Lietotājvārds
Parole
Raksti par jaunuzņēmumu slavināšanu jāsāk ar brīdinājumu, ka gandrīz visi startupi izput. Ja jaunietis nezin ko ar jaunību darīt, tad lai iet mīlēt meitenes un dzert alu, nevis tērē savu laiku kaut kādā uzņēmumā kurš visticamāk bankrotēs. Pēc 3-5 gadiem čiks - ne lielo naudu nopelnīja, ne kas labs ko CV ierakstīt.
Kam tāds projekts vajadzīgs? Tā vietā skolnieki apgūtu vairāk eksaktās zinības, kur patiešām ir dziļa bedre.. Aktieri un ākstu mums pietiek valdībā un vēlēšanu teātrī.. Ja gribam, lai mūsu bērni būtu gudri un darbīgi, kas nedaidās nodarba, tad būsim Es konkurētspējīgi, bet pie šīs sistēmas taisam janus pseidofabrikas aktierus, kur viņus liks. Aktieru profesijā jau ir pārbrodukcija.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.