasi un strādā skolā kādā vadošā amatā, un katru dienu aizver aiz sevis skolas durvis tieši pēc pulksteņa - darba dienas beigās, cik nu kuram tā gara.....
lallllallala 10.01.2019. 17:45:13
mmmmmmm ko
Beidzot ir kāda, kas nečīkst. Kādai jaunizceptai deputātei vajadzētu ieklausīties.
Gudra. Piekrītu gandrīz visam. Svarīgākais ir atmosfēra skolā un tā ir atkarīga no no skolas vadības ( direktor-a(es)).
Ingūna, kāds prieks Tevi redzēt! Lai viss izdodas, laimīgu Jauno gadu!
audzinātāja 26.12.2018. 13:20:52
skolotāja darbs nav grūtāks tiem, kam nav audzināšanā klases. Klašu audzināšana ir laikietilpīgākais un grūtākais darbs, jo tur ietilpst desmitiem darāmu neapmaksātu darbu- pasākumi, skolēnu gatavošana tiem, klases vakari, ekskursojas, pārgājieni, sapulces, individuālās sarunas ar vecākiem utjp. Šis darbs prakstiski nav apmaksāts, jo apmaksāts smieklīgi zemu - daži desmiti eiro mēnesī. Kad tam piepluso skolotāja pienākumus, tas ir - priekšmetu pasniegšanu, konsultācijas, darbu labošanu utt, tad sanāk, ka skolotājs - klases audzinātājs ir noskrējies un noguris kā nodzīts zirgs. Tā nu vienreiz ir patiesība. Taču nereti skolotājs izvēlas "nenodzīties", jo pēc tam būs nepieciešami lieli līdzekļi, lai atkoptu sabojāto veselību. Ir audzinātāji, kas organizē bērniem un vecākiem tikai dažus stingr noteiktusm pasākumus. Ne ekskursijās ved, ne vecāku sapulces vai klases pasākumus organizē. TAD patiešām skolotāja darbs nav grūtāks kā citi. Bet kopumā - IR GAN grūtāks, atbildīgāks, nogurdinošāks un neapmaksāts adekvāti.
Pedagoga darba augļus negrib ieraudzīt un atzīt tie, kas nav pedagogi. Skolotājs labi zina, kāds ir konkrēta bērna sasniegums. Skolu reitingi noniecina skolēnu individualitāti un reāli pazemo bērnus.
pauze saitēs pirms :
Raksts brīnišķīgs un tieši tas pats ir publicēts https ://irir.lv/2018/12/18/par-daziem-mitiem-kas-ir-mazas-skolas-un-ka-veidojas-skolu-reitingi, un http ://www.la.lv/skolotaja-lielai-dalai-pedagogu-skolu-reitingi-uzdzen-sausmas izņemot vienu teikumu, kas tendenciozi ielikts kā virsraksts e-klasē. KĀPĒC?
nav grūtāka 19.12.2018. 00:24:20
bet mazāk atalgotākā gan
Ir gan.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.