Lietotājvārds
Parole

Es ticu, ka tev izdosies

11.02.2019. 00:38
Irsim Lapsene 02.03.2019. 10:23:08
Pilnīgi piekrītu teiktajam. Tie, kuri izdomā citiem noteikumus, neko nejēdz no praktiskās puses. Darba apjoms, ko prasa no skolotāja ir milzīgs. Tā vietā būtu rūpējušies, lai skolotāji saņem šādas vērtīgas zināšanas katrā skolā, lai viņiem ir izpratne (daļai ir), kā pareizi strādāt ar klases disciplīnu, lai pašiem nav jāraud. Tur neder -tu man šitā, es tev tā, ak tu šitā, es tevi pie direktora. Tur vajag zināt, kā pareizi veidot attiecības ar klasi, lai pats neciestu no savas nepareizās rīcības. Un to var pastāstīt šādi psihologi. Žēl, ka viņu ir tik maz. Žēl, ka viņi nav pieejami katrai skolai.
Irsis Skabargai 01.03.2019. 13:15:40
Ja Skabargai būtu kaut kripatiņa priekšstata par to , cik daudz pienākumu uzgrūzts skolotājiem, tad varbūt nerakstītu tādas nejēdzības. Mani sāpina tas, ka Latvijā skolotāja tiesības, acis nepamirkšķinot, ignorē lielākā daļa sabiedrības - sākot ar valdību, beidzot ar izglītojamo, bet prasības ir ekstrēmi augstas. Ja reformas īstenotāji vēles, lai skolotājs raksta katram bērnam komentārus, tad uz katriem 2-3 skolotājiem, jāalgo sekretārs. Vienam cilvēkam šāds daba apjoms nav padarāms. Protams, akadēmiskajā jomā strādājošie plivinās pa mākoņiem un dzīvo teorijās, bet praktiķi - kanpi dvašo aiz pārslodzes.
Var piekrist rakstam, bet... Šādām teorijām jāiet roku rokā gan mājās, gan skolā. Mājās vecākiem "neatliek laika" samīļot , parunāt ar savu vienīgo bērnu.... Bet no skolotāja prasa uzrakstīt vai pateikt atgriezenisko saiti trīsdesmit bērniem.... Skumji.... Protams abās pusēs ir labie piemēri, mēs jau cenšamies.
Paldies psiholoģei. Esmu bijusi viņas vadītajās nodarbībās skola 2030 ietvaros. Tie bija ļoti noderīgi. Ieguvu daudz noderīgu padomu, ko reāli darbā izmantoju. Mums skolotājiem trūkst labu kursu un nodarbību par psiholoģiskajiem jautājumiem. Novēlu viņai apmācīt jaunos kolēģus, lai viņas idejas nodotu pēc iespējas vairāk skolotājiem
Labs raksts. Konkrēti un par lietu. Arī man kā mamai, šis raksts deva iespēju aizdomāties,ka es arī savu personīgo bērnu (dēlu) pozitīvas motivācijas vietā par daudz strostēju par to, kas viņam neizdodas latviešu valodā , bet aizmirstu, ka jāpaslavē ir arī par to, kas jau padodas un ko var izdarīt šajā priekšmetā.
Jāatzīst, ka raksts ir ļoti labs! Ja vien skolotāji ņemtu vērā labos ieteikumus...Diemžēl, visai bieži skolā nākas saskarties ar ne visai jauko realitāti - skolotāju vienaldzīgo attieksmi pret skolēniem un savu darbu, aizbildināšanos ar to, ka nav, kas strādā, un tāpēc, ko gribu, to daru.
Ja šo izlasītu un liktu lietā tas skolotājs, kurš savā bezspēcībā piegāž pilnu eklasi ar negatīvas uzvedības ierakstiem par bērnu uzvedību stundā, būtu skaisti.
Par "sviestu"to var uzskatīt tikai tāds, kas nekad nav saskāries ar problemātiskiem bērniem.
un tādiem sviestiem naudas pietiek, atšķirība no skolotāju algām, kāds taču to visu izdomāja un saņēma naudu par to, kauns!!!!!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.