Lietotājvārds
Parole
atbildot uz vaine 11.10.2019. 10:37:16
protams, jāiepazīst pasaule! Tikai PU nav nekāda sakara ar profesionālo pilnveidi vai līderu radīšanu. Un Elitai ar to visu vēl mazāks sakars :)
Ir vērts skolēniem rādīt dažādus cilvēkus, arī savdabjus, lai dienišķā pelēcība negūst virsroku. Tā ir metode, kā ļaut izvērtēt savus uzskatus, mērķus, vēlmes. Vidusskolu beidzot, ļoti nedaudzi bērni ir "ar skaidru redzējumu un mērķi". Pasaule jāiepazīst, arī ar "Panākumu universitātes" palīdzību.
Cienījamai kašķei pieklātos zināt, ka vēlēšanu gadā tikšanās ar A. Kaimiņu noteikti ceļ PU prestižu un lietderību..".interesanti cilvēki ar savdabīgiem uzskatiem" - tādus vajdzētu uzklausīt, kad interesantajiem vidusskolniekiem jau ir daudzmaz skaidrs redzējums un mērķi, nevis kāds var skalot smadzenes ar apšaubāmu saturu. "skoltājs piedalās, lai talantīgam bērnam piedāvātu vēl vairāk iespēju talantu izkopšanai" - varētu varbūt dažus piemērus minēt, kā skolotāja fiziska klātbūtne masu pasākumā veicina talantu izkopšanu :) ???
Ūdens lējējai nav 100% taisnība. Bieži tie runātāji ir tādi, kas nav pelnījuši savi popularizēt. Bet ļoti bieži tie ir interesanti cilvēki ar savdabīgiem uzskatiem, kas pēc tam rosina pārdomāt savu dzīvi, mērķus un dzīvošanas intensitāti. Un katrs skolas skoltājs piedalās, lai talantīgam bērnam piedāvātu vēl vairāk iespēju talantu izkopšanai.
Ūdens liešana 03.10.2019. 15:54:20
Profesionālās pilnveides programmā “Panākumu Universitāte”??? šai programmai nav nekāda sakara ar profesionālo pilveidi, Kalnbērzas kundze! Tā ir diena, kad skolēniem nav jāpiedalās stundās un viņi var klausīties dažādu, tai skaitā arīapšaubāmu savā profesionālajā dzīvē personību savārstījumus par sevi...Tas ir izklaides pasākums. nekas vairāk. Un pasākumam vēl jo mazāks sakars ar līderiem. Tāpat kā arī talantīgo bērnu esamība skolā nav Jūsu nopelns. Ja nav ko teikt plašākai auditorijai, labāk nemēģiniet rakstīt "publikācijas", kuru saturam nav skaidra mērķa.
Tu esi piemērs!
Eita, Tu esi piemērs,kā iziet no komforta zonas un attīstīties
tukšvārdības paraugs 05.09.2019. 15:01:12
Izskatās, ka raksts tapis, jo vajag kaut kādu publicitāti, bet pateikt īsti nav ko. Nu vismaz bērniem ir paraugs - kā uzrakstīt sacerējumu bez nevienas dziļas domas un atziņām.
Kundze tik vien kā "izvadā" bērnus šurpu turpu, to līderu izglītošanu tomēr izdara citi. Nevienas reālas metodes, kā izauklēt līderi...
arī skolotājs 03.09.2019. 09:18:58
šie raksti, kur neko jaunu nepasaka. beidziet, lūdzu. "Līderi nevar izcept kā pankūku" ko tas nozīmē? kurš tad tā domā, ka līderi var "viegli" izveidot. es saprotu šo pārnesto nozīmi, bet saturs ir laikam pamatskolas klasēm, tām mazākajām. Ja ārā ir auksts-uzvelc jaku. ziemā jānēsā cepure. Ja gribi naudu, atrodi darbu utt. :DDDDD

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.