Lietotājvārds
Parole
Rakstījā iepriekšējā gada izmēģinājuma 9.kl.eksāmenu.Man 4.Ja vēl uztraukšos , tad eksāmenu matemātikā nenolikšu.Bet agrāk piedalījos olimpiādēs. 7.kl.matemātika visu gadu nenotika-skolotājai bērns visu gadu slimoja=kā no augstskolas pieteicās darbā, tā visu gadu ar savu bērnu laiku kopā pavadīja.Mūs nav redzējusi. 8.klasē matemātikā saturs no augstskolas, šogad-9.kl. vairs nav iespēju ko saķert. Te tad arī ir tie rombiskie trombi un visiem vienāda obligātā izglītība.kas spēj samaksāt profesoram , tam ir .Kas nespēj-nav!!!
Atvainojiet -trombi
Asinsritē parādījušies daudzi nopietni rombi...
Sapratu,, ja tā tad tā! Paldies par uzmanību.
Vai šī smaida mobings?
Lielākajā daļā skolu tāpat kā valstī kopumā traucēta gan tā asinsrite, nepieciešama riktīga šuntēšana un vairākās vietās un lietās.. Un hameleoniskais smaids pār visu muti! Īsta mūsdienu sabiedrība! Smaidi, un labi būs!
no jas laikiem, kā skolotāja nevarēju tik galā un bija gŗuti samierināties ar šīs toreizējās mācību pārzines mobingu un slēpto, psiholoģisko teoru. Es ceru, ka pa šo laiku daudz, kas ir mainījies.Jo idejas bija tiešām labas un K ar bērniem strādāt mācēja.
Jums nepadodas 07.02.2020. 11:39:34
Ludzu neliekat :( :(

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.