Lietotājvārds
Parole
Var un sabojā
>skolniece 26.03.2019. 13:18:06 31.03.2019. 13:04:50
Nu, protams, visvairāk jaunās māmiņas atbalsta jaunie tēti! (Vismaz tā jābūt.) Sabiedrības atbalsts jau ir tikai tik liels, cik valdība nolemj (pabalsts u.c.) Pārējie atbalsta, cik kurš var un grib.
skadidle skadudle your kid is now a nudle
feetus yeetus commit kid deletus
Bērnam ir jāmācās nevis jādomā un jānodarbojās ar seksu. Labāk kalt gudrību galvā, ņemt grāmatu rokās.
Tik jauki redzēt, ka komentāros ir pilns ar cilvēkiem, kuri neatbalsta abortus. Aborts ir slepkavība - pat ja bērns ir vēl ir "tikai šūnas". Šajās šūnās atrodas viss DNS: kāda būs matu, acu krāsa, cik garš vinš/viņa būs, kāds dzimums, kādas īpašības no mammas un tēta u.c. Vairāk atbalstam māmiņas, kuras ir izlēmušas netaisīt abortu, kaut arī, ir neapšūbāmi grūti audzināt bērnu tādā vecumā. Lielisks piemērs visiem!
Mani vairs nav ko žēlot,bet tos bērnus, kas aug bez mīlestības,uzmanības un kas tiek nonāvēti abortos. Realītāte ir daudz skarbāka nekā dažiem šķiet,varu pastāstīt bezgala daudz citus trağiskākus dzīves stāstus par manējo. Salīdzinot ar citiem man vel ir paveicies. Bērnus ir jāaudzina,nevis tikai jārada.Tāpēc jau esam cilvēki,ka varam izdarīt šo saprātīgo lēmumu laist pasaulē mazuli un spriest vai varam viņam dot laiku,mīlestību,lai viņš varētu izaugt par veselu,laimīgu cilvēku.
Man žēl, ka Jums tāda negatīva pieredze, bet labā ziņa ir tā ka, ja Jums bija jāpiedzimst. Jūs esat šeit. Jums ir kāda misija, kas veicama! Nedomājiet, kā tas notika (Jūsu atnākšana šajā pasaulē), domājiet uz priekšu! Bet, kas attiecas uz puišu šantāžām pārtraukt attiecības - ja viņš nevar pagaidīt, tad nav vajadzīgs. Tas īstais pratīs arī gaidīt!
Katram sava pieredze. Es šajā pasaulē pieteicos izvarošanas rezultātā. Tēvs mani nav nekad redzējis,mammai tajā laikā mudināja abortu taisīt apkārt esošās sievietes,bet viņa izlēma paturēt mani,jo cerēja,ka tiks galā,bet netika un 3 gadu vecumā viņa atteicās no manis. Un arī man puisīs uzspieda intīmas attiecības,draudot pārtraukt attiecības ar mani,ja to nedarīšu.Tas ir pirmais ko puiši gaida no metenēm,bet kad jāuzņemas atbildība par sekām tad mūk,izvairās. Cik daudz vīrieši neatdzīst savus bērnus un nemaksā alimentus!? Tūkstošiem,miljoniem visā pasaulē. :-(
Cik zināms, puiši pietiekami labi zina, ka par vardarbību (uzspiestām dzimumattiecībām, ja meitene nevēlas) pienākas sods, iestājas kriminālatbildība. Tāpēc Jūsu komentārs nav precīzs - nemaz tik bieži puiši ar varu meitenes pārgulēt nespiež. Meitenes bieži pašas ir iniciatores.
Uzskatu,ka ar laikiem kādos dzīvojam nav nekāda sakara.Bērniem nav jānodarbojas ar pieaugušo lietām, kā redzams,tad nekādas kontracepcijas un aizsargāšanās metodes neaizsargā no negatīvām sekām.Un pats ļaunākais ko meitenei/sievietei ir jāpārdzīvo ir aborts,jeb bērna nonāvēšana,kas atstāj negatīvas emocionālas un fiziskas sekas uz mūžu. Manuprāt mums zēniem ir jāmāca cienīt meitenes,kad meitene nevēlas intīmas attiecībad tad zēniem ir jāciena un jāgaida nevis jāuzspiež. Intīmas attiecības tā ir atbildība vienam par otru,nevis ballīte kā reklamē reklāmās.Bez intīmām attiecībām ir daudz kas cits,kas satuvina cilvēkus un veido ciešas attiecības. Ir vērts gaidīt,īsto brīdi ar īsto cilvēku.
