Lietotājvārds
Parole
Ar šo laikam var tikt politikā.
Labi ka man tā nav.
Man tas patīk!
Ideāli
Pinīga degradācija ! Kāpēc tad jābrīnās , kas notiek Latvijā , ja tāda paaudze ar tādām metodēmtiek audzināta . Nesaprotu , ko tad skolotāji gaužas par mazo algu :)
smilshedajs 30.04.2019. 11:39:31
gatera prospekts gaida jus kuldigas tehnikuma tapesu limetaju barina lai varetu visai kuldigai izlimet smukas tapetes, nakamais kam keramies klat ir rimi un maximas apdare!
Es tīri piekrītu, nebūtu jau slikti likt sev atzīmes un grauzt sēmene stundas laikā. :-)
Jautājums vai skolēniem tiek skaidrots, kas ir vienādijumu sistēmes, kur ir saistība ar reālo dzīvi? Kur tās izmanto, kāpēc mums tās jāmācās? Kurā profesijā būs nepieciešamas - arhitektam, būvniekam, fiziķim, ķīmiķim? Man tas nav skaidrs, jo mācījos pēc vecās sistēmas.
es jūs visiem ieliku laik bet pašais galvenais es jūs mīlu
Es tikai nesaprotu, kur atrast tam laiku? Es knapi paspēju "izņemt" visas tēmas.
Es gan tīri labi atbalstu ideju kā tādu. Vienīgi es to izmantotu atsevišķās stundās. Ir vērts pamēģināt!
Bet ja bērni jau skaita savu punktus kopā un saņēma vērtējumu, var atgadīties ka citi bērni saņēma 3 balles un speciāli pielika vēl +punktus un saņēma 5 balles? Es ceru ka skolotāja pārbauda vai bērni dara godīgi.
Piekrītu visam, viss jaunais patīk, rotaļāties interesanti un tml.! Rezultāts ir eksāmens vai DD, un tad esam s... iekšā!
Paldies, mīļie! Saviem draugiem salieku labas atszīmes, ienaidniekiem - sliktas. Stundā varu nemācīties, jo ir jādara skolotāja darbs. Bet maksā par to skolotājam. Drīz pāriesim uz bezpilota, tas ir bezskolotāja, skolām?
Njam... Tās jau ir mūsdienu cilvēciskās vērtības- dzīvot pēc cipara($$$)- nevienam jau vairs kāda cita ciešanas un kas cits bez cipara jau neinteresē.
Man jau, protams, patīk palasīt, kā pieaugušie komentāros gudrojas, bet runa, galu galā, ir par mums-skolēniem. Būt gudram ar šo izglītības sistēmu ir ļoti grūti. Es nerunāju par gudrību kā tādu, bet gan par psiholoģisko ietekmi. Man ir padsmit priekšmeti, kuros es jūku prātā cipara dēļ! Es mācos cipara dēļ! Es 9 gadus dzīvoju nepārtrauktā stresā cipara dēļ! Mums ir izskalotas smadzenes, ka šie cipari kontrolēs visu mūsu dzīvi. Un es vairs nevaru sev ieskaidrot pretējo, es vairs nemāku mācīties vidēji. Man vajag tikai labu atzīmi, jo citādi es nobrucināšu visu labo priekštatu par sevi. Personība<vērtējums. Skumji.
Un tiešām kāpēc tik daudz kritikas? Protams, ka esošajā formā šim lielas jēgas nav, bet vai tiešām 10 krustu ievilkšana darīs vairāk ļauna un patērēs vairāk tintes un papīra, kā ,piemēram, eseja, entās konsultācijas, privātskolotāji, nesekmība, atvainojiet, bet nākotnes bezpajumtnieki un mūsu tik mīļās tēvijas ekonomikas un kultūras graušana?
Sagatavošu atgādni par tēmu, hmm, tu nedomāji špikeri?
Dorogoj repetitor! Idite v školu, gde v klasse 30 detej, a ne zanimajtesj repetitervsvom s odnim rebjonkom! Pokažite vdele, kak nado rabotatj! I vy budete v tope! Izviņite! "Šolkovyj umnik"
Par pārmaiņām izglītībā 17.03.2019. 18:26:25
Interesanti, kāds ir komentētāju mērķis? Patiesībā lielākā daļa žultaino komentāru parāda mūsu sabiedrības lielāko problēmu- neiedziļinājos, bet viedoklis ir. Kas nozīmē, ka Latvijas izglītības sistēmā pārmaiņas notiks ļoti lēni, jo visus, kas mēģina darīt citādi- rosina skolēnus iedziļināties uz domāt, reflektē par savu darbu, meklē risinājumus kā to uzlabot- nekavējoties jānolinčo! Tas jums sanāk lieliski, cienītie (?!)! Protams, protams, labāk lai skolās strādā ar vecajām metodēm (tāfele, krīts, burtnīcas), pārbaudīta vērtība, vai ne? Jautājums- cik ilgi? Tomēr taisnības labad jāsaka, ka, kamēr skolās skolotāji neliks bērniem pašiem domāt un darīt, tikmēr privātskolotājiem darba būs daudz. Jo tā taču ir ērtāk- individuāls darbs vienmēr dos augstākus rezultātus, īpaši tad, ja par to ģimene maksā bargu naudu. Es saviem bērniem vēlos tieši tādus skolotājus, kas liek domāt, iedziļināties un meklēt risinājumus. Arī izvērtēt savu darbu. Esmu par pārmaiņām izglītībā, ceru, ka Skola2030 komandai izdosies tās panākt. Interesanti, cik motivēti mācīties ikdienā ir bērni vecākiem, kuri tik nicīgi publiski izsakās par skolu un skolotājiem? Atbildi negaidu, retorisks jautājums.
