Lietotājvārds
Parole
Kraaauuukliiis 01.04.2020. 13:38:42
Manuprāt, tas nav atkarīgs no skolotāja, bet gan no paša skolēna. Ja negribi mācīties, lūdzu, cerams rakt patiks.
Kā lai piedalītos
Jā tad ir iespējams
Man liekas vis matemātikā ir atrisināms,man vienkārši liekas
Es otro uzdevumu tieši tāpat būtu risinājusi!. Vai tad nav jāpilda pakāpeniski? Nevis sākot ar vidu. Ir trīs skaitļi. 40 ; 10 : 20 1) 40 + 10 = 50 2) 50 + 20 = 70
Stundās skolotājam nav laika pie katra pienākt un paskaidrot (kaut klasē no 10-13 bērni). Tad mājās vecākiem ir jāsēž klāt un jāizdomā ar bērniem,kas tur tiek prasīts. Arī mēs tā izdomājām un skolotāja visu nosvītro un ieliek mīnusu par darbu. Pēc tam jau bērns pārdzīvo,ka ne skolā paskaidro,ne mājās. Respektīvi vecāki neko "nesaprot" un bērns strupceļā un sākas sava veida panika. Bērns jūtās nepilnvērtīgs un sāk nesekmīgs palikt uztverot to par normu. Galvenais,ka bērns dusmojas uz vecākiem,jo viņu dēļ skolotāja uzskata viņu par atpalikušu.
Izdomāts, muļķīgs stāstiņš.
Manuprāt tas nav īsts darbs, bet izdomāts. Tas tā nevar būt. Es nepazīstu nevienu tādu skolotāju, kura (kurš) varētu bērna risinājumu atzīt par nepareizu.
Tas gan ir "sviests"! Tikko konstatēju, ka pēc tās skolotājas domām, kas labojusi 2. uzdevumu, matemātiku nezinu... jo šo teksta uzdevumu risinātu precīzi tā, kā to darījis skolēns. Patiesībā gan mana matemātiskā izglītība ir augstākā, kāda Latvijā var būt. Un man ir ļoti žēl to skolēnu, kurus māca skolotāji, kas nespēj atšķirt pareizu risinājumu no nepareiza. Ja esi iedevis skolēnam uzdevumu, kuru viņš var pārprast, atzīsti risinājumu par pareizu, nokaunies par savu nekompetenci, un nākamreiz formulē pracīzāk! Te gan drusku akmens arī mācību grāmatu autoru dārziņā - slikti formulētu uzdevumu dažās no tām ir ļoti daudz. Bet skolotājam to jāredz, un, pirms lieto, jālabo!
Vai tiešām , vai tiešām?! Skolotāj, man jūsu no sirds žēl. Ar tik ierobežotu redzes leņķi nav viegli dzīvot.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.