Piekrītu vecmātei. 04.03.2019. 21:16:10
Kāda sabojāta dzīve? Tad jau mēs katrs esam kādam sabojājuši dzīvi... Jūs ļoti precīzi rakstāt, ka viss ir jaunās māmiņas galvā. Nu, sanāca savādāk, vispirms būs jāaudzina mazais, un tad vēlāk visas izklaides un citas lietas, ko dara citi jaunieši tajā vecumā. Jaunajai māmiņai vienkārši ir uzreiz jāpārlec kādam vecuma posmam, un jāpiezemējas kādus 5-6-7 gadus vēlāk (it kā būtu vecāka), ātrāk jānobriest pieaugušā cilvēka dzīvei. Tas pats attiecas uz jauno tēvu. Un, kā abu jauno vecāku ģimenes spēs jauniešiem to palīdzēt iestāstīt, tā arī viss risināsies. Gan puiša, gan meitenes vecākiem jāpalīdz saviem lielajiem bērniem to saprast pēc iespējas ātrāk. Labi, ja vecāki var kaut drusku sākumā finansiāli palīdzēt, vai kādu reizīti mazo pieskatīt. Bet, tas jau ir tāpat kā gadījumā, ja jaunajiem vecākiem ir vairāk gadu (nevis padsmitnieki).
Tā nav sabojāta dzīve,vai nākotne viss noslēpums ir topošās māmiņas galvā kā viņa to ir iztēlojusies un vai saprot notiekošo,kā arī protams kāds atbalsts nāk no vecākiem kā arī no bērna tēva un viņa ģimenes ja viņš ir nepilngaīgs ,jo visas šīs personas ir par to atbildīgas ,kāda būs nākotne gan pārim,gan gaidāmajam mazulim:)
mana klase meitene bija stāvoklī 12 bet vecāki to nezināja karsta duša un viss jaunatne
Sliktais berns 26.02.2019. 18:50:19
Man piedzima bērniņš 11. klasē, bija 17. Mana dzīve nebūt nav sabojāta, pateicoties pareizam atbalstam no manas mammas puses un bērna tēva puses. Tā tikai izvērtās nedaudz savādāka kā skola-augstskola-laulības-bērni.
Te iet runa par meiteni no Liepajas 15. vidusskolas. ..?
Pirms 2 gadiem 7ās klases skolniece rudenī uzzināja, ka ir stāvoklī. Beidzās viss ar abortu. Situācija traģiska! Varbūt pagaidām bērns neapzinās, ko sadarījis, bet kad būs pieaugusi sieviete, apzināsies savu rīcību. Nesakiet, ka dzīve nav sačakarēta. Un tā starpcitu, kurš veda meiteni pie ārstiem uz apskatēm un analīzēm, organizēja tikšanos ar psihologiem, izrādīja atbalstu? Klases audzinātāja nevis pašas meitenes ģimene. Ģimene pateica, ka mēs parakstīsim visu, ko vajag, bet mums visiem ir darbs. Netiekam ar viņu galā un nav laika, lai ar viņas izgājieniem cīnīties.
vajag bērnus nodarbināt ārpus skolas dažādos viņu interesējošos pulciņos, tad nebūs laika domāt par pieaugušo spēlītēm.
traki traki bet nu ko vairs MŪSDIENU LAIKS :(
Janai ir 14 gadi
Man skolā iet viena meitena Jana kurai ir 14 bet jau 2gadiigs beerns Nezinu ko tie vecaaki domaaja
Pieaugušo spēlēm , pieauguša cilvēka atbildību, bet tā nenotiek! Žēl, ka daļa dzīvo instinktu līmenī !
>>.skolotāja 13.02.2019. 15:49:33 14.02.2019. 16:54:16
Mamma "drusciņ" pārspīlēja, lai meita labāk uztvertu, un būtu apzinīga un atbildīga. Mammai piedodami! Nebija pusaudžu aborti ierasta lieta. Un, ja arī kādai bija, tad tuvāk pilngadībai, jo skola bija jābeidz.
