Lietotājvārds
Parole
Ir viena skola kur ir aptrakušas skolotājas
Dramatisks pedagogu trūkums - skat. tiepat e-klasē. Visi un visas, kas zina, kā vajag strādāt skolā - Jums ir lieliska iespēja reālā, radošā, pašatdeves pilnā darbā apliecināt savas prasmes. Uz priekšu! Lai veicas! Lai gandarījums par paveikto!
tagad valstij nemaz nav vajadzīgi gudri bērni / gudri pieaugušie / gudri pircēji un vēlētaji. tagad tik vajag ganāmpulks, kuru viegli vest, vadīt un kuram ir viegli iesmērēt visādus s**dus. tapēc arī viss šis cirks notiek. pie tam krievvalodīgajiem bērniem ir 3reiz grūtāk mācīties, jo mācības nenotiek dzimtajā valodā. atzīmēm nav nozīmes - "lai cieš!" (C)
bērni nedrikst sedet ilgi dotorā
viliumsons ir vainigs vins ir slikts skolotais….vikulii
vidusskolēns 16.04.2019. 19:13:03
Rakstīts, ka "bērns pats to nespēs". Sasmējos. Kurš tad spēs? Mazs stāstiņš. 1. semestrī kādā priekšmetā vidējā bija 8, taču pašlaik, 2. semestrī, vidējā ir nv, proti, nav neviena darba. Tagad vairākas dienas jau pildu darbus, lai varētu iegūt labu atzīmi, kaut gan paliks 2 nv. Man nav neviens, kas palīdz un nevajag arī. Dabūšu vidējo 8 ar 2 nv, 2.sem. būs 6, gadā 7, normāli. Jūs paši neziniet, uz ko bērni ir spējīgi, ļaujiet viņiem kļūdīties, lai paši var mācīties no kļūdām. Atzīmes ir svarīgas tikai tajos gados, kuros beidzas priekšmets, kas iet uz atestāta. Tās ir tikai manas domas, varat piekrist, varat nepiekrist, gluži vienalga, taču ceru kāds ieguva kaut ko no šī komentāra. :)
Mans bērns mācās 5.kl.par skolotājiem nesūdzos,tomēr katrā klasē daudz bērnu,nav viegli.Problēma ir programmās,slodze liela,pārbaudes darbi katru otro stundu īsti neapgūstot vielu.Bez palīdzības mācīties bērnam ir grūti,iespējams jau 6 un 7 klasē es nevarēšu palīdzēt,būs vajadzīgs privātskolotājs,un ne tikai vienā jomā,vairākās.
Mums skolotaja ir vainiga.mes iesakam jaunau temu nakosaja diena pastavigais darbs
>Zulu 28.03.2019. 17:26:09 01.04.2019. 20:45:37
Nu, tā ir sportā (vismaz pirms kāda laika bija daudzās skolās).
Kurš tad nezin - skola taču nav lai tajā mācītos. Tā pastāv tāpēc, lai pēc tam, kad vecāki savam bērnam būs visu iemācījuši, skolotājs varētu novērtēt vecāku pedagoģisko prasmju līmeni...
Skolotajs ir daba 27.03.2019. 19:27:43
Nesekmigs ir slikts vards es teiktu :pacenties vairak un izdosies!
Savācam 6 Patīk un 9 Nepatīk. Ja kāds uzspiež 10to Nepatīk vai 7to Patīk, ej spēlē Minecraft :o
bekars un oi 24.03.2019. 15:37:46
Pa kuru laiku, Saulīt, piestrādāt? Standartus un programmas sastāda mūsu gudrās IZM darboņi, apstiprina. Skolotāji ir izpildītāji. Standarts jāpilda! Piestrādā arī. Kāpēc skolotājiem jāsēž ārpus sava darba laika? Veikalus slēdz tad, kad beidzas darba laiks. Dome beidz darbu plkst.17.00 (ja ne agrāk!!) Skolotājiem nez kāpēc jāstrādā ārpus sava darba laika. Un strādā arī. Kad tas beigsies?
kikirikikusumi 22.03.2019. 15:24:20
kartupelis
Jūs palīdzat VIENAM BĒRNAM. Bet skolā skolotājam tādu ir tuvu 30!!!!!! Tad algojiet privātskolotāju. Un beidziet vainot skolotājus! Bet apskatiet satndartus un klašu piepildījumus!