Репетитор по математике. 16.03.2019. 10:34:28
Все это можно делать иногда. Время на уроке и так мало, и надо его тратить по делу, а не на ерунду. Больше надо уделять внимания проверке тетрадей. Показывать детям что они сделали не правильно, как надо делать правильно.Учить оформлению заданий в тетрадке. (Вы посмотрите на записи в тетрадях детей! Это же ужас!) Надо делать работу над ошибками. Проверять работы САМОМУ учителю, а не ученикам. Ой, извините, но наболело....
Репетитор по математике. 16.03.2019. 10:13:48
Добрый день! Я работаю репетитором с детьми которые учатся в этой школе. Извините, но это безобразие! Ошибки не исправлены, работа над ошибками не сделана. Дети не знают элементарных вещей!Я могу написать об этом целую статью... Так работать нельзя! Такие уроки может вести любой встречный человек с улицы! Зачем тогда учителю платить зарплату??? Зато большое спасибо учителям, так как нам репетиторам есть постоянная работа. И будет всегда!
atvainojiet...matemātika neparedz pozitīvas emocijas, bet gan loģisko domāšanu un izpratni par tēmu, ko bērns eksāmenā darīs ar pozitīvām emocijām, padomājiet loģiski!
Tas ir intresanti!Bērniem ir iespēja iejusties skolotāju lomā!Manam bērnam ar tas patīk,ka varēja paši pārbaudīt savus darbus.Daudz pozitīvu emociju.
tajā skolā 9.klasē 13 jaunieši no kuriem daļai jāapmeklē privātstundas matemātikā, jo stundā darot bezjēdzīgas lietas neatliek laika individuālajam un izskaidrojošajam darbam! ...un vispār daudzi veiksmes stāsti tikai uz papīra, jo papīrs pacieš visu!
Kaut mūsu skolā tā būtu!
Ideja ir pat ļoti laba, protams, tas viss prasa laiku, lai sagatavotos, bet izvēloties skolotāja profesiju bija jārēķinās, ka stundām ir jāgatavojas. Nav jau brīnums, ka skolēniem nav motivācijas strādāt, ja priekšā stāv tik pat nemotivēts skolotājs. Tāpat darba devējam neinteresē arī tas, kāds vērtējums kura bija beidzot 8. klasi, taču prasme sevi novērtēt, apzināties stiprās un vājās puses, zināt, ko darīt, lai sevi pilnveidotu, tas gan ir noderīgi. Daža laba skolotāja var visu stundu par saviem kaķiem nopļāpāt, tad kāpēc gan to laiku nevarētu veltīt pašvērtējumam? Viss jau vienmēr nedarbosies, bet kāpēc nepamēģināt?
Ученик 03.03.2019. 18:45:13
Ага. Круто! А смысл тогда в оценках?
Ārprāts! Skolotājs gatavo tabulu. Bērni kait ko formāli ieraksta, nu tādā stilā kā - vairāk gatavošos, labāk strādāšu. Un visi "laimīgi".
Tiešām Pierīgā ir klases ar 13 bērniem? Tad jau tā skola nav "rentabla" un ir jāpievieno citai. Pēc Reira teiktā tas nestu milzu labumu, ja Rīgā un Pierīgā būtu visas klases ar 30 skolēniem. Protams - sarkasms.
Nu jā, nu jā - tērēsim tik stundu laiku muļķībām, jauno vielu lai māca privātskolotāji.
skolotāja >evai 27.02.2019. 15:01:14
KBJ, kas bija jāpierāda. Vēl tikai neuzzināju, cik % ar kodu un cik maksā par gatavošanos?
eva < skolotājai 27.02.2019. 11:20:38
Viņiem skolā ir 200 skolēnu, klasēs no 13 - 24 skolēniem
Viss būtu labi, tikai būtu interesanti uzzināt, cik skolēnu ir klasē, cik no viņiem ar kodu un cik ilgs laiks skolotājam tiek apmaksāts šādu papildmateriālu izstādei. Jautāju tāpēc, ka man klasē 30 skolēnu, no tiem 4 - ar kodu, bet stundas sagatavošanai vidēji apmaksātas 48 sekundes, un diez vai tādā laikā ko šādu spētu sagatavot...
Inga, prieks par Tevi. Metode laba, pielietojama. Šis ir viens no veidiem, lai strādātu ar sevi.
Interesanti. Tā turpinot būtu labi redzēt, ko iesāks, piemēram, potenciālais darba devējs ar tādu kadru, kurš prot to un to. Kā darba devējs izsvērs vai ar šo kadru ir vērts kaut ko pasākt vai ne? Kaut kā nav manīta darba devēju apmācība, ko iesākt ar šādu vērtējumu. Hm, un būtu skaisti, ja darbā pats sevi novērtētu ar atalgojumu kāds šķiet derīgs. pagaidām gluži tā nav reālajā dzīvē .

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.