Lietotājvārds
Parole
Skolnieciņš 05.10.2020. 15:36:28
‘’Mūsu galvenais mērķis bija mainīt mācības klasē, ne tik daudz mācību saturu. Tas bija iespējams, standartus pārrakstot no vispārīgākas perspektīvas, t. i., no augstāka punkta. Var teikt, ka šobrīd mums ir arī laimīgāki un veselīgāki bērni un skolotāji. Turklāt – par to gan īpaši nedomājām, bet tā ir noticis, – OECD/PISA mērījumos mūsu skolēnu rezultāti nav mainījušies, kas stiprina sabiedrības atbalstu.’’ ļoti daiļrunīgi vārdi, bet diemžēl tie ir atrauti no realitātes. Pēc manām domā, veikt izglītības reformas ir bezjēdzīga laika un finanšu resursu izšķērdēšana. Šo modīgo, glauno reformu vietā labāk vajadzētu risināt sociālās problēmas. Pirmkārt, palielināt skolotāju algas, lai tās kaut par 100 eiro pārsniegtu vidējo algu valstī. Otrkārt, cīnīties ar nabadzību un sociālo nevienlīdzību izglītojamo vidū. Par nelaimi, trūcīgi jaunieši pat ar labām sekmēm (vidējā atzīme ir virs 7) nevar atļauties studēt augstskolā. Kredīts nav risinājums, jo trūcīgie jaunieši nevar to atļauties. Ar sirsnīgu skaudību, Skolnieciņš [Latvju Skaudības Dievs] (Skauģu Skauģis) ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) #Skolnieciņš #SkaudībasDievs #SkauģuSkauģis
Skolnieciņš no kojām 02.10.2020. 07:50:53
Daudziem jauniešiem attālinātās mācības ir traģēdija. Diemžēl universitātē ir ļoti stingri noteikumi. Ja jaunietis studē kādā tehniskajā vai eksaktajā specialitātē, kur ir daudz laboratorijas darbu, tad ir vakars uz ezera. Ja kāds klātienes darbs nav nostrāts un nodots ieskaitīšanai, tad neviens nesūtīs attālinātos darbus. Šādi var iebraukt akadēmiskajos parādos. Tas var beigties bēdīgi... Ar skaudību, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) [Vislatvijas Skaudības Dievība] Skolnieciņš® Skolnieciņš™ (Skauģu Skauģis)
padalītos arī ar akadēmiskiem avotiem, bet eklase nocenzē.demokrāti
varbūt nevajag melot par Britu Kolumbijas veiksmi. Tikai viens vecāku kustības viedoklis ieskatam: ieguglējiet Tara Houle. Opinion: Curriculum changes do nothing to improve education. (2017)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.