Uz pirmo klasi bērni atnāk un pirmo pusgadu mācās to pašu, ko mācījās bērnudārzā. Tālākais mācību darbs atkarīgs no skolotāja. 3. un 6. klases diagnosticējošie darbi vairāk ir skolotāja mācību prasmju pārbaudei. Par sava bērna klases skolotājiem varu teikt to labāko.
Pirmajā klasē latviešu valoda domāta bērniem, kuri ļoti labi lasa. Kaut gan izglītības standarts nosaka, ka bērnam jāmāk tikai lasīt īsi vārdi. Divkosība standartos. Somijā ir noteikts, ka bērni uz pirmo klasi atnāk nelasoši, tas visi kopā mācās. Mums viss atkarīgs no vecāku spējām ar bērnu mācīties vai algot privātskolotāju. Nedod dievs, ka bērns ir kautrīgs vai bailīgs pirmajā klasē.
Es uzskatu ,ka nesekmīgi skolēni parāda,ka skolotājam vajag piestrādāt ar tiem bērniem vairāk ....programmas grūtas un uzdod nereāli daudz projektu un mājas darbu...
Ai, ai, ai! Tik nelielā komentārā tik daudz pareizrakstības kļūdu!
Iznācis jums divkosis - skolā to vien dara, kā blēņojas (maigi teikts), bet mājās eņģelītis! Mierinājums jums - jūsējais nav vienīgais tāds.
Musu skola strada tikai ar teicamniekiem.bet ja tev iet sliktak nu tad ta ir vina problema un ka var nebut nesekmigs,gribi macies negribi nemacies,luk kada skolotaju attieksme.
manos mācību priekšmetos ir tā: ja skolēns stundā klausās, darbojās līdzi, uzdod jautājumus par to, ko nesaprot, tad ar vērtējumiem nav problēmu. Ja grozās, stundā lieto telefonu, raksta īsziņas, spēlē spēlītes, grozās, sarunājās, neklausās un atsakās strādāt, tad nekas sekmīgs nav. Vecāki, lūdzu nāciet uz skolu un varbūt pat sarunājiet ar skolotāju, lai ļauj pavērot savu bērnu stundā, jo tas, ko stāsta bērns un tas kas stundā notiek patiesībā, var atšķirties par 100% . Neuzķeraties uz tikai bērna viedokli! Bērns darīs visu, lai attaisnotu sevi un savas neizdarības!
Veicu eksperimentu- I semestrī palīdzēju bērnam mācībās- vidējā atzīme gandrīz 8, II semestrī nepalīdzu- galvenos priekšmetos gandrīz nesekmīgs! Par kādu algas palielināšanu pedagogiem var būt runa? Izsmiekls- visu laiku tik liek rakstīt pārbaudes darbus, lai vecāki vai privātskolotāji māca! Katru dienu kaut ko pārbauda, bet kad mācīs?
Bērna nesekmība pārsvarā ir saistīta ar 2 lietām- nevar atļauties privātskolotāju vai vecāki neprot paskaidrot vielu. Mans bērns mācās Jelgavas 4. sākumskolā 6. klasē- lielai daļai bērnu klasē ir privātskolotāji.
Skolā vispr s***
Latv_val_diag_6 23.02.2019. 19:26:58
Ļoti gribētos, lai šī darba sastādītāji painteresētos, cik vecs ir 6.klases skolēns un kādas ir latviešu valodas standarta prasības, beidzot 6.klasi. Uz dažiem uzdevumiem es arī "uzkāros".
Diagnosticējošais darbs latviešu valodā domāts lai ,gan tu ,gan skolotāji varētu saprast cik esi gudrs!!! Man 81,91 procents.
Kurš nesajēga sastādījis 6. klases darbu latviešu valodā....Tas ir ārprāts!!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.