Lietotājvārds
Parole
Skola,ar kuru var lepoties!
Pāri visam ir bērnu emocionālā inteliģence. Nu, dabūju sliktu atzīmi, nebija skolotāja, bija slikta skolotāja (nez kādēļ vienmēr tikai sievietes!!!), paņemšu uzdevumus.lv sākot no 6.klases un pārskatīšu pats, kur man ir robi. Pēc ta tos "aizlāpīšu" tajos pašos uzdevumos.lv vai Khan Academy | Free Online Courses. Galvenais ir jaunietim iemācīt, ka viņš pats un vienīgi viņš pats ir patiesi ieinteresēts savā izglītībā, pārējie tikai dara "savu darbu".
Pilsētas vispazīstamākajā ģimnāzijā iestājos ar lielu konkursu. Vidējā atzīme nedrīkstēja būt zemāka par 7.Citur arī ar to nevar tikt! Matemātikā bija 8!Tagad pamatskolu beidzot izmēģinājuma eksāmenā = 2 un nekas neliecina, ka kāds par to uztraucas. Tikai vecāki.Un es. Pa skolu staigāju sarāvies kā ķervelis - nervu spriedze dod pa visām maņām!Ik pēc 2 gadiem izglītības sistēmā kaut ko jaunu cenšas ieviest , bet mani no tiem jaunievedumiem nekas neskar! Visi, ar skaļu paziņojumu palīdzību, cenšas kaut kā izvairīties no sava tiešā darba un pienākumiem. Ja kaut nedaudz man paskaidrotu, kur ko daru nepareizi, es jau noliktu matemātikas eksāmenu! Varbūt, pat uz agrāko atzīmi(8), bet pieaugušie tā aizrāvušies ar čiku, ka nav laika...
Rakstījā iepriekšējā gada izmēģinājuma 9.kl.eksāmenu.Man 4.Ja vēl uztraukšos , tad eksāmenu matemātikā nenolikšu.Bet agrāk piedalījos olimpiādēs. 7.kl.matemātika visu gadu nenotika-skolotājai bērns visu gadu slimoja=kā no augstskolas pieteicās darbā, tā visu gadu ar savu bērnu laiku kopā pavadīja.Mūs nav redzējusi. 8.klasē matemātikā saturs no augstskolas, šogad-9.kl. vairs nav iespēju ko saķert. Te tad arī ir tie rombiskie trombi un visiem vienāda obligātā izglītība.kas spēj samaksāt profesoram , tam ir .Kas nespēj-nav!!!
Atvainojiet -trombi
Asinsritē parādījušies daudzi nopietni rombi...
Sapratu,, ja tā tad tā! Paldies par uzmanību.
Vai šī smaida mobings?
Lielākajā daļā skolu tāpat kā valstī kopumā traucēta gan tā asinsrite, nepieciešama riktīga šuntēšana un vairākās vietās un lietās.. Un hameleoniskais smaids pār visu muti! Īsta mūsdienu sabiedrība! Smaidi, un labi būs!
no jas laikiem, kā skolotāja nevarēju tik galā un bija gŗuti samierināties ar šīs toreizējās mācību pārzines mobingu un slēpto, psiholoģisko teoru. Es ceru, ka pa šo laiku daudz, kas ir mainījies.Jo idejas bija tiešām labas un K ar bērniem strādāt mācēja.
Jums nepadodas 07.02.2020. 11:39:34
Ludzu neliekat :( :(

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.