Lietotājvārds
Parole
Man ir viedoklis 23.05.2019. 14:43:02
Ja kāds tiešām lasa e-klases ziņas, tad jums reali nav dzīves.
Kādēļ lai to nedarītu, ja viņiem tas patīķ, tad uz priekšu ;))
Skolotājs ir daba 20.05.2019. 13:24:26
Bai gi slikti ka neatbalsta mani Es patiesam esmu skolotāja
Pārgudreļi. Ja problēmas, neizrādīs tā. Runā tie kas nezin. Un ne tikai bpd skartajiem ir tā. Visi, īpaši skolas vecmeitās zin, kā tas ir un ko es jūtu.
Tie, kuriem patiešām ir problēmas, nekad nerunās par to un neliks sociālajos tīklos savas sagrieztās rokas. Tie, kur to dara- vienozīmīgs uzmanības trūkums. Nevienam nav viegli, bet tas nenozīmē, ka graizīšanās var kaut ko manīt. Lai citi jūs mīlētu...vispirms ir jāiemīl SEVI! Ar pozitīvu attieksmi un mīlestību pret sevi var sasniegt visu, tāpēc beidziet čīkstēt, pasmaidiet un dariet!
jus tadi gudri cilveki komentaros liekaties. visu zinat. pn(:
Mēs dzīvojam sabiedrībā... Mūs, zilmatainos un rižos geimerus, visi cenšas apspiest, tādēļ nekas cits neatliek kā griezties.
Es vēlos ārkārtīgi uzsvērt, ka rakstā roku griešana + zilie mati var būt arī Latvijā nepārskatītas lietas kā robežstāvokļa personības traucējumi (angliski - borderline personality disorder) izpausme, kas ne vien ir pēc savas būtības grūti ārstējama, bet arī pēc statistikas mirst ap 10% ar šo slimību skarto cilvēku, un tām "strīpiņām" uz rokas, kas ir 14 gados, var pievienoties šuvītes 20 gados, un kopumā nestabilu attiecību, rīcību plosīta un izpostīta dzīve ap 30, ja izdodas tik ilgi nodzīvot. Noteikti nevajag to ne laist pār ausi, ne arī teikt "saņemies, viss ir labi" - tas nav risinājums. Vienu dienu tie ir zilie mati un "hormonu vētras", bet palaižot garām to, ka pusaudžu gadu tradicionālā nestabilitāte maskē līdzīgus simptomus nopietnai slimībai, var ielaist stipri dziļāk, un piemēram, 20 gados jau stipri grūtāk to labot - šāda arī mana pieredze.
tā sanāk,ka skolotājs nevis kā mācīt sāk līst skolniekam dvēseli,mani pat 2016. izmeta no skolas stundās, jo es izdariju pīrsingu deguna uz saviem 16 gadiem,tagat skolotajas tadas,bet ari darba neviens man neko nesacija par pirsingu,a skolotaja blava ka izmetis no skolas
Simuler - Banque Populaire Auvergne Rhône Alpes 18.04.2019. 16:15:54
Airline Tickets, Flights & Airfare: Book Direct - Official Site | JetBlue
kotudari
kaada vaina ziliem matiem?
ieva ar bizi 09.04.2019. 12:42:39
Mana meita arī graizās, bet es viņu atbalstu. Viņas lēmumi ir viņas caurumi. Vakar no aliekspres jaunas žiletes, esmu šokā ar to labo kvalitāti. Meita mani tagad mīl.
Skolotajs ir daba 09.04.2019. 07:36:38
Es jau saku ka graizit rokas nav labi liela dala to dara vel jo projam -parādīsim ka tas nav labi! Talsu Ssk.
Tikai cilvēks 08.04.2019. 21:11:46
Mūsdienās diemžēl pastāv arī uzskats ja TU graizies un vispār ar kādu runā Tev nav depresija ,TU tikai izliecies un mēģini sev pievērst uzmanību. Mani skolā apcēla es mocījos katru dienu es gāju pie skolotājas un stāstīju bet tam nebija nekādas jēgas un manai mammai tika pateikts ka es par daudz sūdzoties. ES sāku visu turēt sevī. Reiz es domāju graizīties ir stūlbi , kāda jēga no tā tas neko neatrisinās. Tad pienāca problēmas ģimenē un viens mirklis ka es biju tik nogurusi no mokām un es izdomāju uzvilkt tās mazās sārtās svītriņas un ja godīgi tad tās ir vienīgās patīkamās sāpes kādas es esmu jutusi.
gingeri ari slikti
neiztiec matus! 28.03.2019. 17:26:25
kapec aiztieciet matus lol
big chungus 28.03.2019. 17:24:25
kads sakars matiem ar roku graizisanu
Skolotajs ir daba 27.03.2019. 18:45:35
Man skiet ka katram jadara ka tas grib ja zili mati tad zili mati par rokam gan jaruna nav labi graizīt rokas.
