Lietotājvārds
Parole
this is epic just like Minecraft battle royale
v
Pirms 2 gadiem 7ās klases skolniece rudenī uzzināja, ka ir stāvoklī. Beidzās viss ar abortu. Situācija traģiska! Varbūt pagaidām bērns neapzinās, ko sadarījis, bet kad būs pieaugusi sieviete, apzināsies savu rīcību. Nesakiet, ka dzīve nav sačakarēta. Un tā starpcitu, kurš veda meiteni pie ārstiem uz apskatēm un analīzēm, organizēja tikšanos ar psihologiem, izrādīja atbalstu? Klases audzinātāja nevis pašas meitenes ģimene. Ģimene pateica, ka mēs parakstīsim visu, ko vajag, bet mums visiem ir darbs. Netiekam ar viņu galā un nav laika, lai ar viņas izgājieniem cīnīties.
vajag bērnus nodarbināt ārpus skolas dažādos viņu interesējošos pulciņos, tad nebūs laika domāt par pieaugušo spēlītēm.
traki traki bet nu ko vairs MŪSDIENU LAIKS :(
Janai ir 14 gadi
Man skolā iet viena meitena Jana kurai ir 14 bet jau 2gadiigs beerns Nezinu ko tie vecaaki domaaja
Pieaugušo spēlēm , pieauguša cilvēka atbildību, bet tā nenotiek! Žēl, ka daļa dzīvo instinktu līmenī !
>>.skolotāja 13.02.2019. 15:49:33 14.02.2019. 16:54:16
Mamma "drusciņ" pārspīlēja, lai meita labāk uztvertu, un būtu apzinīga un atbildīga. Mammai piedodami! Nebija pusaudžu aborti ierasta lieta. Un, ja arī kādai bija, tad tuvāk pilngadībai, jo skola bija jābeidz.
Es tiešām nesaprotu, kā mūsdienās kāda var palikt stāvoklī negribēti, ja skolā jau no pamatskolas sākuma- 5., 6. ?- to vien dara kā runā par intīmām lietām. Prezervatīvi- pilni veikali, informācijas gūzma- kādas problēmas? Mūsu laikos nekā nebija- ne zināšanu, jo vecāki par to nerunāja, ne pieejas aizsardzības līdzekļiem.
Man tikai 18 palika,vispar ne bija intīmā ,nu ka es zinu tagat meitenes dzivo ar intīmu no 13-14 gadiem,nu un par kontracepciju zin vairak nekā vecakie,kad socialaja tikla musu privat grupa 14-18 gadu meitenes,tur sakas par seksu ,14 gadu vecas meitenes jau lieto oralas kontaceptivus ,ta tieši jau un ir,musu 21 gadsimtā jau norma ka seks iet no 13-14 gadiem,jo ir propoganda!!
>skolotāja 13.02.2019. 15:49:33 13.02.2019. 23:25:29
Nu, nezinu gan. Kad biju slimnīcā ar iekaisumu, tad tur bija viena cietusi meitene, kurai bija aborts. Nodaļas personāls par to vien runāja - 16 gados aborts - šausmas! Tā bija ārkārtas situācija, nevis norma.
hm > skolotājai 13.02.2019. 23:22:40
Es domāju, ka agrāk bija lielākas problēmas ar izsargāšanos, mazāk informācijas, mazāk iespēju. Tagad jau agri zina daudz. Un, ja jau jaunie cilvēki plāno kopīgu nākotni, tad apsver arī alternatīvas vispārizglītojošai skolai, ja nu pēkšņi kontracepcija nenostrādā. Bet, ja jauneklis nejūtas tik nobriedis, lai uzturētu ģimeni, tad labāk nogaidīt.
Vecs teikums "Mūsu laikos tā nebija"... Ha, ha! Mana mamma pirms 50 un 40 gadiem strādāja par ārsti ginekoloģijā, un pusaudžu aborti bija ierasta lieta. Tajā laikā par to skaļi nerunāja, baidījās. Tagad pozitīvi, ka attieksme ir mainījusies un meitenes neizšķiras par jaunās dzīvības likvidāciju tik bieži, kā toreiz.
Kādreizējā skolniece 12.02.2019. 15:49:15
Kad es biju pusaudžu vecumā, man nebija vecāku, kas ar mani nemitīgi runājas. Vecāki bija aizņemti, un tādu ciešu kontaktu nebija arī ar mammu, bet to, ka no dzimumattiecībām var rasties mazulis (arī pirmajā reizē), to man kaut kā bija iemācījuši. Zināju ļoti labi - ja gribu mācīties skolā, tad tas ir jāatceras. Nez, vai tagad to fakta iespējamību kāds ir atcēlis?
Līviņ, saulīt, lūdzu esi pieklājīga :)
Bērniem bērni nav nekāda laime, lai ko te psihologi filozofētu! Ar situāciju, protams, var tikt kaut kā galā. Bet tā noteikti nav nekāda super laime. Ir naivi uzskatīt, ka dzīves iespējas netiek šādi bojātas.
Līva J. 4.c 07.02.2019. 18:03:23
Tev viss kārtībā? "lil zane"
Aivai un Solvitai! 07.02.2019. 16:07:33
Jūsu laikos jau viss bija savādāk. Vienreiz apdomājiet un attopieties,ka tagad ir mūsdienas!!!!
Konstantīns Petrovičs 07.02.2019. 16:04:28
Manam dēlam tikai 10 gadi, un tu padomā.. jau izmanto tinderi. P.s. Ļoti atvainojos par rakstības/Gramatikas kļūdām, tomēr vairs nav tie jaunības gadi un redze arī vairs nav tā labākā.
yoyoyo, viss chillinā
Man tikai sešdesmit gadu, bet jau mazmazbērni!
Mūs laikos tā nebija!
Sveikas,Zigrīda un Aiva! Nav jau tik traki!Mūsdienās tas ir normāli!!!
Pilnīgi piekrītu Aivai!
vai, kāda jaunatne

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.