Lietotājvārds
Parole
nu viņiem arī nervi ir vāji ja kass
Ha ha! To, ka 40 gadīga varētu salīdzināt, kā jutās 25 gadu vecumā un, kā tagad, to es saprotu, bet, kā 25 gadīgā var zināt, kā jutīsies 40 gados? Varbūt Jūs jūtaties, kā 60 gados, ko?
Pedagoga profesija neļauj novecot? HA!° Es savos 25 gados jūtos kā 40gadīga. Bail pat domāt, kas būs tālāk.
Darbs ir smags un atbildīgs, minimāls brīvais laiks. Vienmēr, darbi, kas jālabo. Neadekvāta alga
beidiet rakstt tās muļķībasī
Konstantīns 07.02.2019. 16:01:12
Manam dēlam tikai 10gadi!! Jau izmanto tinderi.
statte tutti bene 07.02.2019. 07:12:51
Atbilde Nūģim : palaist var purkšķi. Un labi skaļi. Ne jau ar to skolēniem paliks gudrākas galvas.
Alisei: sevišķi sākumskolā trokšņa skaļuma līmenis starpbrīžos vismaz divreiz pārsniedz normāli pieļaujamo normu. Nav svarīgi, cik tev gadu. Tā ir slodze, stress organismam neatkarīgi no gadu skaita. Graujoši iedarbojas uz nervu sistēmu ieši un netieši. Bērni arī to sajutīs, tikai vecumdienās ar dzirdes pavājināšanos, u.c. Tā, lūk, mīļā. Tā ir statistika.
Ja mīlēsi darbu un skolēnus, arī ar nerviem viss būs kārtībā un pedagoģijā varēsi darboties ilgi. Ja skolā notiekošais nemitīgi kaitina, tās jau ir vecuma pazīmes, un pedagoģijas lauciņš ir jāatstāj. Nodzīvotie un nostrādātie gadi šajā ziņā nav noteicošie
Lai kā arī nebūtu, tomēr neļauj novecot, liek saņemties un darboties.
Taisnība. Arī eju līdz jaunajai paaudzei: māku palaist ,,faku"(gan mutiski, gan ar žestiem), varu stulbi iPhone blenzt, varu laist muļķi stundā,u.t.t. Tikai tā miesa ar laiku sačervelējas, mati plānāki paliek,u.t.t
Melnais humors 31.01.2019. 20:06:34
Jā. Neļaus novecot, jo mūsdienu skolā var nomirt arī jaunai.
state tutti bene? 31.01.2019. 20:04:06
Kolēģe vēl jauna. Ko teiks, kad būs ap 50 gadiem? Cerams, ka tāpat smaidīs joprojām, jo būs mainījusies izglītības sistēma kopumā (ne jau stulbās kompetences glābs! Nospraudiet stundas sākumā rezultātu, beigās - atspraudiet, ko apguvāt!), ieguldītā darba atalgojums u. t.t. Jaunībā arī jūra līdz ceļiem. Protams, daudz kas atkarīgs no skolas vides, skolas vadības attieksmes u.tt.
Bet nemanot saprast, ka nervi ir pa galam.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.