Man šķiet ka pusaudžiem ir jāļauj izpausties caur modi un savu vizuālo tēlu. Šajā vecumā pieļaut kļūdas vēl ir auļauts no sabiedrības viedokļa un ir bēdīgi redzēt pieaugušu cilvēku, kas jaunībā nav atradis sevi un izmisīgi eksperimentē. Korēlācija nenozīmē tālāku cēloņsakarību. Nedomāju, ka apģērbs ietekmē pusaudža problēmas. Drīzāk, atsevišķot gadījumos tas var būt kā papildinātājs, bet pārsvarā, no manas pieredzas, ārējais izskats ir mazāk par iešanu pret noteikumiem, un vairāk par vizuālo eksperimentēšanu un mākslu...vai arī man ir tādi uzskati jo esmu no salīdzinoši kārtīgas skolas... un kas tas ir ar ziliem matiem, cilvēkiem ir dažādas gaumes. Man piemēram nepatīk apavi ar asiem purniem.
Roku graizïšana ir psihiska trauma. Darit pări sev, aizmirstăs ïstais păridarïjums. Kas notiek măjăs? Vai kăds interesějas?
Un tad, kad pienāk 18, kad vairs neesi bērns, vari "griezties", cik gribi: nevienu tas neskar, ka esi nepieņemts, ka nevari neko atļauties, ka esi depresijā utt. tad vēl pateiks, ka pats vainīgs.
Par stilu nav vērts kko iebilst.katrs ir ar savu gaumi. Par vēnu griešanu gan:cieniet lūdzu pa§i sevi.kad ir grūti,jàizdomāko citu kko interesantu padariit un nevajag citiem paràdīt ka tev nav rakstura. Man visādi gājis.smagos brīžos kaut asarām acīs sevi lamāju,ka nav ko muļķoties un jāiet uz priekšu!galvenais-ir cilvēki kam ir daudz smagāk,bet viņi smaida!!
man zali mati 06.03.2019. 08:49:23
man ir zali mati lololloll
juhūū vai otrādi 05.03.2019. 23:23:25
Zili mati, pats zils un zilais. Tagad viss stilīgi un seksīgi. Pasaule jūk prātā. Mēs tai līdzi. Tas arī stilīgi.
Nu akdievs! Vai tad nav vienalga ar kādiem matiem staigā PUSAUDŽI. Katram sava gaume, ja viņš gribēs, viņ(Š) staigās ar rozā matiem. Par roku graizīšanu runājot, tur grūtāk. Pie visa vainīgi vecāki, kuri neseko vai neizrāda mīlestību pret saviem bērniem. Pēc saka visādas vecas smirdīgas vecenes un sociāli pedagogi, ka PIE VISA VAINĪGS DATORS, nevis tās pašas vecenes, kuras neizrāda mīlestību un nerūpējas.
Latvian_gamer 28.02.2019. 18:11:54
Nu saprotu, es sev graizīju rokas pusgadu jo daudzi draugi mani pameta, vistrakāk bija rudenī. Laiks kļuva aukstāks, dienas kļuva tumšākas un tajā laikā man bija daudzi strīdi ar vecākiem. Vēl tā nesaprašanās ar klasesbiedriem, tagad klasē viss ir labi un man ir labi draugi, tagad itkā viss iet labāk un varbūt manas bēdas pazudīs vispār Aprīlī kad sāksies tiešām īsts pavasaris (cerams 20+ jau pašā aprīļa sākumā) bet lai vai kā, neesiet nejauki pret cilvēkiem kas sevi griež, saprotiet tos nevis apsaukājiet bez iemesla.
Nu jau visi ar to pārspīlē nav nekā traka tikai mode bet ja graiza vēnas tad to darīja pirms tam
Jo lielāka dažādība, jo krāsaināka pasaule. Par stilu nestrīdas. Nav visiem jābūt pasaulē populāro zīmolu sponsoriem
entry fragger 21.02.2019. 18:16:12
Rižos matus arī aizliegs?
Ar nicinājumu skatīties uz citiem...
Eu nu, neaiztieciet zilos matus. Nezinu, kā tur ar pārējo. Bet zilie mati ir vnk stilīgi un interesanti

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.