Lietotājvārds
Parole
kikirikikusumi 22.03.2019. 15:24:20
kartupelis
Jūs palīdzat VIENAM BĒRNAM. Bet skolā skolotājam tādu ir tuvu 30!!!!!! Tad algojiet privātskolotāju. Un beidziet vainot skolotājus! Bet apskatiet satndartus un klašu piepildījumus!
Uz pirmo klasi bērni atnāk un pirmo pusgadu mācās to pašu, ko mācījās bērnudārzā. Tālākais mācību darbs atkarīgs no skolotāja. 3. un 6. klases diagnosticējošie darbi vairāk ir skolotāja mācību prasmju pārbaudei. Par sava bērna klases skolotājiem varu teikt to labāko.
Pirmajā klasē latviešu valoda domāta bērniem, kuri ļoti labi lasa. Kaut gan izglītības standarts nosaka, ka bērnam jāmāk tikai lasīt īsi vārdi. Divkosība standartos. Somijā ir noteikts, ka bērni uz pirmo klasi atnāk nelasoši, tas visi kopā mācās. Mums viss atkarīgs no vecāku spējām ar bērnu mācīties vai algot privātskolotāju. Nedod dievs, ka bērns ir kautrīgs vai bailīgs pirmajā klasē.
Es uzskatu ,ka nesekmīgi skolēni parāda,ka skolotājam vajag piestrādāt ar tiem bērniem vairāk ....programmas grūtas un uzdod nereāli daudz projektu un mājas darbu...
Ai, ai, ai! Tik nelielā komentārā tik daudz pareizrakstības kļūdu!
Iznācis jums divkosis - skolā to vien dara, kā blēņojas (maigi teikts), bet mājās eņģelītis! Mierinājums jums - jūsējais nav vienīgais tāds.
Musu skola strada tikai ar teicamniekiem.bet ja tev iet sliktak nu tad ta ir vina problema un ka var nebut nesekmigs,gribi macies negribi nemacies,luk kada skolotaju attieksme.
manos mācību priekšmetos ir tā: ja skolēns stundā klausās, darbojās līdzi, uzdod jautājumus par to, ko nesaprot, tad ar vērtējumiem nav problēmu. Ja grozās, stundā lieto telefonu, raksta īsziņas, spēlē spēlītes, grozās, sarunājās, neklausās un atsakās strādāt, tad nekas sekmīgs nav. Vecāki, lūdzu nāciet uz skolu un varbūt pat sarunājiet ar skolotāju, lai ļauj pavērot savu bērnu stundā, jo tas, ko stāsta bērns un tas kas stundā notiek patiesībā, var atšķirties par 100% . Neuzķeraties uz tikai bērna viedokli! Bērns darīs visu, lai attaisnotu sevi un savas neizdarības!
Veicu eksperimentu- I semestrī palīdzēju bērnam mācībās- vidējā atzīme gandrīz 8, II semestrī nepalīdzu- galvenos priekšmetos gandrīz nesekmīgs! Par kādu algas palielināšanu pedagogiem var būt runa? Izsmiekls- visu laiku tik liek rakstīt pārbaudes darbus, lai vecāki vai privātskolotāji māca! Katru dienu kaut ko pārbauda, bet kad mācīs?
Bērna nesekmība pārsvarā ir saistīta ar 2 lietām- nevar atļauties privātskolotāju vai vecāki neprot paskaidrot vielu. Mans bērns mācās Jelgavas 4. sākumskolā 6. klasē- lielai daļai bērnu klasē ir privātskolotāji.
Skolā vispr s***
Latv_val_diag_6 23.02.2019. 19:26:58
Ļoti gribētos, lai šī darba sastādītāji painteresētos, cik vecs ir 6.klases skolēns un kādas ir latviešu valodas standarta prasības, beidzot 6.klasi. Uz dažiem uzdevumiem es arī "uzkāros".
Diagnosticējošais darbs latviešu valodā domāts lai ,gan tu ,gan skolotāji varētu saprast cik esi gudrs!!! Man 81,91 procents.
Kurš nesajēga sastādījis 6. klases darbu latviešu valodā....Tas ir ārprāts!!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.