Lietotājvārds
Parole
Kāda jēga runāt par šādu jautājumu valstī, kur izglītības sistēma ir balstīta uz padomjlaika likumiem??? Stundu skaits mēnesī un viss. Viss pa vecam. Māca komunistu domāšanu nu jau esošajā kapitālismā. Neciena mūs un mēs necienam jūs. Tāda valsts sistēmā dzīvojam.
Skolotāja,Dace 07.10.2019. 10:05:49
Tas tapēc ka bērnus ļoti ,mil
Nu pasakiet man, lūdzu. Kāpēc viņi vispār izrauj savus bērnus no ierastās vides un velk atpakaļ uz LV ? Vai tiešām domā ka šeit bērniem būs labāk ? Iet tur dārziņā, citreiz pat pabeigt dažas klases un tad hop! vecākiem iešaujas prātā forša doma, a neatbraukt mums atpakaļ ? Nu nebūs te bērnam labāk! Viņam jau citi zināšanas pamati ir ielikti. Nevajag spīdzināt.
Reemigrante 18.09.2019. 12:21:46
....bet varbūt problēmas ir vecākos,kas ,dzīvojot ārpus LV,neparūpējas par valodas mācīšanu saviem bērniem? Atbraucu pati no tālas zemes ar meitu,kas sāka iet LV 5.klasē.Kā mācījās labi tur,tāpat turpināja Latvijā.Pie tā piestrādājām,labi prata lasīt un rakstīt arī latviski jau no bērnu dienām.Nekādu problēmu. Varbūt visu nevajadzētu novelt uz skolām?
Emigrantu bērnu vecāki tiešām par savu bērnu nākotni augstāk tur dzimtenes mīlestību, jo , būsim atklāti - Latvijā tiem bērniem nākotnes nav!
Vai tad reemigrējoš bērns ir tomēr svarīgaks , un lielākas tiesības kā jau Latvijā dzīvojošam bernam ?
Tie ir latvieši?? 04.09.2019. 09:02:40
Ja tie ir LATVIEŠU cilvēki, vai tiešām viņi ārzemēs ar saviem bērniem sarunājas angliski, vai vāciski?? Vai latvieši saviem bērniem nevar iemācīt latviešu valodu?????
vai tomēr visas skolas ir ieinteresētas??? 03.09.2019. 13:49:39
Diemžēl, kāda no Rīgas lielajām skolām, nav gatava (varbūt ir mainījusi nostāju kopš 2016/2017 m.g), vai pat teiktu neieinteresēta šādā programmā. Uz maniem jautājumiem, lūgumiem, saņēmu tikai - mammīt viss būs kārtībā... otrajā pusgadā nekas nebija kārtībā, skola sāka man prasīt ko darīsim? Asaras izlietas, sviedri iztecināti, nervi bija beigti ne tikai man, bet galvenokārt bērnam, kurš ar cerībām gribēja uzsākt 1.klasi. Protams, bērns netika pārcelts, jo netika līdzi mācību vielai dēļ valodas. Nomainījām skolu uz mazāku, turpat Rīgā un pie pirmās sarunas ar skolas vadību un topošu klases audzinātāju, sajutu cik gan tā lielā skola bija nihilistiska attiecībā uz manu bērnu, varbūt tajā skolā vēl ir kādas problēmas, nemācēšu spriest, varu teikt tikai par mums un manu bērnu un šo situāciju par iespējām saņemt reemigrantu programmu. Mazai skolai, kura ir pakļauta apvienošanai un reorganizācijai, viss ir priekš bērna, skolēna, arī reemigrantu bērnu programma nebija nekas svešs un nesaprotams. Vēlreiz gājām 1.klasē, bet ar jau šo programmu un citu skolas un skolotājas attieksmi, bērns ir atguvis pārliecību saviem spēkiem, prasmēm. Līdz ar to es gribu teikt, ka vai skolas pašas ir gatavas un VĒLAS strādāt, nevis nosēdēt savas stundas un mocīt bērnus un viņu vecākus, neieinteresējot mācīties, apgūt ko jaunu.
Ja klasē ir kāds bērns no Īrijas, kāds no LB, kāds no Vācijas vai Dānijas, tad skolotājam ir "vāks". Un tikai cerēt uz skolas vadības labvēlību, ka piemetīs kādu piemaksu par papildus darbu
Tikai skolēnam - normālajam nekad nekas nepienākas, tikai noskatīties kā učenes krāmējas ar sniegpārsliņām, emigrantiem un palaidņiem
EN reemigration LV reemigrācija RU реэмиграция DE Reemigration FR réémigration Definīcija: Emigrantu (izceļotāju) atgriešanās dzimtenē, agrākās dzīvesvietās.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.