Lietotājvārds
Parole
Ar neviltotu prieku lasu ziņas par šādiem jauniem cilvēkiem! Kur viņi smeļas pašpārliecību, uzņēmību, drosmi? Man tā visa ļoti pietrūkst. Bet, ja nopietni, tad šādus cilvēkus pēc mācībām vēlētos redzēt šeit - Latvijā!!! Arkādij, visu cieņu, lai Tev viss izdodas un gadam Tevi Latvijā!!!
malacis
Skolnieciņš 23.08.2020. 20:26:14
Ak, cik lielisks topošais eksperts! Latvijai tādus vajag!!! Ko kurienes šim jaunietim ir nauda tik dārgām studijām? ASV trūcīgā statuss ir 12 000$ gadā (tas ir atkarīgs no štata, Kalifornijā šis cipars būs bišķīt lielāks), līdz 25 000$ ir nabadzība. Vidušķira ASV ir no 25 000$ līdz 100 000$. Latvietim ir ļoti grūti izdzīvot ASV. Mans budžets ir 200€ mēnesī, neskaitot kopmītnes īres maksu. Es ļoti šaubos, ka viņš paralēli mācībām strādā lielveikalā par kasieri, lai nopelnītu naudu iztikai. Dekanātā strādājošus studentus nemīl. Lai veicas Arkādijam! Turies! Ar skaudību, Skolnieciņš ©Skolnieciņš ®Skolnieciņš Skolnieciņš #GribuStudēt

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.