Lietotājvārds
Parole
Man šķiet ka pusaudžiem ir jāļauj izpausties caur modi un savu vizuālo tēlu. Šajā vecumā pieļaut kļūdas vēl ir auļauts no sabiedrības viedokļa un ir bēdīgi redzēt pieaugušu cilvēku, kas jaunībā nav atradis sevi un izmisīgi eksperimentē. Korēlācija nenozīmē tālāku cēloņsakarību. Nedomāju, ka apģērbs ietekmē pusaudža problēmas. Drīzāk, atsevišķot gadījumos tas var būt kā papildinātājs, bet pārsvarā, no manas pieredzas, ārējais izskats ir mazāk par iešanu pret noteikumiem, un vairāk par vizuālo eksperimentēšanu un mākslu...vai arī man ir tādi uzskati jo esmu no salīdzinoši kārtīgas skolas... un kas tas ir ar ziliem matiem, cilvēkiem ir dažādas gaumes. Man piemēram nepatīk apavi ar asiem purniem.
Roku graizïšana ir psihiska trauma. Darit pări sev, aizmirstăs ïstais păridarïjums. Kas notiek măjăs? Vai kăds interesějas?
Un tad, kad pienāk 18, kad vairs neesi bērns, vari "griezties", cik gribi: nevienu tas neskar, ka esi nepieņemts, ka nevari neko atļauties, ka esi depresijā utt. tad vēl pateiks, ka pats vainīgs.
Par stilu nav vērts kko iebilst.katrs ir ar savu gaumi. Par vēnu griešanu gan:cieniet lūdzu pa§i sevi.kad ir grūti,jàizdomāko citu kko interesantu padariit un nevajag citiem paràdīt ka tev nav rakstura. Man visādi gājis.smagos brīžos kaut asarām acīs sevi lamāju,ka nav ko muļķoties un jāiet uz priekšu!galvenais-ir cilvēki kam ir daudz smagāk,bet viņi smaida!!
man zali mati 06.03.2019. 08:49:23
man ir zali mati lololloll
juhūū vai otrādi 05.03.2019. 23:23:25
Zili mati, pats zils un zilais. Tagad viss stilīgi un seksīgi. Pasaule jūk prātā. Mēs tai līdzi. Tas arī stilīgi.
Nu akdievs! Vai tad nav vienalga ar kādiem matiem staigā PUSAUDŽI. Katram sava gaume, ja viņš gribēs, viņ(Š) staigās ar rozā matiem. Par roku graizīšanu runājot, tur grūtāk. Pie visa vainīgi vecāki, kuri neseko vai neizrāda mīlestību pret saviem bērniem. Pēc saka visādas vecas smirdīgas vecenes un sociāli pedagogi, ka PIE VISA VAINĪGS DATORS, nevis tās pašas vecenes, kuras neizrāda mīlestību un nerūpējas.
Latvian_gamer 28.02.2019. 18:11:54
Nu saprotu, es sev graizīju rokas pusgadu jo daudzi draugi mani pameta, vistrakāk bija rudenī. Laiks kļuva aukstāks, dienas kļuva tumšākas un tajā laikā man bija daudzi strīdi ar vecākiem. Vēl tā nesaprašanās ar klasesbiedriem, tagad klasē viss ir labi un man ir labi draugi, tagad itkā viss iet labāk un varbūt manas bēdas pazudīs vispār Aprīlī kad sāksies tiešām īsts pavasaris (cerams 20+ jau pašā aprīļa sākumā) bet lai vai kā, neesiet nejauki pret cilvēkiem kas sevi griež, saprotiet tos nevis apsaukājiet bez iemesla.
Nu jau visi ar to pārspīlē nav nekā traka tikai mode bet ja graiza vēnas tad to darīja pirms tam
Jo lielāka dažādība, jo krāsaināka pasaule. Par stilu nestrīdas. Nav visiem jābūt pasaulē populāro zīmolu sponsoriem
entry fragger 21.02.2019. 18:16:12
Rižos matus arī aizliegs?
Ar nicinājumu skatīties uz citiem...
Eu nu, neaiztieciet zilos matus. Nezinu, kā tur ar pārējo. Bet zilie mati ir vnk stilīgi un interesanti

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.