Lietotājvārds
Parole
pēdējais bastions 04.12.2019. 08:30:19
"Sistēmas nepilnības darbā ar t.s. grūtajiem bērniem nereti gulstas tieši uz skolotāju pleciem, neraugoties uz to, ka patiesībā būtu jāpiesaista psihologs, psihiatrs vai pat policists darbam ne tikai ar skolēnu, bet arī ar viņa ģimeni. Tam trūkst resursu, un šķiet, ka arī atbildīgie dienesti, piemēram, to, ka skolēns pamatskolas vecumā neapmeklē skolu vai regulāri vardarbīgi izturas pret skolasbiedriem vai pedagogiem, neuzskata par primāri risināmu problēmu vai arī viņiem nav nepieciešamo instrumentu, taču šī jau ir likumdošanas problēma un jārisina valstiskā līmenī." Žēl gan, ka tas ir sauciens mežā! Politiķi un ierēdniecība šajā mežā sen jau nedzīvo! Ja valsts vara un sabiedrība nesapratīs, ka nepieciešami instrumenti cīņai ar nekauņām un nesaprātīgiem vecākiem, tad nekādas kompetences neglābs nākotnes sabiedrību no neadekvātiem pilsoņiem un pedagogus no uzturēšanās slimnīcās.
bērni priecīgi, skolotāji laimīgi, nekas nav jādara, jautri pavadam laiku ar minimālo pievienoto vērtību, bet visiem ir interesanti
Pa kuru laiku lai mācās lasīt, rakstīt, rēķināt?
Laikam jau muļķe 13.07.2019. 09:59:32
"...plašākas iespējas bērniem darboties pašiem" - kārtējais murgs!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.