Lietotājvārds
Parole
Labs raksts. Konkrēti un par lietu. Arī man kā mamai, šis raksts deva iespēju aizdomāties,ka es arī savu personīgo bērnu (dēlu) pozitīvas motivācijas vietā par daudz strostēju par to, kas viņam neizdodas latviešu valodā , bet aizmirstu, ka jāpaslavē ir arī par to, kas jau padodas un ko var izdarīt šajā priekšmetā.
Jāatzīst, ka raksts ir ļoti labs! Ja vien skolotāji ņemtu vērā labos ieteikumus...Diemžēl, visai bieži skolā nākas saskarties ar ne visai jauko realitāti - skolotāju vienaldzīgo attieksmi pret skolēniem un savu darbu, aizbildināšanos ar to, ka nav, kas strādā, un tāpēc, ko gribu, to daru.
Ja šo izlasītu un liktu lietā tas skolotājs, kurš savā bezspēcībā piegāž pilnu eklasi ar negatīvas uzvedības ierakstiem par bērnu uzvedību stundā, būtu skaisti.
Par "sviestu"to var uzskatīt tikai tāds, kas nekad nav saskāries ar problemātiskiem bērniem.
un tādiem sviestiem naudas pietiek, atšķirība no skolotāju algām, kāds taču to visu izdomāja un saņēma naudu par to, kauns!!!!!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.