Lietotājvārds
Parole
Atbilde uz 22.03. Jā, jebkurš students, kas ir atskaitījies vai atskaitīts var iestāties pirmajā kursā no jauna un pretendēt uz budžeta vietu tāpat kā visi pārējie atbilstoši iestāšanās noteikumiem. Ja students ir atskaitīts kādā no vēlākajiem kursiem (2., 3. vai 4. kurss) nevis pirmajā kursā, tad vispareizāk būtu sazināties ar attiecīgo virziena direktoru, lai saprastu vai ir nepieciešams sastādīt individuālo studiju plānu. Atjaunojoties studijās vēlākajos kursos pēc eksmatrikulācijas, students var pretendēt uz budžeta vietu tikai pēc viena semestra nostudēšanas un plus tikai tajā gadījumā, ja studentam nav akadēmisko parādu semestra beigās. Par situāciju ar pasniedzēju es ieteiktu sazināties ar studiju virziena direktoru. To var izdarīt arī caur mani (rakstot uz epastu vai pa telefonu), apsolos šo ziņu studiju virziena direktoram nodot anonīmi, vai caur studentu apvienību. Tas tiešām ir svarīgi.
Visu laiku ir par to labākās skolas a tagat viņi panika tikai šito a visas citas gan nēē
Jautājums jaunajam vadītājam:Vai no budžeta atskaitītam studentam būs otra iespēja studēt augstskolā atkārtoti budžeta vietā?Jo nekompetents pasniedzējs, lai nebūtu neapmierināto, liek eksāmenā neapmierinošu vērtējumus. Tā katru studiju gadu.No viņa paša lekcijām neko nevar saprast.Un vērtēšanas kritēriji top zināmi tikai pēc atzīmes.Jo būsi iztapīgāks un nemanāmāks, jo labāks vērtējums.Ja neiepatiksies, tiec izgāzts.Un tas komunikācijas specialitātē.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.