Lietotājvārds
Parole
Es pieteicos mūzikas skolā 3 gadiņos un tagad esmu apguvusi profesionāla vadībā flautu. Bija doma par pietekšanos mūziķenē! :)
Paldies, jauks raksts un pieredze! Raidījums vērtīgs, mūsu ģimenē tik tiešām novērtēts.
Meita gribēja iet uz mūzikas skolu, bet lūzuma punkti bija jau sākot ar otro klasi, kad teica, ka iešot prom. Teicu, ka var iet prom, ja grib, bet iesākatais ir jāpabeidz - ir jāpabeidz mācību gads un septembrī varēs neiet. Un tā gadu no gada :). Līdz izlaidumam. Maksāju arī par trenēšanos mājās - EUR 2 pusstudā, kaut gan nauda nav motivators, ja ļoti negribās spēlēt. Tas tikai tāds bonuss.
Parasti vecāki bērnu ar varu aizvelk uz mūzikas skolu un tad ir pārsteigti, ka bērns neko negrib darīt. Manuprāt bērnam vajadzētu pašam veikt izvēli vai iet uz mūzikas skolu vai nē, jo mūzika nav interesanta visiem.
Viss ko gribu teikt ir, nevelciet jūsu bērnus uz mūzikas skolu ar varu, citādi viņi jūs ienīdīs par to, nelieciet viņiem izdzīvot jūsu sapņus, ja tiešām gribat tajā sūtīt savus bērnus, tad pārlieciniet, ieinteresējiet viņus un arī pasakiet cik ilgi viņiem tur būs jāmācās, un, ja viņi to vairs negribēs darīt, tad ļaujiet izmēģināt ko citu, kamēr vēl iespējams.
Par tādu vārdu kā motivācija neesmu dzirdējusi, mani vecāki mani ievilka mūzikas skolā un tur ietupināja uz 9 gadiem, lika spēlēt vijoli un klavieres, nemaz nemēģināja mani motivēt, ieinteresēt tajā, pat neļāva no tās aiziet visu to laiku...neesmu diez cik priecīga par to
Man pašai īsti nepatīk Mūziķene, tie divi bērni kas ir vadītāji ir kaitinoši izņemot Rebeku tā ir normālākā.
Es pieteicos mūzikas skolā 3 gadiņos un tagad esmu apguvusi profesionāla vadībā flautu. Bija doma par pietekšanos mūziķenē! :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.