Lietotājvārds
Parole
Vai jums ir nepieciešams aizdevums? Vai jums ir finanšu krīze vai jums ir nepieciešama nauda, lai sāktu savu biznesu? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nokārtotu savu parādu vai samaksātu rēķinus vai uzsāktu jauku biznesu? Jums ir zems kredīta rādītājs, un jums ir grūti iegūt kapitāla aizdevumu no vietējām bankām un citām finanšu iestādēm? Šeit ir jūsu iespēja saņemt aizdevumu no mūsu organizācijas. Mēs piedāvājam aizdevumus privātpersonām tālāk minētajiem mērķiem un vēl daudz vairāk. Individuālais aizdevums, uzņēmējdarbības paplašināšana, uzņēmējdarbības uzsākšana, izglītība, parāda konsolidācija, cieto naudas aizdevumi. Mēs piedāvājam aizdevumu ar zemu procentu likmi 3% apmērā. Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: creditcompa@hotmail.com
Tukšs reklāmrakstiņš... Acīmredzot trūkst mācīties gribētāju.
Nekas īpašs tajā skolā nav, nekādi pedagoģijas celmlauži tur nav saskatāmi, savukārt skola gan var lepoties ar apkrāptiem vecākiem un skolotājiem. Zane - ja tavs finansiālais stāvoklis beidzot ir stabilizējies, tad varbūt izmaksāsi man algu, ko likumīgi nopelnīju, bet tu nelikumīgi neizmaksāji?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.