Lietotājvārds
Parole
Nuja kolēģe skolotāja (liekas, no Ikšķiles vsk-sociālās zinības, komerczin., nostrādājusi skolā tikai 2-3 gadus!) TV raid.""Panorāma" 16.08 var atļauties pateikt "Ja skolotājs nevar paskaidrot bērniem, kāpēc tas jāmācas, tad ko viņš stāv klases priekšā!". Atradusies "gudriniece"! Tā arī graujam savu - skolotāju prestižu! Hameleons! Vairāk nekas!
Ja, skolotājs var nopirkt mašīnu. Savam mazam bērnam. Var arī nopirkt māju. Savam sunim.
Beaumarchais 01.08.2020. 18:42:49
Skolotāji pērk mājas? Cik gadsimtu cilvēkam jāstrādā par skolotāju pirms viņš var to atļauties?
to "skolotājs" Tu melo, tu neesi nekāds skolotājs. Tā ir ierēdņu propoganda.
Tāpat, kā jebkurā profesijā, arī skolotăju vidū ir atšķirīga kvalifikācija. Ir skolotăji, kuriem bērni "kăpj uz galvas", ir skolotāji, kuri bērnus "tur stngri dūrē", ir, kuri apvienojot dažādas metodes, panāk gan cieņu, gan mīlestību, gan respektu. Kas attiecas uz mācīšanu, mācīšanos, tad galvenais, manuprāt, nav metodes, bet rezultāti, un pagaidăm to kritērijs ir centralizētie eksāmeni, olimpiādes, konkursi un tml. Kas attiecas uz privāto dzīvi, tad skolotăji ir tādi paši cilvēki, kā visi (izņemot atsevišķas vecmeitas) - mīl, krăpj, sporto, uzdzīvo, kļūdās, labo kļūdas, piestrādā citos darbos, krāj naudu, pērk labas mašīnas un pat măjas.
Vai tik tas nav tas pats Kārlis Kravis, kurš, strādādams par fizikas skolotāju, vairāku nedēļu laikā nevarēja izlabot skolēnu iesniegtos darbus?
Varbūt "mīti" uzskaitīti pareizi, bet tam aprakstam gan nevarētu piekrist, jo šur tur iet pretrunās, piemēram, ka skolotājs var darīt jebko privātajā dzīvē. Nu nav tā, atceros vairākus "Bez tabu" sižetus par skolotājiem, kuri bija iedomājušies, ka viņiem ir privātā dzīve. Un, galvenais, par vasaru - kuras specialitātes pārstāvis sapņotu par dalību kursos, nometnēs, utt. sava atvaļinājuma laikā? Un nav tā, ka man sākas atvaļinājums, es paceļu cepuri un par skolu nedomāju. Labojam eksāmenus, vadam eksāmenus, rakstam mācību programmas, tematiskos plānus, pašvērtējumus, ir kursi, utt. Un, ja vēl esi nelaimīgais izlaiduma klases audzinātājs - skaiti, ka par darbu, izlaidumu un dokumentu kārtošanu vien domāsi un atvaļinājums sāksies augustā (2 nedēļas, jo pusē jau jābūt atpakaļ). Un, kā ķirsītis uz tortes, nereti vecāki un skolēni iedomājas, ka skolotājs (tāpat kā lielveikala kasieris) ir miskaste un uz mums var izgāzt savu neapmierinātību, dusmas, žulti un visas citas negācijas, kā arī vainot nespējā atrisināt ģimenes problēmas (ko paši vecāki pieļāvuši).
ar pieredzi 09.06.2020. 14:36:50
Nepeikritu tam, kā skolotājs ar lielu pieredzi mazāk laika terē gatavošanai stundām: tikai ar pieredzi saprot,ka skoleni ir dažādi, vajadzības - dažādas un, ja grību kvalitatīvu stundu, kura piemerota katram skolēnam ar savām īpatnībām, daudz vairāk laika aiziet stundas sagatavošanai.
apvainotajs sliktiem komentariem 21.05.2020. 10:27:29
pati nekaunīgi piedzimi lūdzu savaldat savu runu!!!!!!
vēl-viena skolotāja 19.05.2020. 18:22:10
Cik nekaunīgs un nekompetents raksts E-klase pirmajā lapā!
nu jasamierinās. 18.05.2020. 13:44:29
latvijā jau tā trūkst skolotāju bet piemēram amerikā skolotāju ir vairāk nekā kandidāti uz prezidenta vietu.%^&^%ER^&*()[email protected]#
Beaumarchais 15.05.2020. 20:00:56
Apbrīnoju mūsu ierēdņu un politiķu bezkaunību.
Beaumarchais 12.05.2020. 10:12:47
Vilibaldam: Tie nav mīti, tā ir mūsu valsts politika.
Vēl 5 mīti: skolotājs nav cilvēks, Skolotājs neko nedara, Skolotājam ir daudz brīva laika, Skolotājs ir "uzēdies" uz mana bērna, Skolotājiem alga nepienākas
Beaumarchais 11.05.2020. 20:00:09
Jau 11 gadus? Pietiek! Skolās laikam ir pārāk daudz skolotāju.
Tie nav mīti, tā tas reāli arī ir - privātās dzīves nav, brīvā laika nav, alga neatbilst reālajām darba stundām. Un nedod dievs, ka tie semināri vēl ir arī sestdienās!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.