Lietotājvārds
Parole
LOCOCO > atbilde > LOCOCO 14.12.2020. 13:19:51
Pēc kā Tu spried, ka tev ir vairāk iespēju attīstīties? Tas, ka es uzrakstīju komentāru, par to kā visvieglāk tikt pie labām atzīmēm, vēl nenozīmē, ka man vecāki raksta visus kontroldarbus. Precīzāk - šogad man mamma tikai vienu krievu valodas kontroldarbu uzrakstīja. Nevajag izteikt spriedumus par cilvēkiem kurus nepazīsti : )
Atbilde>LOCOCO 08.12.2020. 07:45:25
Man ir vairāk iespēju attīstīties, atšķirībā no Tevis, lai būtu gan labas atzīmes un zināšanas.
Manas atzīmes kopš pavasara ir kritušās ļoti. Mammai bija ideja par privātskolotāju. Atņēma man uz 2 mēnešiem visas viedierīces un sekmes uz Apriļa beigām ir uz 8/9. Pietiks sēdēt spēlītēs! Zināšanas neatīsta. Among us - End
Atbilde uz šo jautājumu ir pavisam vienkārša - ja tevi interesē tikai labas atzīmes nevis zināšanas - paprasi lai tavus kontroldarbus izpilda mamma vai tētis, kas konkrētajā priekšmetā ir gudrāki par tevi. Izcila atzīme garantēta : )
es mācos 8.
Meita mācās matemātiku un angļu valodu šajā platformā. Viņai ļoti patīk un gaida katru nodarbību, ļoti interaktīva pieeja apmācībām.
Atbilde>cilveksnomarsa 30.11.2020. 12:19:35
Kuras klases skolēns Tu esi?
cilveksnomarsa 30.11.2020. 10:59:59
man ir viena atbilde jautājumam.MĀCIES
Uzdevumi. lv. 28.11.2020. 14:26:23
Kam tad domāti Uzdevumi. lv.? (Uz mēnesi PROF pieslēgums maksā 6 Eiro, uz mācību gadu 30 Eiro. Turklāt privātskolotājs vienai reizei maksā diezgan labu naudu, uz vairākām vispār...)
Ļoti laba idēja. Pie tam lūdzu valsts apmaksāt visus izdevumus par privatskolotāju pakalpojumiem un es visus savus 3 bērbus nosūtīšu pie privatskolotajiem katrā priekšmētā. Tiešām rezultati būs labāki.
Moderna pieeja!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.