Lietotājvārds
Parole
Iespējams, žurnālista dēļ, bet jūtos notērējusi laiku - neko svarīgu jau tā arī nepateicāt. Kā jau lielākā daļa pedagogu - mums viss ideāli, process notiek, esam labākie, strādājam utt.
Kad beidzu Rīgas 69.vsk. , tur mācījās 1200 skolēnu. .. savus pedagogus (tajos priekšmetos, kas mani interesēja) atceros kā īpašas personības - ķīmijas, ģeogrāfijas, vēstures, vizuālās mākslas, literatūras pedagogi bija ļoti labi, tā tiešām bija labākā skola apkaimē, Ziemeļvalstu ģimnāzija nevilka līdz, bija tikko atvērta.
Pati šobrīd mācos Rīgas 69.vidusskolā un redzu, ka skola aug un pilnveidojas gan pēc izskata, gan vispārīgi. Nepiekrītu Daces komentāram par to, ka pamatskola ir zem katras kritikas. Skolotāji ir ļoti pretimnākoši, izpalīdzīgi un spēj saprast skolēnus. Tā kā esam mazā sastāvā skolā, mēs visi viens otru pazīstam un labi komunicējam, tāpēc arī varam sadarboties. Ļoti žēl, ka visdrīzāk neizveidosies 10.klase, jo 9.klasē ir maz skolēnu, bet cerēsim uz nākamajiem, varbūt viņi palīdzēs.
69.vidusskolā ir ļoti laba sākumskola ar zinošām skolotājām. Pamatskola ir zem katras kritikas. Tāpēc bērni un viņu vecāki vēlas pāriet uz citu skolu.
Ļoti labi
Man bija netieša saikne ar 69. vidusskolu pirms gadiem 30. Tajā laikā šī skaitījās viena no prestižajām Imantas skolām. Tas bija Arbidāna laikā. Un pēc tam kaut kādas nemākulības vadības rezultātā skola sāka " velties" uz leju, Tagad vecāki izvēlas citas skolas. Kas notika, nezinu. Bet Jums ir tā iespēja skolu pacelt... Lai izdodas.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.