Lietotājvārds
Parole
vecaa paaudze 12.11.2020. 10:01:17
Vēl piesaistiet paaudžu pētnieku Artūru Medni pilnai laimei - tas ir riktīgs prātvēders
Esmu 1966 gada modelis, bet man arī labāk patīk komunicēt rakstiski. Jau bērnībā bija daudz vēstuļu draugu, ar māsīcām arī regulāri sarakstījāmies, arī tad, kad mājās jau bija telefons. Un protams, strādāt varu tikai individuāli, nekāds komandas darbs nav iedomājams.
Paldies Beātei no Turības! 17.09.2020. 19:47:32
Man ļoti noder tavs pētījums un atziņas.Lai gan nekas jauns tas nebija!Tomēr fakts, ka darba tirgū pietur stulbus,bet iedomīgus Z paaudzes darbiniekus tikai tāpēc,lai vieta būtu aizpildīta, bija spēcīgi. Visatļautībā un bezdarbībā izauguši viņi jūtas vareni,ka piepilda statistiku. Tagad saprotu no kurienes tas naidīgums un neizpratne par ētiku,morāli, empātiju.Lai gan nekā netrūkst .Uz mācībām un no aizved ar mīkstu auto,vēders pilns un mugurā vislabākās modes drānas.Kara nav,bada nav!Regulāra atpūta eksotiskās snilšu pludmalēs garantēta.Un kas par to,ka ir dumjš un kļūst vēl dumjāks no interneta spēlītēm!
Skkskwaksikasiisiissieiisisid
Mazā Ilzīte! 13.09.2020. 08:43:30
Mmm...ir par ko aizdomāties!
Mūsdienu jaunatni pārāk aizrauj tie telefoni man mazdēls pat uz toleti iet ar telefonu... Bet nezinu kā ar citiem viņam ir ļoti labas sekmes bet tomēr telefons, nu kā kuram.
Atklāšu Ameriku! 28.08.2020. 12:26:51
Arì 80tajos dzimušie labàk sarakstàs nekà runà pa telefonu. Telefonsarunas interesee tikai vairs pensionàrus,kas savàdàk neprot .
Laikam esmu veca. 24.08.2020. 19:00:47
Ļoti 'svarīgs' pētījums... Bet tā arī ir(konfliktu risināšana), aiz telefona un datora ekrāna lieli un vareni, sola daudz ko: piekaut, nosist, 'izrubīt' pateikt visu ko domā... kad soli aizbraukt, vai norunāt tikšanos, tad pēkšņi nav laika un tagad nevaru, bet kad satikšu, tad gan redzēsi.... un ta nu mūk un izvairās, bet kad satikšanās neizbēgama, tad tēlo, ka neko nezin un es tā neteicu.
Jo nemāk un baidās sarunāties.
Nez', kāpēc nav veikts salīdzinošs pētījums ar citu paaudžu viedokli? Visticamāk, atklātos, ka šajā aspektā nav būtisku atšķirību ar citām paaudzēm. Ja nu vienīgi ar tiem, kam vecums pāri 90...
Ja katra otrā teikuma doma mutiskās sarunās beidzās ar frāzi ,,..nu kaut ka tā..", tad nav vārdu krājuma.
ko var ņemties ar tām paaudzēm. es esmu pagājušā gadu tūkstoša cilvēks un man nekad nav paticis telefons. un es vēl citus tādus zinu, kam labāk patīk sarakstoties komunicēt.
Tikai ar rakstītprasmi gan pavisam bēdīgi!
A kā tādam uzticēties, ka viņam viss pie kājas.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.