Lietotājvārds
Parole
Kāds noraizējies skolotājs 03.01.2021. 23:08:02
Jā, izglītības progresa pamats ir spējīgi, uz sadarbību vērsti skolotāji - tomēr arī nav smieklu naudu jāmaksā pasniedzējam.
Kompleksu mocīts pilsonis
Jāmācās būtu tikai tas, kas palīdzēs atrast man labu darbu. Bat kas ir labs darbs? Lai kāds ir skolotājs - bez skolēna paša darba nekas labs nebūs.
Manu komentāru eklase nepublicēja, jo parādījās vārds s+x+6 vai tamlīdzīgi, jo, domāju, ka nākotnē mums visiem būs jāiemanās apmānīt mākslīgo intelektu.. . Vārdu sakot esmu sajšusmā par saviem ex-skolotājiem - forši učuki, kādus, jūs, nabadziņi šajos sū ... laikos diemšēl nesastapsiet.
A.Vorobjaovam 11.12.2020. 23:12:26
Kā es pašu kungu dzirdēju izsakāmies, tad tas esot bulšits un vatever? Neticu ne vārdam, ko ši Kārlis Censonis ar pseidonīmu Vorobjovs cenšas iemasēt.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.