Lietotājvārds
Parole
Skolotāja Ruta Interberga 21.04.2020. 22:47:44
Es domāju ka mums skolotājiem ja ko nesaprot jāpieiet klāt vai ja nav mājasdarba jāpasūta kapēc tu to neizdarīja un jāpalīdz nevis jāliek nv.Es saviem trešās klases skolniekiem tagat attālināta ja mācība zvanu ja nav kas pareizi un nekad nebļauju un nēsmu dusmīga.Mani treš klasnieki
Informācijai 01.04.2020. 22:26:48
Viens no lielākajiem mītiem - jaunieši ir zinošāki tehnoloģijās! Ne tuvu. Diemžēl.
Vienkārši.Pildīt darbus ar domu ka ir jāmācās vai jālasa,nevis sēdēt telefona.
ну хорошое решение научить так детей учится
vecākiem vajag skatīties kā bērni izpilda mājasdarbus un kā viņi mācās, jo ja vecāki neko neskatīsies tad bērns neko nesapratīs un nebūs pārlicināts par savu veikto uzdevumu
Par matemātiku, ko it kā nemanto jau paaudzēs, trāpīts 10niekā, un par Z paaudzi tieši tāpat. Mani reizēm pat šokē mūsdienu sīču pieklājība... Komentēt ar rupjībām prot "būmeri" un nedaudz jaunāki personāži - arī šo rakstu.
Samazinām kaitīgās bērnu tiesības, atgriežam 19.gs. klasisko izglītību ar rīkstēm un būs gan motivācija, gan rezultāti... ;)
Neaudzinātību tagad sauc par sazin kādām paaudzēm.
Atvainojiet, bet padomju laikos veidotās grāmatas sniedz plašāku un vieglāk uztveramu tēmu neka visas grāmatas, kas tiek izlaistas tagad.
Tik tiešām! Paši ar savu steidzīgumu un nevaļu esam radījuši Z domāšanu. Visu vajag īsi, vieglajā valodā un tūlīt bez piepūles uztveramu(lasi=bez īpašas domāšanas/spriešanas).Mēs pieaugušie esam atbildīgi par tiem, ko esam radījuši : steigā, pavirši un starp citiem darbiem.
Kad ieraugu šos murgus par visādam paaudzēm, tad man ir nepārvarama vēlme tālāk nelasīt tekstu. Atvainojiet...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.