Es tiešām nesaprotu, kā mūsdienās kāda var palikt stāvoklī negribēti, ja skolā jau no pamatskolas sākuma- 5., 6. ?- to vien dara kā runā par intīmām lietām. Prezervatīvi- pilni veikali, informācijas gūzma- kādas problēmas? Mūsu laikos nekā nebija- ne zināšanu, jo vecāki par to nerunāja, ne pieejas aizsardzības līdzekļiem.
Man tikai 18 palika,vispar ne bija intīmā ,nu ka es zinu tagat meitenes dzivo ar intīmu no 13-14 gadiem,nu un par kontracepciju zin vairak nekā vecakie,kad socialaja tikla musu privat grupa 14-18 gadu meitenes,tur sakas par seksu ,14 gadu vecas meitenes jau lieto oralas kontaceptivus ,ta tieši jau un ir,musu 21 gadsimtā jau norma ka seks iet no 13-14 gadiem,jo ir propoganda!!
>skolotāja 13.02.2019. 15:49:33 13.02.2019. 23:25:29
Nu, nezinu gan. Kad biju slimnīcā ar iekaisumu, tad tur bija viena cietusi meitene, kurai bija aborts. Nodaļas personāls par to vien runāja - 16 gados aborts - šausmas! Tā bija ārkārtas situācija, nevis norma.
hm > skolotājai 13.02.2019. 23:22:40
Es domāju, ka agrāk bija lielākas problēmas ar izsargāšanos, mazāk informācijas, mazāk iespēju. Tagad jau agri zina daudz. Un, ja jau jaunie cilvēki plāno kopīgu nākotni, tad apsver arī alternatīvas vispārizglītojošai skolai, ja nu pēkšņi kontracepcija nenostrādā. Bet, ja jauneklis nejūtas tik nobriedis, lai uzturētu ģimeni, tad labāk nogaidīt.
Vecs teikums "Mūsu laikos tā nebija"... Ha, ha! Mana mamma pirms 50 un 40 gadiem strādāja par ārsti ginekoloģijā, un pusaudžu aborti bija ierasta lieta. Tajā laikā par to skaļi nerunāja, baidījās. Tagad pozitīvi, ka attieksme ir mainījusies un meitenes neizšķiras par jaunās dzīvības likvidāciju tik bieži, kā toreiz.
Kādreizējā skolniece 12.02.2019. 15:49:15
Kad es biju pusaudžu vecumā, man nebija vecāku, kas ar mani nemitīgi runājas. Vecāki bija aizņemti, un tādu ciešu kontaktu nebija arī ar mammu, bet to, ka no dzimumattiecībām var rasties mazulis (arī pirmajā reizē), to man kaut kā bija iemācījuši. Zināju ļoti labi - ja gribu mācīties skolā, tad tas ir jāatceras. Nez, vai tagad to fakta iespējamību kāds ir atcēlis?
Līviņ, saulīt, lūdzu esi pieklājīga :)
Bērniem bērni nav nekāda laime, lai ko te psihologi filozofētu! Ar situāciju, protams, var tikt kaut kā galā. Bet tā noteikti nav nekāda super laime. Ir naivi uzskatīt, ka dzīves iespējas netiek šādi bojātas.
Līva J. 4.c 07.02.2019. 18:03:23
Tev viss kārtībā? "lil zane"
Aivai un Solvitai! 07.02.2019. 16:07:33
Jūsu laikos jau viss bija savādāk. Vienreiz apdomājiet un attopieties,ka tagad ir mūsdienas!!!!
Konstantīns Petrovičs 07.02.2019. 16:04:28
Manam dēlam tikai 10 gadi, un tu padomā.. jau izmanto tinderi. P.s. Ļoti atvainojos par rakstības/Gramatikas kļūdām, tomēr vairs nav tie jaunības gadi un redze arī vairs nav tā labākā.
yoyoyo, viss chillinā
Man tikai sešdesmit gadu, bet jau mazmazbērni!
Mūs laikos tā nebija!
Sveikas,Zigrīda un Aiva! Nav jau tik traki!Mūsdienās tas ir normāli!!!
Pilnīgi piekrītu Aivai!
vai, kāda jaunatne

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.