Lietotājvārds
Parole
Vispār nesaprotu, kāpēc viss jārisina whatsapp grupā, ja oficiālā skolas vietne ir e-klasē. Bet diemžēl arī mūsu skolā ir obligāta gan vecāku grupa, gan skolotāju grupa, gan audzinātāju grupa, gan jomas grupa...
Laba ideja darbojas
Vai tiešām ir nepieciešams izmantot visus šos pārlatviskotos vādrus? Vai pašiem vārdu darinātājiem nešķiet, ka šie vārdi nekādi netiks lietoti tikai tāpēc, ka tie izklausās vienkārši smieklīgi?
Dullais Didzis 01.12.2020. 16:43:49
Mēs nevaram visu kontrolēt (vai bērniem ir izpildīti mājasdarbi...utt.) priekštā arī vissbiežak taisa grupas
Nu par latviešu valodu var strīdēties ilgi un dikti, skolotāj. Jo, tik milzum daudz ir parazīt vārdi, kurus sarunas līmenī iznanto skolās. Atbildēt nozīmi īsti nevar neviens. Runāsim tīrā latviešu validā un sāksim ar skolotājiem. Kas nemitīgi norāda, bet paši sevi nelabo.
Atbilde Esse 27.11.2020. 10:11:55
"informācipratīgi - vismaz tie, kuri pubiski "pamāca" citus""BEZ KOMENTĀRIEM. Diemžēl WA grupas parāda arī vecāku inteliģences līmeni, empātiju un skolā bastotās latviešu valodas stundas.
Diemžēl bieži negāciju izlādes vieta.
Ekrānšāviņu - kā minēts, no ierīcēm nevar pievienot, jo ekrānu nevar nošaut... :) Var pievienot ekrānkopiju... esam informācipratīgi - vismaz tie, kuri pubiski "pamāca" citus.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.