Lietotājvārds
Parole
Kāpēc nerakstāt to,kas ir labs sporta stunda .Padalieties ar pieredzi!
Sporta stundās normatīvi IR joprojām. Var sarakstīt skaistus likumus uz papīra, ka tā tas nav, taču realitāte ir pilnīgi cita !!!
Sporta stundās normatīvu sen vairs nav. Vērtē tikai izaugsmes dinamiku. Ja arī kāds vel pieturās pie normatīviem, tad tā ir 1/4 daļa no vērtējuma, pārējais ir prasmes un iemaņas . Vispirms būtu jāierobežo telefoni un internets skolniekiem, nevis jālielās ar ātrāko internetu, tad arī uzlabosies mācības un arī bērni būs kustīgāki un vairāk uzturēsies laukā, kur arī iemācās šo kustību prieku. Ja tu kusties ārpus skolas, tad tu arī sporta stundās nebūsi tizls un varēsi gan bumbu noturēt un 60m noskriet.
Sākotnēji visi bērni labprāt ir fiziski aktīvi un manuprāt, tieši skolas sporta stundas šo kustību prieku nokauj. Rakstā viss ir pareizi - labam pianistam nav jābūt labam sportistam. bet skolā - bērnos nevis veicina kustību prieku, nevis piedāvā izvēlēties fizisko aktivitāti atbilstoši bērna fiziskajai formai un interesēm, bet bērnam jāizpilda normatīvi katrā sporta veidā (uz atzīmi!!!), liela daļa sporta skolotāju neparūpējas ne par piemērotu iesildīšanos, ne atsildīšanos, pat pirms obligātā krosa skriešanas, kur nu īsākām slodzēm. Ja aiziesiet uz sākumskolas sporta stundu un piedāvāsiet uzspēlēt tautas bumbu vai futbolu, nebūs daudz bērnu, kas atteiksies, ja nu tie, kas jau ir noniecināti, komandā tiek uztverti kā zaudējuma nesēji un tā vietā, lai koncentrētos uz kustību prieku, koncentrējas uz uzvaru par katru cenu. Ja teicamniekam viņa izcilo liecību ar 9 un 10 sabojās sporta atzīme, kur viņš saņem savu knapo 7, jo nespēj nokārtot visus noprmatīvus augstākā līmenī, cik liela iespēja, ka, lai izturētu konkursu augstskolā, kur pat 1 atzīme spēlē lomu, ka bērns nedabūs atbrīvojumu par katru cenu, lai noturētu vidējo atzīmi virs 9,7? Un cik liela iespēja, ka dzīvē turpinās sportot bērns, kuram katru sporta stundu norāda, ka viņš ir neveikls, lempīgs un citādi nevērtīgāks par saviem klasesbiedriem? Kur viņu apsmej par viņa lēno skrējienu vai tuvo lēcienu?
Bērniem ir nepieciešama normāla fiziskā kultūra, nevis kropļojošs SPORTS.
Balta patiesība. Bērniem vajag atpūsties un kādreiz darīt arī to ko viņi grib.
Re, dīvaini, bet tieši šajā rakstā saskatīju kaut ko vērtīgu - mācīties novērtēt tiesības bērnam būt garlaikotam un nenodarbinātam. Šis ir reklāmraksts, neko konkrētu jau te nebija jāgaida. Lektors solās būt interesants un diskusija arī.
Rakstā tik tiešām nav nekādas konkrētības, nav saprotams, ko autors gribējis pateikt. Varbūt fizioterapeits domā par nākotni, par saviem potenciālajiem pacientiem? Liela iespējamība, ka mazkustīgie bērni par tādiem kļūs
Gudra tukša ļurināšana, nekā konkrēta
rudīte misiņa 16.10.2019. 17:02:10
laba doma bērniem ir vajadzīgas šī nodarbība

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.